Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
przewalutowaie masz jak masz zl na koncie w MB a wplacasz do buka by grac np w dolarach czy euro, wtedy masz przewalutowanie.

oprcz tego placi sie tam troche za przelew to jest liczone od sumy, im wyzsza tym ciut wieksza prowizja.

wyplaty na mb darmowe :>

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
ale za jaki przelew się trochę płaci? za wpłatę do buka czy za wypłatę na konto bankowe?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
jak ktoś ma jakieś środki na mb to niech zagada na moje gg

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by dynamo2
ale za jaki przelew się trochę płaci? za wpłatę do buka czy za wypłatę na konto bankowe?

Za kazdy, nawet miedzy dwoma osobami z mb na mb, ale to nie sa jakies wielkie kwoty wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by lupus
Originally Posted by dynamo2
ale za jaki przelew się trochę płaci? za wpłatę do buka czy za wypłatę na konto bankowe?

Za kazdy, nawet miedzy dwoma osobami z mb na mb, ale to nie sa jakies wielkie kwoty wink

za wplate do wiekszosci bukow sie nie placi...to nie pisz, ze za kazdy przelew sie placi smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
ile idzie kasa z moneybookers na konto w banku bph? mozna zlecic wyplate z moneya na wester union dla kogos? jak tak to jak to zrobic i ile to trwa

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Originally Posted by Barteus
ile idzie kasa z moneybookers na konto w banku bph? mozna zlecic wyplate z moneya na wester union dla kogos? jak tak to jak to zrobic i ile to trwa
Moneybookers wysyła kase z konta BRE Banku wiec mysle ze bedziesz czekał max 1-2dni co do wypłaty z money na western chyba nic z tego.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
potrzebuje pilnie kase na Inteligo, mam na mb zainteresowani pisac gg: 733252 mam wiele wymian, najwyzej bana dostane ale musze sie wymienic pozdr.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
wyslalem kase w ppiatek kolo 17 czy jest szansa zeby dzisiaj byla bo mi sie spieszy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam. Postanowiłem zweryfikować kartę VISA ELECTRON (Inteligo). Lecz Moneybookers zabezpiecza się tym, że pobiera z karty, którą się weryfikuje odpowiednią sumę między 1.01 i 2.99 EUR, którą potem trzeba podać dokładnie w celu dokończenia weryfikacji tejże karty. Tylko jest jeden problem. Z karty pobrało mi 7,27 zł. I teraz moje pytanie. Wie ktoś z Was może, skąd wziąć aktualne kursy, z których korzysta MB w celu przewalutowania? Jeżeli bym wiedział gdzie to się patrzy to bym 7,27 zamienił na EURO i wpisał i wsio… Robił ktoś takie kombinacje już?

Pozdrawiam

host #849041 10/01/2007 09:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Originally Posted by host
Witam. Postanowiłem zweryfikować kartę VISA ELECTRON (Inteligo). Lecz Moneybookers zabezpiecza się tym, że pobiera z karty, którą się weryfikuje odpowiednią sumę między 1.01 i 2.99 EUR, którą potem trzeba podać dokładnie w celu dokończenia weryfikacji tejże karty. Tylko jest jeden problem. Z karty pobrało mi 7,27 zł. I teraz moje pytanie. Wie ktoś z Was może, skąd wziąć aktualne kursy, z których korzysta MB w celu przewalutowania? Jeżeli bym wiedział gdzie to się patrzy to bym 7,27 zamienił na EURO i wpisał i wsio… Robił ktoś takie kombinacje już?

Pozdrawiam


niestety ale trzeba czekac az inteligo z "zablokowanych" przeniesie to do "historii rachunku" (czyli 7 dni z tego co pamietam)

Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
witam , czy można wplacac do mb przez poczte i jaki jest e-mail do nich

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
jazdagz no i co potem jak przeniesie? Ja musze w MB wpisać kwotę w EURO. Chyba mnie nie zrozumiałeś... :/

host #849389 10/01/2007 12:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
host - nie wyliczysz tego po srednim kursie , bo musisz wpisac co do centa , zdaje sie ze w "historii rachunku" bedziesz miał ta kwote w EURO ( nie jestem pewnien ale juz ktos pisał o tym ) wiec pewnie musisz poczekac .
------
luki85 - nie mozesz wplacic na poczcie , a adres masz na stronie :-))

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Dobra dzięki Panowie, jeżeli tak to będę czekał te 7 dni smile Pozdro

host #851461 10/01/2007 22:57
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
wpłaciłem pieniadze na MB poprzez bezposredni przelew z BPH dzis popołudniu kiedy moge sie spodziewac pieniedzy na koncie????????????

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Najpóźniej w piątek. Mi to zajmuje z mbanku nie więcej niż 48h ale też nigdy nie mniej niż 24h.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
Jak długo czekaliście na list w którym był kod do weryfikacji danych na koncie? Bo ja już czakam od piątku i troche denerwuje mnie to już.

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Ja czekałem chyba 13 dni. Moich kilku znajomych czekało na list też w tych granicach. Myśle, że powinieneś się go spodziewać ok środy, czwartku.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by -PIOTREK-
Jak długo czekaliście na list w którym był kod do weryfikacji danych na koncie? Bo ja już czakam od piątku i troche denerwuje mnie to już.
czekalem ok 3tygodni :-)
a jak juz wpisalem to zamiast obiecanego zwiekszenia limitu o 5000E zwiekszyli mi o 2500 :-(

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1