|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
gratulacje SebaS i dzieki za gre powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał luker_: [qb]saba-luker_ Awans: luker_ Pozdrawiam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] Luker na jakiej podstawie twierdzisz, że to Ty awansowałeś. Coś Ci się chyba pomyliło, albo żle sprawdziłeś wyniki moich typów. Trafiłem 4 typy nr 1,2,4,5 i wyniki są następujące: Luker +45 saba +106 Para Luker-saba Awans: saba Luker, policz jeszcze raz i napisz czy potwierdzasz moje wyliczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Calatrava - uQ$ awans - uQ$
Jeszcze raz dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 402
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 402 |
seneka 1 - Jac Przeciwnik nie stanął do rywalizacji awans Jac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał qlman: [qb]witam slav007o - qlman awans: qlman
dzieki za gre, nie wiedziałem ze jestes ekspertem od remisow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> man[/qb] Gratuluję qlman, ale na drugi raz pamiętaj o nieedytowaniu wiadomości, bo w gruncie rzeczy to ze względu na ten fakt, ja powinienem przejść do następnej rundy. SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
luki - borsuk
Dzieki luki za wyrownana walke. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
Gratulacje SEFE pokerowa rozgrywka nie powiodła się. Walcz godnie aż do finału.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
JAMES vs expekt
awans: expekt
JAMES nie stanął do walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
Jejku - Slawek 007 awans: Jejku
dzieki za gre. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Oryginalnie wysłał wesul: [qb]Para: Arko - wesul Awans: wesul
Dzieki, za pojedynek. Powodzenia w nastepnej edycji. Tak naprawde to nie wiem jak to wygralem. Trzeba miec strasznego pecha, zeby (tak jak Arko) nie trafic trzech (!!!) meczy z kursami ponizej 1,3.[/qb] Dzięki wesul za grę i powodzenia w dalszych rundach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Deszcz-markii
Deszcz +63 markii -127
Awans: Deszcz.
markii dzięki za emocjonującą grę, jak podałeś te swoje dwa ostatnie typy, to jużmyślałe, że odpadłem, a tu takie niespodzianki.
pozdrowko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał apofis: [qb]pojedynek apofis-sebol awans apofis ###1/+235###/-100 ###2/-100###/+190 ###3/-100###/-100 ###4/+183###/-100 ###5/+170###/+330 ====/+588###/+520 ------------------- ====/-200###/-300 ------------------- ###/+388###/+220 ------------------------- dziekuję za bardzo wyrównaną walkę i życzę powodzenia w następnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] również dziękuję za gre i życzę zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Cześć raf !!
Gratuluję awansu i życzę powodzenia w potyczkach z następnymi rywalami.
P.S. Ach ten tenis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb] Oryginalnie wysłał qlman: [qb]witam slav007o - qlman awans: qlman
dzieki za gre, nie wiedziałem ze jestes ekspertem od remisow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> man[/qb] Gratuluję qlman, ale na drugi raz pamiętaj o nieedytowaniu wiadomości, bo w gruncie rzeczy to ze względu na ten fakt, ja powinienem przejść do następnej rundy. SLAV[/qb] dzieki, na pewno bede pamietał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Piwosz-DJ Sosna
Awans:DJ Sosna Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Slayer vs speedo99 (+342) : (-500) - przeciwnik sie nie stawil :eek:
Awans: Slayer
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154 |
Pojedynek (q28)mid-wojgol awans wojgol. Dziekuje za pojedynek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
terminator-Szołmen Awans: terminator. Dzieki za grę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Shilton v. xeo
awans: xeo
Dzieki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
Dzieki za gre Walben.Sory za ten zgrzyt ale nie zauwazylem ze to byly dwa rozne mecze.Do konca bylo ciekawie.Mam nadzieje ze bedzie jeszcze kiedys okazja do rewanzu.Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka