|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja mam inne pytanie po grzybajest to konto australijskie? Zeby grac tenisa z australi np. to wiem ze trzeba przelac na to konto ale z tego co kojarze ktos mial z tym problemy potem z wyplata jak to jest? z australijskiego mozna zrobic transfer z powrotem na normalne? I po cholere to drugie? :/ przeczytaj pomoc to sie dowiesz po co one jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Ostatnio na BF jak chce postawic back wyskakuje komunikat
" nie mzoesz postawic zaklady : a masz za malo srodkow B przekroczony zostal limit ryzyka
kase mam...o co biega?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
niektore rynki wymagaja zweryfikowanego konta australijskiego (ostatnio sporo tenisa) , masz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
niektore rynki wymagaja zweryfikowanego konta australijskiego (ostatnio sporo tenisa) , masz? Nie, a jakie dowody trzeba przedstawic aby zweryfikowac? i cze ebdzie mozna wyplacac na neteller?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
skan rachunku (gaz,telefon ..w sumie na helpie Ci wszystko powiedza niektorym od razu weryfikacja do domu przyszla listownie nawet 5 euro za nia dostali...
PS: czyli australian open tylko dla zweryfikowanych...sadze ze BF duzo na tym straci
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
ja mam inne pytanie po grzybajest to konto australijskie? Zeby grac tenisa z australi np. to wiem ze trzeba przelac na to konto ale z tego co kojarze ktos mial z tym problemy potem z wyplata jak to jest? z australijskiego mozna zrobic transfer z powrotem na normalne? I po cholere to drugie? :/ w walce o zmonopolizowany rynek zakładów w Australii Betfair musiał pójść na kompromis. i tyle. Stąd wszystkie zakłady na terenie Australii zarządzane są z osobnego sub-konta gracza. aby wypłacić środki na konto brytyjskie nalezy przejśc kontroleę KYC ( weryfikacja tozsamości i adresu) co sprowadza się do wysłania dokumentów (jednorazowego) ale ile tak naprawdę to trwa? czy Betfair na tym straci? nie sądzę. na pewno zyska w oczach organizacji regulujacych ten biznes. a poza tym, łatwo będzie wybrać zboże i odrzucić plewy czyt. odróżnić faktycznych klientów od bonus hunters/nieletnich itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
"W celu weryfikacji swojego konta (procedura "Know Your Customer") nalezy zeskanowac lub skserowac, a nastepnie przeslac na ponizszy adres email, faxem lub poczta po jednym dokumencie z kazdej kategorii:
1.Potwierdzajacy dane osobowe: - Paszport - Prawo Jazdy - Dowod Osobisty
2. Potwierdzajacy adres zamieszkania: - Rachunek za media np. za wode, energie elektryczna itd. (nie starszy niz 3 miesiace) - Wydruk bankowy z widocznymi danymi osobistymi i adresem zamieszkania
3. Zrodlo finansowania konta: - Obie strony zarejestrowanej karty na Betfair koncie - na stronie glownej tej karty powinny byc widoczne 4 ostatnie cyfry numeru karty (reszte cyfr mozna zakryc), imie i nazwisko wlasciciela, date wydania i waznosci karty - Wyciag z konta - musi byc widoczna transakcja wplaty/wyplaty srodkow do Betfair (nie starszy niz 3 miesiace) - Wyciag z karty - musi byc widoczna transakcja wplaty/wyplaty srodkow do Betfair (nie starszy niz 3 miesiace)"
OK , mam skan dowodu i rachunku ..ale punkt 3ci? Skan karty?? ale jak ja przelewam pieniadze uzywajac Netellera? i nie mam w profilu ich karty? to co tez mam im wyslac skan i zarejestriowac specjalnie ta karte>? pozatym wyciag z konta\karty, wplacam NT, wiec nie mam
Jak to przejsc? bo support milczy:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
aha jeszcze jedno, gdy juz przeleje kase na to sub konto australijskie...to oprocz zakladow tenisa np AO bede mogl grac reszte zakladow? czyli pilke basket, nba normalnie czy jakies restrykcje znowu i bede musial znow przelewc na konto GB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Loony, w Twoim przypadku pomiń punkt trzeci.
jesli np. masz 100 EUR i przelejesz 50 na konto australijskie to pozostale 50 masz normalnie do dyspozycji na podstawowym koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Loony, w Twoim przypadku pomiń punkt trzeci.
jesli np. masz 100 EUR i przelejesz 50 na konto australijskie to pozostale 50 masz normalnie do dyspozycji na podstawowym koncie. Dzięki za odp, ale czy na na tym sub koncie australijskim mozna grac normalnie wszystkie zaklady, czy tylko wybrane np tenis Australian Open itp a jak bede chcial zagrc pilke, to nie wyskoczy mi znow komunikat ze musze ten zaklad obstawic z glownego konta GB? Jak to od tej strony wyglada?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
ok, jeszcze raz.
TYLKo to co sie dzieje na terenie Australii - z konta australijskiego. na zdarzenia poza Australią nie można obstawiać z tego konta.
reszta - z konta brytyjskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Ja mam takie pytanie
Z reguły wpłacam przez Moneybookers jakiś czas temu wpłaciłem kartą czy też musze jakieś skany wysłać karty itp. ?
dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Po trzech miesiącach karta jest dla nich wiarygodna i bez żadnych skanów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Przy karcie masz literą Y lub N. Y karta zweryfikowana. N nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
wiesz co ja przy karcie niemam ani Y ani N albo tego nie widze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
ok, jeszcze raz.
TYLKo to co sie dzieje na terenie Australii - z konta australijskiego. na zdarzenia poza Australią nie można obstawiać z tego konta.
reszta - z konta brytyjskiego. Dzięki. O taką odpowiedź mi chodziło..czyli msuze sobie rpzygotowac srodki na AO na koncie australijskim oraz na GB na inne sporty;) Wyslalem im skany dowodu, rachunku za tel i karty...odpisali po 20 min ze weryfikacja pomyslna i moge juz korzystac z konta austr. wyslalem na [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
przyjmę na priv kod polecający do betfair 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186 |
już nieaktualne - proszę nie wysyłać. Najszybszy był rafal08 i takie kryterium postanowiłem zastosować, pozostali wysłali trochę wolniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73 |
Orientuję się ktoś czy jeśli wpłace na betfair pieniądze za pomocą nettelera i wyplace po chwili na money bookers bez zawarcia zakładu to będą z tym jakieś problemy? W game bookers sprawdzone w 100%, wypłata natychmiastowa po wpłacie = blokada wypłacanych srodków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|