Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
gratulacje SebaS
i dzieki za gre
powodzenia

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał luker_:
[qb]saba-luker_
Awans: luker_
Pozdrawiam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Luker na jakiej podstawie twierdzisz, że to Ty awansowałeś. Coś Ci się chyba pomyliło, albo żle sprawdziłeś wyniki moich typów.

Trafiłem 4 typy nr 1,2,4,5 i wyniki są następujące:

Luker +45
saba +106

Para Luker-saba
Awans: saba

Luker, policz jeszcze raz i napisz czy potwierdzasz moje wyliczenia.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Calatrava - uQ$
awans - uQ$

Jeszcze raz dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 402
J
Jac Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 402
seneka 1 - Jac
Przeciwnik nie stanął do rywalizacji
awans Jac

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]witam
slav007o - qlman
awans:
qlman

dzieki za gre, nie wiedziałem ze jestes ekspertem od remisow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> man[/qb]
Gratuluję qlman, ale na drugi raz pamiętaj o nieedytowaniu wiadomości, bo w gruncie rzeczy to ze względu na ten fakt, ja powinienem przejść do następnej rundy.

SLAV

Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
luki - borsuk

Dzieki luki za wyrownana walke.
Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Gratulacje SEFE pokerowa rozgrywka nie powiodła się. Walcz godnie aż do finału.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
JAMES vs expekt

awans: expekt

JAMES nie stanął do walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
Jejku - Slawek 007
awans: Jejku

dzieki za gre.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Quote
Oryginalnie wysłał wesul:
[qb]Para: Arko - wesul
Awans: wesul

Dzieki, za pojedynek. Powodzenia w nastepnej edycji.
Tak naprawde to nie wiem jak to wygralem. Trzeba miec strasznego pecha, zeby (tak jak Arko) nie trafic trzech (!!!) meczy z kursami ponizej 1,3.[/qb]
Dzięki wesul za grę i powodzenia w dalszych rundach

Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Deszcz-markii

Deszcz +63
markii -127

Awans: Deszcz.

markii dzięki za emocjonującą grę, jak podałeś te swoje dwa ostatnie typy, to jużmyślałe, że odpadłem, a tu takie niespodzianki.

pozdrowko

Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał apofis:
[qb]pojedynek apofis-sebol
awans apofis
###1/+235###/-100
###2/-100###/+190
###3/-100###/-100
###4/+183###/-100
###5/+170###/+330
====/+588###/+520
-------------------
====/-200###/-300
-------------------
###/+388###/+220
-------------------------
dziekuję za bardzo wyrównaną walkę i życzę powodzenia w następnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
również dziękuję za gre i życzę zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Cześć raf !!

Gratuluję awansu i życzę powodzenia w potyczkach z następnymi rywalami.

P.S. Ach ten tenis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał qlman:
[qb]witam
slav007o - qlman
awans:
qlman

dzieki za gre, nie wiedziałem ze jestes ekspertem od remisow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> man[/qb]
Gratuluję qlman, ale na drugi raz pamiętaj o nieedytowaniu wiadomości, bo w gruncie rzeczy to ze względu na ten fakt, ja powinienem przejść do następnej rundy.

SLAV[/qb]
dzieki, na pewno bede pamietał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Piwosz-DJ Sosna

Awans:DJ Sosna
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
Slayer vs speedo99
(+342) : (-500) - przeciwnik sie nie stawil :eek:

Awans: Slayer

Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Pojedynek
(q28)mid-wojgol awans wojgol.
Dziekuje za pojedynek.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
terminator-Szołmen
Awans: terminator. Dzieki za grę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Shilton v. xeo

awans: xeo

Dzieki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Dzieki za gre Walben.Sory za ten zgrzyt ale nie zauwazylem ze to byly dwa rozne mecze.Do konca bylo ciekawie.Mam nadzieje ze bedzie jeszcze kiedys okazja do rewanzu.Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1