Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 10 1 2 8 9 10
mariola29 #843113 07/01/2007 19:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by mariola29
Dla mnie jest to niewiarygodny buczek ,po tym jak zostałam przez
nich potraktowana jednym słowem OSZUKANA nie polecam ,jak
będziesz przegrywał do nie będziesz miał żadnych limitów.
Tylko zaczniesz wygrywać ,zobaczysz limity i problemy ,a jak
spróbujesz coś wypłacić to Ci konto zablokują tak jak mi ,do tej pory nie wiem dlaczego,ale to już inny problem.
Pozdrawiam.
Nom to ciekawe
Wplacilem do nich kase jak byla promocja na sporty amerykanskie obrucilem bonusem elegancko itp itd gralem u nich jeszcze dobry miesiac po zakonczeniu mojeje promocji.Gralem kupony po 200zl i wszystko bylo ok w sumie wygralem u nich dosc duzo kasy.
Zlecile wyplate kasa byla nie cale 24 godziny pozniej na kocie w mBanku.

jesli masz zablokowane konto to moze bralas udzial w jakiejsc promocji po zakonczeniu promocji kasa jest zamrazana na 10 dni potem dopiero moznaja wyplacic.Albo zrobilas inny niedozwolony manewr.
Ogolnie buk na 9+ bynajmniej dlamnie ,przejzyscile konkretnie i bez problemow.
Co od limitow nie dostalem jeszce zadnego limitu oprocz tego standardowego 400zl smile

Bonus: Unibet
raiders_ #843185 07/01/2007 20:19
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
dla mnie rowniez....

niby miał byc dziadowski, miał sie zaraz zwinac a trwa i jest coraz lepszy..gram u nic hblisko 1.5 roku - nawet raz mnei nei oszukali. wszystko co trzeba to zalatwiam raz dwa, zadnych problemow. wyplaty na konto nawet do 2h. na mb rowniez bardzo szybko...

duzy duzy plus dla betgun

Svart_Ulv #843520 07/01/2007 22:33
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5
Originally Posted by Svart_Ulv
gram u nic hblisko 1.5 roku
szczegolnie gdy betgun nawet roku chyba nie ma papa

Dero007 #844093 08/01/2007 13:42
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
promocje mogliby dać lepsze

robert423 #844094 08/01/2007 13:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
z tym ujemnym bilansem trochę przeginają

robert423 #849105 10/01/2007 10:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Panowie mam takie pytanie, postawiłem dzisiaj zdarzenie ale limit był do 200zł. Przytjęło mi natomiast większą stawkę, ale z takim mniej więcej cytatem, kupon czeka na autoryzację? co to oznacza? Pewnie to że rozliczą mi go dopiero po zawodach po swojej myśli czyli jeśli zakład wygra to policzą bo kursie 1. Druga sprawa, ale to nie wydaje mi się żeby tylko ode mnie zależało. Postawiłem to zdarzenie po kursie 1,65 za 200 i praktycznie odrazu zmalal kurs do 1,6. Troszkę dziwne. Dzięki. Pozdrawiam

muchinio #849157 10/01/2007 10:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Typowo amatorski buk ktory chce przyciagnac dwuzlotowkowcow kazdego gracza ktory ma pojecie odrazu limituja moze oprocz starych promotorow tego buka jak Svart.

mamuska26 #849189 10/01/2007 11:02
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Ogólnie to ofertę mają całkiem wporządku, tylko tymi limatami się zdenerwowałem, ale rzecvzywiście jak ktoś chce grać troche poważniej i jeszcze uda mu sie troszkę na początku wygrać to jest dosyć oporny, ale 30 procent można spokojnie sobie dla zabawy poobracać

mamuska26 #849311 10/01/2007 12:24
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by mamuska26
Typowo amatorski buk ktory chce przyciagnac dwuzlotowkowcow kazdego gracza ktory ma pojecie odrazu limituja moze oprocz starych promotorow tego buka jak Svart.

Nic dodać nic ująć!!!
Przy częstych wypłatach zaczynają się problemy.
Nie polecam.

milan1231 #849641 10/01/2007 14:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
NIe tylko przy czestych wyplatach. Ja nie wyplacalem ani razu - limit na wszystko 50 zl..

SyKo #850321 10/01/2007 18:51
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
Czy jeżeli konto zrobie na moje dane, to moge wpłacic kartą kredytową ojca ??

Czy muszą sie pokrywac te same dane

SyKo #850408 10/01/2007 19:18
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Originally Posted by SyKo
NIe tylko przy czestych wyplatach. Ja nie wyplacalem ani razu - limit na wszystko 50 zl..


coś ty scifo zrobił , że masz u nich takie limity ?
chyba ich konkretnie ogoliłeś - bo ten limit to faktycznie porażka

crossmen #850411 10/01/2007 19:19
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
Originally Posted by crossmen
Originally Posted by SyKo
NIe tylko przy czestych wyplatach. Ja nie wyplacalem ani razu - limit na wszystko 50 zl..


coś ty scifo zrobił , że masz u nich takie limity ?
chyba ich konkretnie ogoliłeś - bo ten limit to faktycznie porażka
przeciez pisal ze ani razu nie wyplacil

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
to co ze nie wyplacil ? moze ma u nich gruba kase jeszcze nie wyplacona

miazoo #850534 10/01/2007 19:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Grubej kasy chyba u nich nie da sie zrobic z limitami 300 zl, ktore mialem (a mysle ze kazdy ma wlasnie takie) od poczatku- jedyne za co musze ich pochwalic to szybka wyplata - dzis zlecilem - dzis dostalem - podziekuje juz im - 50 zl to raczej za malo.Aha ..no i drugi plus to ze czesto maja najwyzsze kursy na rynku, ale to raczej z powodu tego ze "spia" gdy inni reaguja na dany rynek.

SyKo #850575 10/01/2007 19:57
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Chcialem sobie obstawic puchar wloch, ale sobie nie obstawie, bo juz poltora godziny wygrany kupon mi rozliczaja :/

jadanek #853901 11/01/2007 20:57
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,358
jutro chce wpłacic troche kasy przez przelew bankowy...
długo to moze isc zanim wpłynie na konto??
i czy warto tam wpłacac pieniądze ?? oferta widze nie taka zła... a czy jakies problemy z wypłacaniem??


a moze dla niektórych głupie pytanie, ale czy jak zlece wypłate przelewem to mi listonosz przyniesie kase ?? ;>

sledzik89 #853946 11/01/2007 21:06
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Originally Posted by sledzik89
jutro chce wpłacic troche kasy przez przelew bankowy...
długo to moze isc zanim wpłynie na konto??
i czy warto tam wpłacac pieniądze ?? oferta widze nie taka zła... a czy jakies problemy z wypłacaniem??


a moze dla niektórych głupie pytanie, ale czy jak zlece wypłate przelewem to mi listonosz przyniesie kase ?? ;>

laugh nie stary,89 to najwyrazniej rok woj urodzenia:) przelew przy wypłatach takowy = przelanie pieniędzy na konto smile

sledzik89 #854120 11/01/2007 21:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by sledzik89
a moze dla niektórych głupie pytanie, ale czy jak zlece wypłate przelewem to mi listonosz przyniesie kase ?? ;>
nieee czemu głupie? laugh laugh laugh
Mi zawsze przynosi przelew z Betgana razem z rentą babci

Strona 10 z 10 1 2 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1