|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195 |
Witam. SLAW - Motonita awans:Motonita
Dzieki za gre SLAW, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 268 |
przemol - t00meq awans: przemol dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Denis - tysio111 awans Denis gratuluje i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 180 |
kubaaa mam taką niespodziankę kubaaa: -100+75+95+38-100 = +8 Tony: +45+82+67-100-50= 44 A więc awans Tony. Sprawdź kubaaa wyliczenia i czekam na odpowiedź. ps. -50 bo jest to handicap azjatycki, pół stawki przegrało, pół zwrot. http://www.mecz.org/index.php?dzial=asian
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zgadza sie tony sorry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: gratulacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
Beri - Adam PL
Awans: Adam PL
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Mailman: [qb]W pojedynku: Mailman - DMK Awans: Mailman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] gratulacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
Oryginalnie wysłał [email]j@siu01:<br[/email] />[qb]Witam i graluluje
j@siu01-el_macho
Awans: el_macho
Rzutem na tasme wygrales powodzenia w kolejnych rundach
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] j@siu01, walnąłeś się w obliczeniach. Twoje typy dały +70zl zysku, a moje -24. Więc to Ty awansowałeś. Mam nadzieję, że tu zajrzysz i będziesz grał dalej!!! Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 336 |
Oryginalnie wysłał el_macho: [qb] Oryginalnie wysłał [email]j@siu01:<br[/email] />[qb]Witam i graluluje
j@siu01-el_macho
Awans: el_macho
Rzutem na tasme wygrales powodzenia w kolejnych rundach
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] j@siu01, walnąłeś się w obliczeniach. Twoje typy dały +70zl zysku, a moje -24. Więc to Ty awansowałeś. Mam nadzieję, że tu zajrzysz i będziesz grał dalej!!! Pozdrawiam.[/qb] Witam faktycznie się pomyliłem liczyłem jakos inaczej. Dzięki za gre. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka