Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by xqwzts
Originally Posted by Policeman
sorka,że post pod postem ale coś mi się zwaliło mad
ten link
cos wspanialego
piwo
wie ktos co to za nutka leci w trakcie tego filmiku?

I finaly found the name of the song her it is, Now That We Are Free-Gladiator & IzzuI finaly found the name of the song her it is, Now That We Are Free-Gladiator & Izzu

w komentarzach...

posiada ktos ta piosenke?? bo na bearsharze nie ma :/

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Amerykanski statek kosmiczny dolecial na Marsa... wyladowali...
Juz zbieraja sie do wyjscia, az tu nagle podlecialo dwóch Marsjan, takich smiesznych zielonych i bzzz, zaspawali im drzwi wyjsciowe. Amerykanie probuja wyjsc... 10 minut, 30 minut... po godzinie sie udalo. Wyszli, a tam juz zebrala sie wieksza grupka Marsjan. No wiec witaja sie i pytaja:
- Czemu zaspawaliscie nam drzwi wyjsciowe ?
Na co Marsjanie:
- Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno byli tu Polacy, koledzy zaspawali im drzwi, a oni po 5 minutach juz byli na zewnatrz... i jeszcze prezenty przywiezli...
- Polacy? Prezenty? Jakie prezenty?
- Wpie.r.d.o.l to sie nazywalo czy cos, ale wszyscy dostali.

shane #847659 09/01/2007 19:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Tatko rano wybieral sie do pracy. W lazience mamcia go dopadla, gdyz
chcialo jej sie bardzo seksu. Wiec zaczeli uprawiac milosc fizyczna. W
pozycji na pieska.
Nagle w drzwiach stanal Jasio.
Kurde, musze wybrnac z tej niezrecznej sytuacji - pomyslal tatko.
- A ty, niedobra! Ty... ! - ryknal tatko i zaczal walic mamcie w dupe.
Nie bedziesz juz Jasia wiecej bila... A masz... ! A Jasio krzyczy:
- Super tatko, super! Wyruchaj jeszcze kota,zeby mnie nie drapal!
laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Rancorn
http://www.kasanapiwo.com/ laugh
ogolnie smiesza mnie takie strony, pare cytatów :
"Teraz nie musisz żebrać na piwo, wystarczy klikać" laugh
albo
"Dajemy ci PLN0.05 Bonus za zapis" słownie : 5 groszy laugh
na wypłate 2,69 laugh zł pewnie trzeba z miesiac klikać, a w byle jakiej pracy ma sie tyle za 30 minut smile

Ja kiedyś przez ładne pare miesiecy tak troche zeby zabić czas z nudów klikałem w pewnym getpaidzie na linki i mi sie uzbierało 9 złotych czyli minimum do wypłaty , po próbie wypłaty tych bagatela 9 złotych otrzymałem taki komunikat

" Nie wypłace wam pieniedzy , poniewaz w moim zyciu wiele sie zmieniło wyjechałem do Azjii mam żone dziecko w drodze i musze sie rozstać z internetem " Nikt mnie tak w butelke nie nabił dlatego dałem sobie spokoj z tymi roznymi zarobkami w necie laugh

laugh

Jakbym goscia dorwał to by mi nie 9 złotych a 900 oddał i to jeszcze w zębach , nie chodzi tu o pieniadze ale o bezczelność z jaka nigdy dotad sie nie spotkałem .


Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
W tv dzis było grin
[Linked Image][Linked Image]

Gosiewski i Capone smile

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by necrolust
W tv dzis było grin
[Linked Image][Linked Image]

Gosiewski i Capone smile

smile Coś w tym jest...P. E. Gosiewski trzęsie półswiatkiem sejmowym niczym chicagowski boss swego czasu... laugh ciekawe czy podobnie skończy... wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
Originally Posted by Misza_SB
Originally Posted by necrolust
W tv dzis było grin
[Linked Image][Linked Image]

Gosiewski i Capone smile

smile Coś w tym jest...P. E. Gosiewski trzęsie półswiatkiem sejmowym niczym chicagowski boss swego czasu... laugh ciekawe czy podobnie skończy... wink
Mają coś ze sobą wspólnego laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417


Sylwester w Lublinie smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Kylo #850266 10/01/2007 18:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Do ratownika podchodzi kobieta 50 lat i pyta sie czy moze poplywac.
Ratownik na to, ze moze troszke za stara, moze sobie zrobic krzywde
itd. Ale w koncu uprosila i ja wpuscil - a babka kraul, grzbiet, pod
woda 50 m, zajob.
Wiec sie jej ratownik pyta gdy wyszla z wody:
-A pani skad tak umie plywac?
-A panie, bo ja bylam mistrzynia swiata na olimpiadzie w 74-ym...
Za jakis czas przychodzi nastepna, 60 lat i pyta o to samo. Ratownik
w koncu ja puszcza do wody - i znow - jeszcze wiekszy czad:
pod woda 100m,delfin 500m i te sprawy...
-Skad sie pani tak plywac nauczyla????
-Bylam mistrzynia swiata w 68-ym...
Nastepnego dnia przychodzi starowinka 80 lat i tez chce plywac.
Facet sie zgodził i szok: skoki z wiezy, salta, delfin, nurek pod
woda 300m, szajba! -A szanowna tak umie plywac, bo byla zapewne
mistrzynia swiata w pływaniu na olimpiadzie w 64?
-Aaaa, niee, ja panie bylam kurwą na telefon w Wenecji....

Marcel #850592 10/01/2007 20:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
http://www.smog.pl/wideo/6779/dziewczyny_o_co_wam_posz%B3o/

Bija sie lepiej z Diogo z Fabiano

lupus #850747 10/01/2007 20:22
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #850786 10/01/2007 20:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
achhh ten onet , tytuł : Bąk w Wiśle : http://sport.onet.pl/0,1248675,1462799,wiadomosc.html

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349


Ciekawe co było po 30 minutach laugh

Morten #851171 10/01/2007 21:30
Dołączył: May 2005
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 930
Originally Posted by Morten


Ciekawe co było po 30 minutach laugh

Mi tez sie nieraz zdarzalo pic caly kubeczek i pozniej jeszcze egzystowalem dosyc dobrze na imprezie wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Nie wiem czy juz bylo wink

Dziadziu gigantem jest laugh


Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
Originally Posted by Baton_vcp
Originally Posted by Morten


Ciekawe co było po 30 minutach laugh

Mi tez sie nieraz zdarzalo pic caly kubeczek i pozniej jeszcze egzystowalem dosyc dobrze na imprezie wink

ta szklanka chyba miala z 0.4 smile swój smile

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, rymoholik), 1,976 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1