Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 72 1 2 37 38 39 40 41 71 72
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Originally Posted by Tommy Lee
To pewnie przeoczenie, małeś szczęście bo pewnie nikt w tym momencie takowego nie szukał smile

EEE eeerror
Normalnie chodza po 40tys...
mi udalo sie kupic klauna za 25 666 zl laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
..hm...a gość z mojej ligi sprzedawał 12 dni (4x) clowna...wystawiając go za 316000 i mu się udało za tyle sprzedać!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Dlatego teraz są takie ceny za clownów bo można zawodników wyszukiwać po przywództwie i dużo łatwiej ich znaleźć. Kiedyś tego nie było i żeby namierzyć clowna trzeba było się trochę natrudzić i stąd więcej byli warci smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
No to i ja sobie kupiłem Clowna...dałem 24000 smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś jeszcze 10 min przed końcem prowadziłęm 2-0 i wszystko było pięknie. W końcówce straciłęm 2 gole oraz najlepszego strzelca (czerwona kartka). Jednak prowadzenie w tabeli utrzymałem.

KIDD #861538 14/01/2007 15:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A ja dziś przegrałe 0:3 na wyjeździe ale 4 miejsce utrzymałem, choć to nie istotne bo różnica punktow w walce o utrzymaniu jest niewielka i to punkty są mi potrzebne. Za tydzień gram z liderem i tutaj będzie raczej porażka.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ja dzisiaj pierwsza wygrana w sezonie i zaczynam wierzyc ze moge sie urzymac, na dodatek te dzisiejsze 3 pkt zdobyte na wyjezdzie ;]

Jedyny minus tego meczu to to, ze w nast. meczu nie zagra moj najlepszy pomocnik ... frown

papa

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Ja wczoraj zwycięstwo z zespołem z czuba 3:0 i to na wyjeździe. Jeśli dodam że w historii występów przeciwko temu niedawnemu V ligowcowi miałem same porażki (4) to jest to wielki i niespodziewany sukces...tydzień temu było w drugą stronę :/ teraz się wyrównało smile

Tommy Lee #874904 18/01/2007 19:45
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
W temacie To I OWO

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=874848&page=1#Post874848

padl pomysl na rozegranie Pucharu MECZ.PL
chetnych prosze o zgloszenia
autor pomyslu to: krzysztof l
chetnych zapraszamy do zglaszania swoich teamow

pozdrawiam
www.neosport.pl [neosport.pl]


Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Pozwolilem sobie załozy Federacje MECZ.pl, pare osob już o tym pisało więc sprobowac można, mamy tydzień na zebranie członkow a wiec ZAPISYWAĆ SIE SZYBKO supporterzy:

MECZ.pl (MECZ.pl)
(AllianceID: 55850)

Federacja forumowiczów MECZ.pl

lukboj #878121 19/01/2007 22:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Szkoda że to jest opcja tylko dla supków bo bym się przyłączył smile
..Ja dziś sprzedałem swojego 27letniego fantastycznego obrońcę, z fantastycznym rozgrywaniem za 3447000zł.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Witam zapraszam do nowo powstalem federacji US Sports

US Sports (US)
(Alliance ID:55813)

Zapraszam wszystkich fanow lig zza oceanu!!!Miedzy innymi NHL,NBA,NFL,MLB..

gobel #882409 21/01/2007 09:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Oddam swoją drużynę.

Niestety nie mam czasu już na hattricka, a szkoda mi trochę mojego dorobku. Sprzedałem większość zawodników, na koncie jest niespełna 70mln, stadion na 63tysiące ludzi i ostatnie miejsce w tabeli 6 ligi po 6 walkowerach.

Zainteresowani proszę pisać najlepiej na maila bo na forum też ostatnio bywam rzadziej. [email protected]

Coin #885770 22/01/2007 12:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Krisztián Csont (57040781) [Dodaj do zakładek]
Lat 34, solidny stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i prawy
Poziom doświadczenia zadowalający, przywódca nędzny.

Narodowość: Magyarország
Wskaźnik TSI: 90
Pensja: 2 496 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Grzybek Golce
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: solidny Bramkarz: beznadziejny
Rozgrywanie: fatalny Podania: słaby
Skrzydłowy: słaby Defensywa: solidny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: przeciętny

Sprzedaje takiego doswiadczonego staruszka tongue
trzy i pol gwiazdkowy obronca
odporny na kontuzje
nie pije nie pali... pieknie recytuje wiersze grin

Koniec licytacji dzisiaj w nocy
Cena wywoławcza: 100 000 zł boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Najwyższa oferta:
160 004 zł złożona przez sprova

Kto da wiecej grin ostatnia godzina!!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
N
member
member
N Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 131
Witam,

przypominam, ze do czwartku 25.01.07 trwaja zapisy do pucharu MECZ.PL

szczegoly:
http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=874848&page=1&fpart=3

sonsorem nagrody glownej jest

www.neosport.pl [neosport.pl]
Szybkie obuwie sportowe

Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Pochwale sie swoim szczeniaczkiem, ktorego wlasnie wylosowalem
pierwszy raz solid jakiscrazy

Krzysztof Chylak (150126001)
Lat 19, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, porywczy i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca fatalny.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 300
Pensja: 3 120 zł/tydzień
Właściciel: Grzybek Golce
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: solidny Podania: kiepski
Skrzydłowy: przeciętny Defensywa: kiepski
Skuteczność: słaby St.fragmenty: słaby

Szkoda ze ma 19lat.
Jak chcecie mozecie go kupic grin za jedyne........ 80tys duch

...wedlug PsicoTSI Tool dwa treningi do skoku rozgrywania gwizdek

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Józef Kachel (54736675)
Lat 26, kiepski stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, spokojny i uczciwy
Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca solidny.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 2 630
Pensja: 3 440 zł/tydzień
Właściciel: NAMELESS
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: przeciętny
Skrzydłowy: solidny Defensywa: solidny
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: nędzny

Goli w karierze: 12
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 3
Pucharowych goli w tym sezonie: 0


Myśle o sprzedaży tego gracza, Ile moge za niego dostac?

PJ_8 #921687 02/02/2007 15:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
400k kasa ?

PJ_8 #922664 02/02/2007 18:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by PJ_8
Józef Kachel (54736675)
Lat 26, kiepski stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, spokojny i uczciwy
Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca solidny.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 2 630
Pensja: 3 440 zł/tydzień
Właściciel: NAMELESS
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: solidny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: kiepski Podania: przeciętny
Skrzydłowy: solidny Defensywa: solidny
Skuteczność: zadowalający St.fragmenty: nędzny

Goli w karierze: 12
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 3
Pucharowych goli w tym sezonie: 0


Myśle o sprzedaży tego gracza, Ile moge za niego dostac?

w HT od jakiegos dluzszego czasu jest opcja "Porownanie transferow" smile sprawdz tam i sie dowiesz po ile tacy chodza

Strona 39 z 72 1 2 37 38 39 40 41 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, 11kera11), 967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,155
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1