Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 26 1 2 20 21 22 23 24 25 26
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
nie po co chim przeciez wystarczy podac odbior przesylki ( umowy, a potem kart dostepu itp ) inny niz zameldowania, jako np adres tam gdzie ktos pracuje. Termin dostarczenia przesylki od kurirea moze byc inny niz zameldowania.
To tak jak kupujesz telefon zameldowanie masz gdzies tam w a, a rachunbki chcesz by przychodzily na adres b. smile Takze to naprawde zaden problem.

Lece sie juz bawic bo impre czas zaczać.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
chim a wiesz skrzynki nasze te w domach blokach to sa zabezpieczone ze loo hehe. jeden kluczyk otwiera co czwarta skrzynke hehe

Bezpiecznego Nowego roku moge zyczyc wam i sobie tongue smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
chim duże piwo!!! strzal w dziesiątke..mamy kolesia!

paweł czarnota-sonowiec..no to nowy rok przywitam go w sosnowcu..Ciekawe czy jest policjantem? może pozna kumpli?:)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
aha PS : zbieram, ekipe oszukana przez pawła czarnote...

zobacyzmy jaka kwota się uzbiera z katowic mam naprawdę blisko..i pewne organy tez..

PS: piwo adminom że nie zamkneli tematu i dużo się wjaśniło!!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na moich rachunkach i widnieje Adam Czarnota, ale konto przez chim,` podane się zgadza, więc ja jadę z Wami, mam dosyć blisko tylko podajcie na PRIV czas, miejsce a pojedziemy cala ekipa !

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ciekawe czy zainteresowany przygotuje jakies ciasteczka i herbatke laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A co z abramem?
wyjasnilo sie cos wiecej? tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Panowie tylko wiecie co wy to madrze nie postepujecie bo osoba ktora was oszukala ma wasze dane rowniez itp, publicznie piszecie ze jedziecie na ciasteczka itp a to juz w razie jakiegos faktu stanu rzeczy martwych hehe idealny fakt ze wy jedziecie hehe. Tylko tak jak wspominalem chimowi ze ktos niewinny nie ucierpial, bo oszust mogl wykiwac nie tylko was ale i osobe ktora sie podejrzewa. A wogole to teraz nie ma wymian i fajnie jest smile

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Kajtek nie wiem dlaczego cały czas próbujesz bronić oszusta - moze masz coś wspólnego z nim?


Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Ja nie bronie oszuta tylko mialem kiedys historie zupelnie inna niz forumowe ale tez podobno a chodzilo o kradziez dokumentow. Wszyscy wskazywali na mnie a jak sie okazalo wlqasciciel zostawil w aucie dokumenty w kieszonce za siedzeniem. A ze ja bylem akurat z nim caly dzien i noc ( bez skojarzen prosze hehe) to wyszlo ze to ja zrobilem. Wiec wiem ze nieraz niewinni ludzie sa oskarzani o cos czego nie zrobili. I tyle .

A wracajac do sprawy to jak macie problem to na policje zglaszacie w komendzie i oni sie zajmuja cala sprawa.I wtedy juz oni sobie ustala winnosc czy nie winnosc. BO wy jak narazie do tylko mozecie domniemywac winne smile POzdro chim

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Sagat
Ciekawe czy zainteresowany przygotuje jakies ciasteczka i herbatke laugh


LEŻEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE laugh laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Sagat
Ciekawe czy zainteresowany przygotuje jakies ciasteczka i herbatke laugh


LEŻEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE laugh laugh

heh Tomi nie lez wstawaj z lozka i ciasteczka szykuj hehe.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
A kajtek dalej swoje... Nie wiem, być może jest to wrobiona osoba, być może ty i hippo to jedna i ta sama osoba... tych "być moze" móglbym tutaj wypisać jeszcze kilka. Jesli poszkodowani się nie przekonaja to sprawa ucichnie a tego nie chcemy.


[Linked Image]

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Ech wiesz takie skany to mozna tak zmienic ze nic si enie bedzie zgadzac dobry program graficzny np Corel i wszystko idzie zmienic tongue Takze to zaden dowod.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Za to ze pisze na forum teraz mnie podejrzewaja hehe juz nic nie pisze tongue Pisalem Ci zreszta wyzej ze zalozyc na kogos konto w mbanku jesli sie posiada skan dowodu osobistego to zaden problem. Taka jest prawda. A potem na cudze konto mozna wszystko robic co sie zywnie podoboba.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Zeby nie bylo ze tylko o chimie toi jak wyglada sprawa pana Cylu czy jak mu tam ?? Oddal te pieniazki?? TO jego legitka byla czy nie?? Zostaje rutkowskim tongue

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Obyś nie skończył jak on wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 265
Originally Posted by Zbigniew
Obyś nie skończył jak on wink

to prawda Zbigniew Pan Rutkowski niezle skonczyl jak na swoja kariere filmowa przystalo hehe :browar: dla niego
ale co sie nachapal to nachapal. Tylko nie wiem czy juz lekarze uznali go za psychicznie chorego czy jeszcze nie. Bo zawsze to lepiej lezec sobie w szpitaliku niz mydlem sie bawic z wiezniami tongue

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Odnosnie danych, to jesli ktos Wam poslal kase z konta bankowego to macie jego adres, oczywiscie mogl zmienic adres zamieszkania itp. jednak mozna wytropic jesli tak sie stalo.

Natomiast tlumaczenie ze komus dane wykradl itp. nie maja sensu, jest adres - mozna jechac, w najgorszym wypadku zaprosi Was na herbatke i ciasteczka czyli wszystko uplynie w milej atmosferze smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ja nie w temacie jestem ...ale kajatek cos dziwnie najwiecej postow tutaj nabijasz aniby nie jestes zainteresowany bezposrednio:)

Strona 22 z 26 1 2 20 21 22 23 24 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1