Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#825539 02/01/2007 11:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Witam!

W tym temacie będę podawał swoje picki tenisowe. Gram w kilku bukach netowych, w których aktualnie posiadam środki finansowe.
Stawkowanie od 1 do 10, głównie single, czasem może trafi się jakiś dubel.

Jeśli ktoś ma ochotę napisać coś mądrego, jakieś uwagi, rady, [/b]konstruktywną[b] krytykę, to zapraszam.

No to gramy!

Pozdrawiam
Ozzy

Bonus: Unibet
ozzy123 #825545 02/01/2007 11:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
1. T. Johansson - El Aynaoui 2 3.68 5/10 Pointbet

Pb wychylił się dosyć mocno z kursem, dla porównania Pinn ma 3.0. co wydaje mi się bliższe prawdy. Szanse El Aynaoui szacuję na ok. 35%, więc kurs jak najbardziej do grania. POza tym to dopiero początek zesonu i tak naprawdę trudno coś powiedzieć o formie poszczególnych zawodników.
Mecz za ok. 1 godzinę.

Powodzenia!

ozzy123 #825575 02/01/2007 11:55
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
1. Mirnyi - Wawrinka 1 2.92 4/10 Pointbet

NIe rozumiem dlaczego buki tak bardzo faworyzują Stasia. Owszem, w ostatnim roku poczynił spore postepy i niewątpliwie jest to gracz o dużym potencjale. Ale Białorusin to przecież nie jest chłopiec do bicia i jeśli tylko serwis będzie dobrze funkcjonował, to nie jest bez szans w tym pojedynku. Dlatego spróbujemy.

ozzy123 #827659 02/01/2007 22:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
hura piwo


Świetne typy.Gratuluje kasa

Last edited by rafal08; 02/01/2007 23:09.
ozzy123 #827668 02/01/2007 22:24
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Dwa pierwsze typy w sezonie okazały się skuteczne, na noc zagrałem:

3. Razzano - Hantuchova 1 3.9 2/10 Bf

Razzano już sobie trochę tutaj pograła, a forma Danieli jest wielką niewiadomą. Po takim kursie warto małą stawkę zaryzykować.
Niestety strona Pinnacle mi się nie otwiera, stąd zagrałem na Bf, chociaż w Pinn nie spodziewam się lepszego kursu, ale za większą stawkę można by było zagrać.

Pozdrawiam i powodzenia!

ozzy123 #828057 03/01/2007 09:09
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Originally Posted by ozzy123
Dwa pierwsze typy w sezonie okazały się skuteczne, na noc zagrałem:

3. Razzano - Hantuchova 1 3.9 2/10 Bf

Razzano już sobie trochę tutaj pograła, a forma Danieli jest wielką niewiadomą. Po takim kursie warto małą stawkę zaryzykować.
Niestety strona Pinnacle mi się nie otwiera, stąd zagrałem na Bf, chociaż w Pinn nie spodziewam się lepszego kursu, ale za większą stawkę można by było zagrać.

Pozdrawiam i powodzenia!

piwo

ozzy123 #828062 03/01/2007 09:17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
4. Youzhny - Monfils 2 2.25 4/10 Pinn

Typowy mecz 50 na 50. Spotykają się dwaj chimeryczni zawodnicy, obydwaj mają wielki potencjał i obydwaj jak narazie nie wykorzystują go na 100%. Rosjanin, po osiągnięciu dużego sukcesu na US Open, grał pózniej w kratkę i jego forma jest teraz niewiadomą. Młody Francuz to z pewnością jeden z najzdolniejszych młodych zawodników w tourze, ale zarazem tyleż nieprzewidywalny. Gael lubi ten turniej, dobrze mu się gra na tych kortach ( rok temu był tu w finale, o ile dobrze pamiętam). Dla mnie szanse w tym meczu są wyrównane, może nawet troszkę więcej dawałbym Francuzowi. Kurs dobry - więc gramy!

Powodzenia!

ozzy123 #830800 03/01/2007 22:20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Originally Posted by ozzy123
4. Youzhny - Monfils 2 2.25 4/10 Pinn

Typowy mecz 50 na 50. Spotykają się dwaj chimeryczni zawodnicy, obydwaj mają wielki potencjał i obydwaj jak narazie nie wykorzystują go na 100%. Rosjanin, po osiągnięciu dużego sukcesu na US Open, grał pózniej w kratkę i jego forma jest teraz niewiadomą. Młody Francuz to z pewnością jeden z najzdolniejszych młodych zawodników w tourze, ale zarazem tyleż nieprzewidywalny. Gael lubi ten turniej, dobrze mu się gra na tych kortach ( rok temu był tu w finale, o ile dobrze pamiętam). Dla mnie szanse w tym meczu są wyrównane, może nawet troszkę więcej dawałbym Francuzowi. Kurs dobry - więc gramy!

Powodzenia!
frown

ozzy123 #830814 03/01/2007 22:33
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
5. Mathieu - Del Potro 1 2.14 3/10 Pinn

Widać, że buki nie bardzo wiedzą jak podejść do tego meczu, u jednych faworytem jest Mathieu, u drugich Del Potro.
Ja przychylam się do zdania analityków profa, którzy w tym pojedynku faworyzują Francuza. Moim zdaniem jest on jednym z najbardziej niespełnionych talentów w męskim tenisie i gdyby potrafił ustabilizować forme na wyskoim poziomie i popracować nad swoją psychiką, byłby to "materiał" na gracza pierwszej dziesiątki - dwudziestki rankingu ATP.
Del Potro to niezykle utalentowany młodzian i niewątpliwie przyszłość należy do niego.
Jednak według mnie minimalnym faworytem tego pojedynku powinien być Francuz, którego szanse szacuję na ok. 52 - 54%, więc po takim kursie jak najbardziej do grania. Jednak stawka niewielka, bo z Mathieu nigdy nie wiadomo, czy zagra świetne spotaknie, czy fatalne. A wszystko i tak zweryfikuje kort!


Simon - Serra 1 4.8 2/10 Unibet

Wiele napisano na temat tego meczu. Chodzą słuchy, że Francuzi podobno się dogadali i Simon ma się "podłożyć". Ja takie rewelacje traktuję z przymróżeniem oka. Serra jest z pewnością faworytem tego spotkania, ale czy tkaim jak pokazują kursy - napewno nie. Dlatego moim zdaniem warto delikatnie spróbować, dużo nie tracimy, a może być ładna niespodzianka.

Pozdrawiam
Ozzy


ozzy123 #831447 04/01/2007 09:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Mathieu - Del Potro frown

Simon - Serra hura ooo

ozzy123 #831539 04/01/2007 10:39
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
7. Schlierenzauer - Małysz 2 3.0 4/10 Expekt

Jednak nie samym tenisem człowiek żyje. Spodobał mi się kurs jaki Exp wystawił na to zdarzenie. CO prawda młody Austryjak jest objawieniem tego sezonu, a co więcej skacze u siebie w domu. Jednak Małysz też prezentuje równą, wysoką formę. Co więcej Schlierenzauer ma niecałe 17 lat i może tego trudnego turnieju nie wytrzymać pod względem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Tak czy siak, kurs zaproponowany na to zdarzenie wydaje mi się przeszacowny - w sam raz aby zainwestować kilka jednostek.

Powodzenia!

ozzy123 #831628 04/01/2007 11:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
8. Baghdatis - Soderling 2 2.2 4/10 Bet365

ozzy123 #833803 04/01/2007 21:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
7. Schlierenzauer - Małysz 2 3.0 4/10 Expekt smile smile

8. Baghdatis - Soderling 2 2.2 4/10 Bet365 smile smile

ozzy123 #833811 04/01/2007 21:50
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
9. Djokovic - Goldstein 2 4.47 3/10 Pointbet

Jak dla mnie Goldstein ma jakieś 30% szans na wygraną, więc kurs jak najbardziej do grania. Młody Serb ma zadatki na świetnego zawodnika, ale jak to z młodymi zawodnikami bywa, czasem przytrafiają mu się głupie przegrane. Goldstein wydaje się być w niezłej formie na początku sezonu, więc za mała stawkę warto moim zdaniem spróbować.

ozzy123 #834267 05/01/2007 09:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Originally Posted by ozzy123
9. Djokovic - Goldstein 2 4.47 3/10 Pointbet

Jak dla mnie Goldstein ma jakieś 30% szans na wygraną, więc kurs jak najbardziej do grania. Młody Serb ma zadatki na świetnego zawodnika, ale jak to z młodymi zawodnikami bywa, czasem przytrafiają mu się głupie przegrane. Goldstein wydaje się być w niezłej formie na początku sezonu, więc za mała stawkę warto moim zdaniem spróbować.

frown Tak naprawdę nawet nie podjął walki mad

ozzy123 #834270 05/01/2007 09:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
10. Davydenko - Murray 2 3.01 2/10 Pinn

Wiem, wiem, Andy nie przekonuje jak narazie ( zresztą mnie ten zawodnik nigdy nie przekonywał, nawet gdy był w wyższej formie), ale Rosjanin też jakiś niewyrażny. Miewa przestoje w grze, co Szkot może wykorzystać. Dlatego uważam, że kurs 3 jest nieco przeszacowany i można zagrać. Jednak stawka nieduża, bo jakoś nie mam przekonania to tego betu.

11. Nadal - Sanquinetti 2 20.64 1/10 Pinn

Niecałe 5%na Davide? Wolne żarte. To dopiero początek zesonu i różne cuda mogą się dziać. Za malutką stawkę po takim kursie - trzeba.

Pozdrawiam
Ozzy

ozzy123 #836324 05/01/2007 21:21
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
10. Davydenko - Murray 2 3.01 2/10 Pinn smile

11. Nadal - Sanquinetti 2 20.64 1/10 Pinn frown


ozzy123 #836334 05/01/2007 21:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
12. J. Johansson - Spadea 2 3.0 3/10 Bet365

Moim zdaniem bedzie to bardziej wyrównany mecz niż na to wskazują kursy. Obydwaj zawodnicy wydają się być w dobrej formie, jednak nieco lepsze wrażenie sprawiał Spadea. I jeśli JoJo nie zniszczy go serwisem, to jest w stanie podjąć walke w tym meczu. Dla mnie po tym kursie można spróbować.

ozzy123 #837211 06/01/2007 11:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Originally Posted by ozzy123
12. J. Johansson - Spadea 2 3.0 3/10 Bet365

Moim zdaniem bedzie to bardziej wyrównany mecz niż na to wskazują kursy. Obydwaj zawodnicy wydają się być w dobrej formie, jednak nieco lepsze wrażenie sprawiał Spadea. I jeśli JoJo nie zniszczy go serwisem, to jest w stanie podjąć walke w tym meczu. Dla mnie po tym kursie można spróbować.
frown

ozzy123 #837239 06/01/2007 11:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
13. Murray - Ljubicic 2 2.2 3/10 Expekt

Oglądałem oba wczorajsze półfinały i po ich zakończeniu byłem pewien, że jeżeli zagram finał, to tylko na Szkota. POza pierwszym meczem w tym turnieju grał bardzo dobrze. Wczoraj oczywiście miał trochę szczęścia w postaci kontuzji Denki. Z drugiej strony Ljuba, który przez cały turniej gra, jakby zupełnie nie sprawiało mu to przyjemności, a wręcz było nieprzyjemną katorgą. A jednak wygrywa mecz za meczem. Wydaje mi się, że wynik tego pojedynku wcale nie musi być tak oczywisty, jak to się niektórym wydaje. Expekt wychylił się dosyć mocno z kursem i ja mam zamiar spróbować to wykorzystać.

Powodzenia!

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa, latajaca_holenderka), 2,883 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,849
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1