Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#843979 08/01/2007 11:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
kosz 08/01kosz

gwizdek 2:00 L.A. Clippers @ N.O./Okla. City

gwizdek 2:30 Houston Rockets @ Chicago Bulls

gwizdek 3:00 Milwaukee Bucks @ Denver Nuggets



===================================

uwaga Gospodarze na drugim miejscu.
uwaga Prosze podawać sensowne informacje.
uwaga Uprasza się o niepodawanie suchych typów.
uwaga Pomocne linki w przyklejonym temacie w dziale US Sports

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 1
ZA :
5 kolejnych porażek zespołu Denver.
Absencja w dzisiejszym spotkaniu w zespole z Milwaukee ---Charlie Villanueva oraz Michaela Redd'a . (nawet nie polecieli z druzyna do Colorado) a ile znacza dla zespolu kazdy wie.
Mozliwy dzis powrot do skladu M.Camby
Przeciw :
sam nie wiem ---- brak C.Anthonego owszem widoczny
ostatni mecz nocy czyzby OT ???
od wczoraj kurs na Denver wzrosl ( prof z 1.59 na 1,83 )

Jakies sugestie?




MIDA$ #844076 08/01/2007 13:26
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Nawet sie nie zastanawiam..Denver dzis wygrywa..Bukcs bez Redda i Villanueva to nie ta sama ekipa..do tego Nuggets u siebie..spodziewalem sie kursu około 1,30-1,40 a jest 1,95 ..biore to w dubelku z Chicago..A Chicago dlatego ze Houston wczoraj sie nameczyli z Minneosta..pozatym Byki u siebie wymiatają kursik 1,40 ..ako 2,73zl a po odjeciu 0,9 2,457..polecam

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
MIDAŚ na sportsline nie pisze nic o Redd'zie..skad masz info?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by hooltek
MIDAŚ na sportsline nie pisze nic o Redd'zie..skad masz info?

Due to injuries, guard Michael Redd and forward Charlie Villanueva will not travel with the team for Monday's game against the Denver Nuggets at the Pepsi Center.

Redd is sidelined with left-knee tendonitis that flared up late in Friday night's loss to the Cleveland Cavaliers at the Bradley Center. It will be the first game that Redd has missed this season. It will be the third straight game and fourth overall that Villanueva has missed with right-shoulder tendonitis.

It is not know how long either player with be out.

Against the Nuggets, the Bucks will attempt to snap a two-game losing streak and extend their seven-game winning streak against the Western Conference.

lupus #844119 08/01/2007 13:56
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
ok ok jzu wiem sorki tongue ..w takim razie Denver "musi" wygrac..maja ogroman szanse..L5 to juz i tak bardzo duzo hy..

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
a co z la ? macie jakies informacje?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2
witam!
jestem tu pierwszy raz i dopiero zaczynam grac

chicago-houston typ: 1
meczyli sie z minesota, mcgrady od pieciu meczow wali po 30 pkt i cos mi sie wydaje ze passa sie dzisiaj skonczy przeciwko dobrym obroncom bulls. druga sprawa ze Big Ben z pewnoscia bedzie targal niemilosiernie deske bo Yao jest ciagle kontuzjowany.

denver-milwaukee typ: 1
bez redda i charliego wiec beda mieli bardzo ciezko, a poza tym nuggets musza sie w koncu przelamac, a gdzie nie lepiej jak u siebie z kozłami...
pozdro

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Witam!

Chicago -Houston 1,42
Denver -Milwaukee 1,8
B.Wallace 10,5 zb over 1,7 grin

Cóż mogę dodać...hmmm...wszystko już zostało napisane.
A typ na mnie (Big Bena) chyba oczywisty tongue

Dziś albo wszyscy wygramy albo...nie.

Powodzenia
pzdr papa

Dołączył: Apr 2006
Posty: 21
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 21
Chicago - Houston 1

Jak juz pisalem przy okazji innych meczów Byków, maja najlepszy bilans spotkan u siebie (15-3) i niesadze aby oslabione rakiety mogly sie przeciwstawic coraz lepiej grajacej (ze zmiennym szczesciem) druzynie Chicago.

kontuzje: Chicago - brak
Houston - yao Ming, Bonzi Wells, Kirk Schyder.

kurs 1.6 TipSport

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
a co z la? czemu nikt o tym slowa nie pisze? dajcie znac laikowi co jest nie tak z tym meczem

Dołączył: Apr 2006
Posty: 21
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 21
ps.

na BetAndWin postawilem Chicago - 8,5, cos mi sie zdaje ze Rakiety podziela niedawny los Detroit i niebeda mialy za wiele do powiedzenia w tym meczu.
Ostatnie dwa mecze miedzy tymi druzynami konczyly sie 1 pkt zwyciestwem Houston, lecz tym razem bedzie inaczej !!!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Barteus
a co z la? czemu nikt o tym slowa nie pisze? dajcie znac laikowi co jest nie tak z tym meczem

NO-jak zwykle zdziesiątkowani, nie zagrają: Stojak,West,Paul,B.Jackson

LAC-niepewny występ Maggette i jeszcze bardziej niepewny Cassell

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
wiec zwyciestwo la niezbyt pewne?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Barteus
wiec zwyciestwo la niezbyt pewne?

Za taki kurs(ok 1,4)raczej nie warto.
LAC ostatnio wtopa w ATL, co nie świadczy o nich zbyt dobrze.
NO chciało by coś ugrać wreszcie.W ostatnim meczu z Indianą(NO-IND 98-100)do ostatniej kwarty trzymali się na równo z Pacers(ostatnią kw przegrali 6pkt).

Ogólnie dla mnie NO BET

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Sorry za błąd -> NO-IND oczywiście było 93-100 tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
poczekja do jutra z obstawianiem..jutro na pewno sie cos wynajdzie:P..trzeba bylo chwytac Denver póki było tongue tongue ..masówka an Denver,mysle ze sie skonczy dobrze w przeciwienstwie do reszty masówek tongue

MIDA$ #845185 08/01/2007 20:55
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
1
veteran
veteran
1 Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
Originally Posted by MIDA$
Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 1
ZA :
5 kolejnych porażek zespołu Denver.
Absencja w dzisiejszym spotkaniu w zespole z Milwaukee ---Charlie Villanueva oraz Michaela Redd'a . (nawet nie polecieli z druzyna do Colorado) a ile znacza dla zespolu kazdy wie.
Mozliwy dzis powrot do skladu M.Camby
Przeciw :
sam nie wiem ---- brak C.Anthonego owszem widoczny
ostatni mecz nocy czyzby OT ???
od wczoraj kurs na Denver wzrosl ( prof z 1.59 na 1,83 )

Jakies sugestie?

Kursy takie w profie a nie inne może dlatego że oni myślą ze Redd zagra o czym swiadczy zakład
IVERSON-M.REED

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
zagapili sie tongue..nie no sprawa jest jasna,Denver musi wygrac..jak neiw yrga to buki na swiecie zgarna milionyyy tongue

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
ciekawe na co stawia ekipa z denver:)

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1