|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Dla mnie jest to niewiarygodny buczek ,po tym jak zostałam przez nich potraktowana jednym słowem OSZUKANA nie polecam ,jak będziesz przegrywał do nie będziesz miał żadnych limitów. Tylko zaczniesz wygrywać ,zobaczysz limity i problemy ,a jak spróbujesz coś wypłacić to Ci konto zablokują tak jak mi ,do tej pory nie wiem dlaczego,ale to już inny problem. Pozdrawiam. Nom to ciekawe Wplacilem do nich kase jak byla promocja na sporty amerykanskie obrucilem bonusem elegancko itp itd gralem u nich jeszcze dobry miesiac po zakonczeniu mojeje promocji.Gralem kupony po 200zl i wszystko bylo ok w sumie wygralem u nich dosc duzo kasy. Zlecile wyplate kasa byla nie cale 24 godziny pozniej na kocie w mBanku. jesli masz zablokowane konto to moze bralas udzial w jakiejsc promocji po zakonczeniu promocji kasa jest zamrazana na 10 dni potem dopiero moznaja wyplacic.Albo zrobilas inny niedozwolony manewr. Ogolnie buk na 9+ bynajmniej dlamnie ,przejzyscile konkretnie i bez problemow. Co od limitow nie dostalem jeszce zadnego limitu oprocz tego standardowego 400zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
dla mnie rowniez....
niby miał byc dziadowski, miał sie zaraz zwinac a trwa i jest coraz lepszy..gram u nic hblisko 1.5 roku - nawet raz mnei nei oszukali. wszystko co trzeba to zalatwiam raz dwa, zadnych problemow. wyplaty na konto nawet do 2h. na mb rowniez bardzo szybko...
duzy duzy plus dla betgun
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5 |
gram u nic hblisko 1.5 roku szczegolnie gdy betgun nawet roku chyba nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
promocje mogliby dać lepsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
z tym ujemnym bilansem trochę przeginają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Panowie mam takie pytanie, postawiłem dzisiaj zdarzenie ale limit był do 200zł. Przytjęło mi natomiast większą stawkę, ale z takim mniej więcej cytatem, kupon czeka na autoryzację? co to oznacza? Pewnie to że rozliczą mi go dopiero po zawodach po swojej myśli czyli jeśli zakład wygra to policzą bo kursie 1. Druga sprawa, ale to nie wydaje mi się żeby tylko ode mnie zależało. Postawiłem to zdarzenie po kursie 1,65 za 200 i praktycznie odrazu zmalal kurs do 1,6. Troszkę dziwne. Dzięki. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
Typowo amatorski buk ktory chce przyciagnac dwuzlotowkowcow kazdego gracza ktory ma pojecie odrazu limituja moze oprocz starych promotorow tego buka jak Svart.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Ogólnie to ofertę mają całkiem wporządku, tylko tymi limatami się zdenerwowałem, ale rzecvzywiście jak ktoś chce grać troche poważniej i jeszcze uda mu sie troszkę na początku wygrać to jest dosyć oporny, ale 30 procent można spokojnie sobie dla zabawy poobracać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Typowo amatorski buk ktory chce przyciagnac dwuzlotowkowcow kazdego gracza ktory ma pojecie odrazu limituja moze oprocz starych promotorow tego buka jak Svart. Nic dodać nic ująć!!! Przy częstych wypłatach zaczynają się problemy. Nie polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
NIe tylko przy czestych wyplatach. Ja nie wyplacalem ani razu - limit na wszystko 50 zl..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
Czy jeżeli konto zrobie na moje dane, to moge wpłacic kartą kredytową ojca ??
Czy muszą sie pokrywac te same dane
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
NIe tylko przy czestych wyplatach. Ja nie wyplacalem ani razu - limit na wszystko 50 zl.. coś ty scifo zrobił , że masz u nich takie limity ? chyba ich konkretnie ogoliłeś - bo ten limit to faktycznie porażka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
NIe tylko przy czestych wyplatach. Ja nie wyplacalem ani razu - limit na wszystko 50 zl.. coś ty scifo zrobił , że masz u nich takie limity ? chyba ich konkretnie ogoliłeś - bo ten limit to faktycznie porażka przeciez pisal ze ani razu nie wyplacil
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
to co ze nie wyplacil ? moze ma u nich gruba kase jeszcze nie wyplacona
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Grubej kasy chyba u nich nie da sie zrobic z limitami 300 zl, ktore mialem (a mysle ze kazdy ma wlasnie takie) od poczatku- jedyne za co musze ich pochwalic to szybka wyplata - dzis zlecilem - dzis dostalem - podziekuje juz im - 50 zl to raczej za malo.Aha ..no i drugi plus to ze czesto maja najwyzsze kursy na rynku, ale to raczej z powodu tego ze "spia" gdy inni reaguja na dany rynek.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Chcialem sobie obstawic puchar wloch, ale sobie nie obstawie, bo juz poltora godziny wygrany kupon mi rozliczaja :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358 |
jutro chce wpłacic troche kasy przez przelew bankowy... długo to moze isc zanim wpłynie na konto?? i czy warto tam wpłacac pieniądze ?? oferta widze nie taka zła... a czy jakies problemy z wypłacaniem??
a moze dla niektórych głupie pytanie, ale czy jak zlece wypłate przelewem to mi listonosz przyniesie kase ?? ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
jutro chce wpłacic troche kasy przez przelew bankowy... długo to moze isc zanim wpłynie na konto?? i czy warto tam wpłacac pieniądze ?? oferta widze nie taka zła... a czy jakies problemy z wypłacaniem??
a moze dla niektórych głupie pytanie, ale czy jak zlece wypłate przelewem to mi listonosz przyniesie kase ?? ;>  nie stary,89 to najwyrazniej rok woj urodzenia:) przelew przy wypłatach takowy = przelanie pieniędzy na konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
a moze dla niektórych głupie pytanie, ale czy jak zlece wypłate przelewem to mi listonosz przyniesie kase ?? ;> nieee czemu głupie?  Mi zawsze przynosi przelew z Betgana razem z rentą babci
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|