Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Qlman mecz Gruzja - Rosja został przełożony na nieznany termin (tak czytałem) więc podaj typ zastępczy .

#4 unibet

17:25 1733 SBS Pori - Rangers
Unihokej-Finlandia-Salibandy Liiga 1.30[/qb]
dzieki za sprawdzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

podaje wiec typ zastepczy (znowu ten cholerny hokej!!!)

kupon2 (zastepczy)

01:55 1600 Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres
Hokej na lodzie-NHL 2.20 4.05 2.50
typ 2 @2.50

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> man

Dołączył: Jan 2001
Posty: 74
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 74
#5 [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]
NFL 14.10.2002r. (02:30)
1549 Denver Broncos - Miami Dolphins 1 kurs 1,50
Zawierając dogrywkę

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
unibet 14.10

#5
01:55
1600 Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres 1-2,20
Hokej na lodzie-NHL

Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Dzieki Szakal za potwierdzenie. :rolleyes:

#5 14.10

01:55 1600 Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres 2.20
Hokej na lodzie-NHL

W porownaniu z innymi bukami Unibet tu troszke przesadzil.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
#5 unibet

01:25 1650 San Francisco Giants - St. Louis Cardinals
Baseball-MLB
Dodatkowy czas liczy się, jeśli jest to konieczne.
Pitcher nie jest znany. Zakłady ważne niezależnie od zaczynającego pitchera. 1.68

Pozdrawiam , rano bedzie wiadomo kto awansował .

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
:5gw:

14.10 02:25 1549 Denver Broncos - Miami Dolphins 1 1.50
Football amerykański-USA-NFL
Zawierając dogrywkę

P.S. Rano sie wszystko okaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Witam Gy_Gy.
Zakładając, że wejdą dwa Twoje typy potrzebuję kursu 2.63. Niestety kurs na Miami spadł do 2.60 i już chyba nie wzrośnie - a przynajmniej nie będę czekał (mogłem wziąć jak był za tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ), tak więc założę sobie, że jednak jeden typ Ci nie wejdzie i zagram ostrożniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#5 02:25 13.10.2002
1267 Denver Broncos - Miami Dolphins (+3.5) 2 @ 1.91
Football amerykański-USA-NFL
Zawierając dogrywkę


Pozdrawiam i dzięki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
Quote
Oryginalnie wysłał DJ_IGOR:
[qb]DJ_IGOR +220, Motonita-95. Ruski napewno dzis nie będą już dzisiaj grały!! Na wszelki wypadek podam jakis dodatkowy typ, bo nie wiem co w tej sytuacji mówi regulamin, a szkodaby było stacić jeden kupon. Powodzenia z tym ostatnim ratunkowym typem!!! ;-)[/qb]
Witam.

Emoci mielismy do samego konca duuzo, jednej bramki zabraklo zebym przeszedl dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gratuluje DJ_IGOR i dzieki za fajne starcie, zycze Ci powodzenia w dalszych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Quote
Oryginalnie wysłał klopsikus:
[qb](...)(mogłem wziąć jak był za tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> )
(...) [/qb]
Tzn moglem wziąć jak był za 2.65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro

Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
Dzieki za wyrownana walke Motonita i powodzenia w innych konkursach! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]7. Na każdy numer spotkania u bukmachera można podawać maksymalnie jeden typ. Nie można też typować 1,X, lub 2 (bądź 1 lub 2) i jednocześnie handicap na to samo spotkanie.

To rozwieje wasze watpliwosci. Jesli numer spotkania uzyty dwa razy to wiadomo...[/qb]
Zgadza się, zgodnie z regulaminem można podawać tylko jeden typ na każdy numer spotkania.

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1