Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
RyanGiggs #832134 04/01/2007 14:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by RyanGiggs
ja mam inne pytanie po grzybajest to konto australijskie? Zeby grac tenisa z australi np. to wiem ze trzeba przelac na to konto ale z tego co kojarze ktos mial z tym problemy potem z wyplata jak to jest? z australijskiego mozna zrobic transfer z powrotem na normalne? I po cholere to drugie? :/

przeczytaj pomoc to sie dowiesz po co one jest...

Bonus: Unibet
kajtek #832302 04/01/2007 15:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Ostatnio na BF jak chce postawic back wyskakuje komunikat

" nie mzoesz postawic zaklady :
a masz za malo srodkow
B przekroczony zostal limit ryzyka

kase mam...o co biega?

Loony25 #832357 04/01/2007 15:49
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
niektore rynki wymagaja zweryfikowanego konta australijskiego (ostatnio sporo tenisa) , masz?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by prenumerator_GW
niektore rynki wymagaja zweryfikowanego konta australijskiego (ostatnio sporo tenisa) , masz?

Nie, a jakie dowody trzeba przedstawic aby zweryfikowac? i cze ebdzie mozna wyplacac na neteller?

Loony25 #832437 04/01/2007 16:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
skan rachunku (gaz,telefon ..w sumie na helpie Ci wszystko powiedza niektorym od razu weryfikacja do domu przyszla listownie nawet 5 euro za nia dostali...


PS: czyli australian open tylko dla zweryfikowanych...sadze ze BF duzo na tym straci

RyanGiggs #834009 05/01/2007 00:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by RyanGiggs
ja mam inne pytanie po grzybajest to konto australijskie? Zeby grac tenisa z australi np. to wiem ze trzeba przelac na to konto ale z tego co kojarze ktos mial z tym problemy potem z wyplata jak to jest? z australijskiego mozna zrobic transfer z powrotem na normalne? I po cholere to drugie? :/

w walce o zmonopolizowany rynek zakładów w Australii Betfair musiał pójść na kompromis. i tyle. Stąd wszystkie zakłady na terenie Australii zarządzane są z osobnego sub-konta gracza.

aby wypłacić środki na konto brytyjskie nalezy przejśc kontroleę KYC ( weryfikacja tozsamości i adresu) co sprowadza się do wysłania dokumentów (jednorazowego) ale ile tak naprawdę to trwa?

czy Betfair na tym straci? nie sądzę. na pewno zyska w oczach organizacji regulujacych ten biznes.
a poza tym, łatwo będzie wybrać zboże i odrzucić plewy czyt. odróżnić faktycznych klientów od bonus hunters/nieletnich itp.

punter UK #834012 05/01/2007 00:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
"W celu weryfikacji swojego konta (procedura "Know Your Customer")
nalezy zeskanowac lub skserowac, a nastepnie przeslac na ponizszy
adres email, faxem lub poczta po jednym dokumencie z kazdej
kategorii:

1.Potwierdzajacy dane osobowe:
- Paszport
- Prawo Jazdy
- Dowod Osobisty

2. Potwierdzajacy adres zamieszkania:
- Rachunek za media np. za wode, energie elektryczna itd. (nie
starszy niz 3 miesiace)
- Wydruk bankowy z widocznymi danymi osobistymi i adresem
zamieszkania

3. Zrodlo finansowania konta:
- Obie strony zarejestrowanej karty na Betfair koncie - na stronie
glownej tej karty powinny byc widoczne 4 ostatnie cyfry numeru karty
(reszte cyfr mozna zakryc), imie i nazwisko wlasciciela, date wydania
i waznosci karty
- Wyciag z konta - musi byc widoczna transakcja wplaty/wyplaty
srodkow do Betfair (nie starszy niz 3 miesiace)
- Wyciag z karty - musi byc widoczna transakcja wplaty/wyplaty
srodkow do Betfair (nie starszy niz 3 miesiace)"


OK , mam skan dowodu i rachunku ..ale punkt 3ci? Skan karty?? ale jak ja przelewam pieniadze uzywajac Netellera? i nie mam w profilu ich karty? to co tez mam im wyslac skan i zarejestriowac specjalnie ta karte>?
pozatym wyciag z konta\karty, wplacam NT, wiec nie mam

Jak to przejsc? bo support milczy:-/

Loony25 #834014 05/01/2007 00:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
aha jeszcze jedno, gdy juz przeleje kase na to sub konto australijskie...to oprocz zakladow tenisa np AO bede mogl grac reszte zakladow? czyli pilke basket, nba normalnie czy jakies restrykcje znowu i bede musial znow przelewc na konto GB?

Loony25 #834032 05/01/2007 00:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Loony, w Twoim przypadku pomiń punkt trzeci.

jesli np. masz 100 EUR i przelejesz 50 na konto australijskie to pozostale 50 masz normalnie do dyspozycji na podstawowym koncie.

punter UK #834285 05/01/2007 09:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by punter UK
Loony, w Twoim przypadku pomiń punkt trzeci.

jesli np. masz 100 EUR i przelejesz 50 na konto australijskie to pozostale 50 masz normalnie do dyspozycji na podstawowym koncie.

Dzięki za odp, ale czy na na tym sub koncie australijskim mozna grac normalnie wszystkie zaklady, czy tylko wybrane np tenis Australian Open itp a jak bede chcial zagrc pilke, to nie wyskoczy mi znow komunikat ze musze ten zaklad obstawic z glownego konta GB? Jak to od tej strony wyglada?

Loony25 #834688 05/01/2007 14:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
ok, jeszcze raz.

TYLKo to co sie dzieje na terenie Australii - z konta australijskiego.
na zdarzenia poza Australią nie można obstawiać z tego konta.

reszta - z konta brytyjskiego.

punter UK #834697 05/01/2007 14:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Ja mam takie pytanie

Z reguły wpłacam przez Moneybookers jakiś czas temu wpłaciłem kartą czy też musze jakieś skany wysłać karty itp. ?

dzieki

oli #834726 05/01/2007 14:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Po trzech miesiącach karta jest dla nich wiarygodna i bez żadnych skanów

robert423 #834729 05/01/2007 14:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Przy karcie masz literą Y lub N.
Y karta zweryfikowana. N nie

robert423 #835636 05/01/2007 17:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
wiesz co ja przy karcie niemam ani Y ani N albo tego nie widze smile

punter UK #836119 05/01/2007 19:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Originally Posted by punter UK
ok, jeszcze raz.

TYLKo to co sie dzieje na terenie Australii - z konta australijskiego.
na zdarzenia poza Australią nie można obstawiać z tego konta.

reszta - z konta brytyjskiego.

Dzięki. O taką odpowiedź mi chodziło..czyli msuze sobie rpzygotowac srodki na AO na koncie australijskim oraz na GB na inne sporty;)

Wyslalem im skany dowodu, rachunku za tel i karty...odpisali po 20 min ze weryfikacja pomyslna i moge juz korzystac z konta austr.
wyslalem na [email protected]

Loony25 #841081 07/01/2007 12:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
przyjmę na priv kod polecający do betfair wink

pcZKS #841213 07/01/2007 13:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 186
już nieaktualne - proszę nie wysyłać. Najszybszy był rafal08 i takie kryterium postanowiłem zastosować, pozostali wysłali trochę wolniej.

pcZKS #843367 07/01/2007 21:25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 73
Orientuję się ktoś czy jeśli wpłace na betfair pieniądze za pomocą nettelera i wyplace po chwili na money bookers bez zawarcia zakładu to będą z tym jakieś problemy? W game bookers sprawdzone w 100%, wypłata natychmiastowa po wpłacie = blokada wypłacanych srodków.

sebas81 #843380 07/01/2007 21:31
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
nie wyplacisz

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1