Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14
ajdam #824768 01/01/2007 18:32
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
to taka podpucha - każdy zagraniczniak, który zagra w tym turnieju będzie miał zbanowane konto na betsson wink

Bonus: Unibet
Bzyku #824798 01/01/2007 18:48
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Zbanowane to raczejnie, raczej nie dostanie kasy i tyle.

Bebok #824813 01/01/2007 18:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
jakby nie mogli zrobic ticketow nie rozumiem tego....

piana #824829 01/01/2007 18:59
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
No potem bywały wały z ticketami ale i tak chyba było lepiej. teraz duzo obokrajowcow i np Rockeman sie nie dostał...

Bebok #824839 01/01/2007 19:01
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
jak byly tickety to byly waly? w jaki sposob?
wydaje mi sie ze walow nie byloby z ticketami, a tak wkurze sie jak wygra np jakis niemiec ;P

piana #824853 01/01/2007 19:04
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
po prostu nie zawsze wszyscy, którzy powinni dostawali te tickety. Byli Polacy, którym system ticketu nie dał.

Po co było nazywać ten turniej "freerollem tylko dla Polaków"?

Nie prościej było napisać, że to po prostu freeroll dla wszystkich?

I tak na jedno wyszło...

EDIT: Szybko poleciałem smile I dobrze, idę Forresta Gumpa oglądać smile

Bzyku #824877 01/01/2007 19:09
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
eh w dodatku tak szybko sie dalem zalatwic ...

Moje A10 na 94 rywala. na flopie zarowno 9 jak i 10 ale turn i river 44

piana #824886 01/01/2007 19:11
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
No ja tez sie nie dostalem ,najpierw z soboty przelozyli ,a dzisiaj specjalnie z hali wrocilem wczesniej a tu nie ma miejsca shocked ,puknijcie sie w leb z taka organizacja,bylo dobrze z ticketami to zawsze ktos musi spier.... sprawe puke
Ps
Koszulka wciaz nie doszla smirk

żyła #824895 01/01/2007 19:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Dzisiaj chyba wiecej obcokrajowcow niz Polakow gral. Troszke zalecialo lenistwem ze strony Betssona.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
no dla mnie rownież miejsca nie wystarczyło crazy moja wina, ze chciałem się zarejestrowac dopiero na niespełna 10 min przed turniejkiem, ale z drugiej strony to przy wcześniejszej frekwencji nie miałem wątpliwości, że miejsca będą.

Ale powiem szczerze, w obecnych okolicznościach to specjalnie tym się nie przejmuje. Tym co mnie przyciągało do tego turnieju (i tych wcześniejszych) to zdecydowanie nie była możlwość wygrania ticketu, tylko towarzystwo w jakim pogram. Nie dość że mozna z rodakami porozmawiać, to jeszcze spotykało się wielu kolegów z mecz.pl i w ogole jak dla mnie super atmosferka była. I dlatego nie jest mi żal dzisiejszego turka, bo i tak przy stole bym siedział z Hansami, Marcusami i Saszką wink

Trzymam kciuki za Biało-Czerwonych piwo hura

Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
Originally Posted by michael89
Dzisiaj chyba wiecej obcokrajowcow niz Polakow gral. Troszke zalecialo lenistwem ze strony Betssona.

dokladnie tak jak mowisz puke
mi nawet niezle szlo odpadlem jako 166 gdzie moje KK szlo w leb z JJ
i co oczywiscie na river doszlo J puke puke puke

matti64 #825000 01/01/2007 20:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Do dupy takie freerolle "tylko dla Polaków".

rockeman #825095 01/01/2007 21:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
a moze tickety beda przyznawane dla 20 najlepszych polakow a nie dla pierwszych 20 miejsc? ... smirk

luk4sz_ #825117 01/01/2007 21:41
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
My gramy w turniejach dla Słowaków Norwegów czy Łotyszy, to nic dziwnego, że inni grają w "naszych" turniejach.

Szewa #825121 01/01/2007 21:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja nie gram w innych turniejach, a poza tym przecież dobrze było jak były bilety.

Szewa #825122 01/01/2007 21:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Chodzi o to by do takich sytuacji nie dopuszczac. Nie powinni miec mozliwosci tresraci i tyle

Zbigniew #825125 01/01/2007 21:46
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by Betsson.com
Zapraszam wszystkich do gry w Noworcznym Freerollu tylko dla Polaków !!...

__________________
Betsson Polska


Troche przykro to pisać, ale firma Betsson po raz kolejny udowodniła, że jest firmą pół-amatorską...

Happy New Year!

PS
Zająłem 20 miejsce

Mr_Andrew #825134 01/01/2007 21:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Wy to widzę nie znacie umiaru. Betsson robi ostatnimi czasy turnieje dla Polaków niemalże co tydzień, raz coś nie zagrało i już wyzwiska od amatorów.

A druga sprawa to takie teksty, które w innej formie pojawiały się tu kilkukrotnie:

Quote
Nie przepadam za tym softem. Bo jak tu przepadac, skoro przez ostatnie 40 minut gry najlepsze pockety jakie dostalem do 97s i A6o...

Wy naprawdę wierzycie, że to sprawa softu? Nie mam pytań...

buszmen #825149 01/01/2007 22:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by buszmen
Wy to widzę nie znacie umiaru. Betsson robi ostatnimi czasy turnieje dla Polaków niemalże co tydzień, raz coś nie zagrało i już wyzwiska od amatorów.

Raz coś nie zagrało? W ciągu miesiąca miały miejsce przynajmniej 4 podobne akcje gdzie były z problemami z organizacją turnieju...
Do Milo nic nie mam, bo wydaje się sympatycznym gościem, ale jeśli firma Betsson organizuje jakiś turniej, to niech zrobi to w końcu porządnie od początku do końca.
Tak samo nic nie mam do ludzi z różnych krajów, którzy zapisali się do tego turnieju - jeśli firma Betsson organizuje Freeroll tylko dla Polaków, to powinna też zadbać o to, żeby to był Freeroll tylko dla Polaków
peace

ajdam #825183 01/01/2007 22:43
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
mam pytanko jak zająłem 8 miejsce w tym freerollu dla Polaków to dostane ticket 20$+2 czy jest/będzie możliwośc zamainy tego na kase w zakładach???

Strona 10 z 14 1 2 8 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1