|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 433 |
Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 1 ZA : 5 kolejnych porażek zespołu Denver. Absencja w dzisiejszym spotkaniu w zespole z Milwaukee ---Charlie Villanueva oraz Michaela Redd'a . (nawet nie polecieli z druzyna do Colorado) a ile znacza dla zespolu kazdy wie. Mozliwy dzis powrot do skladu M.Camby Przeciw : sam nie wiem ---- brak C.Anthonego owszem widoczny ostatni mecz nocy czyzby OT ??? od wczoraj kurs na Denver wzrosl ( prof z 1.59 na 1,83 )
Jakies sugestie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
Nawet sie nie zastanawiam..Denver dzis wygrywa..Bukcs bez Redda i Villanueva to nie ta sama ekipa..do tego Nuggets u siebie..spodziewalem sie kursu około 1,30-1,40 a jest 1,95 ..biore to w dubelku z Chicago..A Chicago dlatego ze Houston wczoraj sie nameczyli z Minneosta..pozatym Byki u siebie wymiatają kursik 1,40 ..ako 2,73zl a po odjeciu 0,9 2,457..polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
MIDAŚ na sportsline nie pisze nic o Redd'zie..skad masz info?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
MIDAŚ na sportsline nie pisze nic o Redd'zie..skad masz info? Due to injuries, guard Michael Redd and forward Charlie Villanueva will not travel with the team for Monday's game against the Denver Nuggets at the Pepsi Center. Redd is sidelined with left-knee tendonitis that flared up late in Friday night's loss to the Cleveland Cavaliers at the Bradley Center. It will be the first game that Redd has missed this season. It will be the third straight game and fourth overall that Villanueva has missed with right-shoulder tendonitis. It is not know how long either player with be out. Against the Nuggets, the Bucks will attempt to snap a two-game losing streak and extend their seven-game winning streak against the Western Conference.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
ok ok jzu wiem sorki  ..w takim razie Denver "musi" wygrac..maja ogroman szanse..L5 to juz i tak bardzo duzo hy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
a co z la ? macie jakies informacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2 |
witam! jestem tu pierwszy raz i dopiero zaczynam grac
chicago-houston typ: 1 meczyli sie z minesota, mcgrady od pieciu meczow wali po 30 pkt i cos mi sie wydaje ze passa sie dzisiaj skonczy przeciwko dobrym obroncom bulls. druga sprawa ze Big Ben z pewnoscia bedzie targal niemilosiernie deske bo Yao jest ciagle kontuzjowany.
denver-milwaukee typ: 1 bez redda i charliego wiec beda mieli bardzo ciezko, a poza tym nuggets musza sie w koncu przelamac, a gdzie nie lepiej jak u siebie z kozłami... pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Witam! Chicago -Houston 1,42 Denver -Milwaukee 1,8 B.Wallace 10,5 zb over 1,7  Cóż mogę dodać...hmmm...wszystko już zostało napisane. A typ na mnie (Big Bena) chyba oczywisty  Dziś albo wszyscy wygramy albo...nie. Powodzenia pzdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 21 |
Chicago - Houston 1
Jak juz pisalem przy okazji innych meczów Byków, maja najlepszy bilans spotkan u siebie (15-3) i niesadze aby oslabione rakiety mogly sie przeciwstawic coraz lepiej grajacej (ze zmiennym szczesciem) druzynie Chicago.
kontuzje: Chicago - brak Houston - yao Ming, Bonzi Wells, Kirk Schyder.
kurs 1.6 TipSport
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
a co z la? czemu nikt o tym slowa nie pisze? dajcie znac laikowi co jest nie tak z tym meczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 21 |
ps.
na BetAndWin postawilem Chicago - 8,5, cos mi sie zdaje ze Rakiety podziela niedawny los Detroit i niebeda mialy za wiele do powiedzenia w tym meczu. Ostatnie dwa mecze miedzy tymi druzynami konczyly sie 1 pkt zwyciestwem Houston, lecz tym razem bedzie inaczej !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
a co z la? czemu nikt o tym slowa nie pisze? dajcie znac laikowi co jest nie tak z tym meczem NO-jak zwykle zdziesiątkowani, nie zagrają: Stojak,West,Paul,B.Jackson LAC-niepewny występ Maggette i jeszcze bardziej niepewny Cassell
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
wiec zwyciestwo la niezbyt pewne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
wiec zwyciestwo la niezbyt pewne? Za taki kurs(ok 1,4)raczej nie warto. LAC ostatnio wtopa w ATL, co nie świadczy o nich zbyt dobrze. NO chciało by coś ugrać wreszcie.W ostatnim meczu z Indianą(NO-IND 98-100)do ostatniej kwarty trzymali się na równo z Pacers(ostatnią kw przegrali 6pkt). Ogólnie dla mnie NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Sorry za błąd -> NO-IND oczywiście było 93-100 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
poczekja do jutra z obstawianiem..jutro na pewno sie cos wynajdzie:P..trzeba bylo chwytac Denver póki było  ..masówka an Denver,mysle ze sie skonczy dobrze w przeciwienstwie do reszty masówek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,234 |
Denver Nuggets - Milwaukee Bucks 1 ZA : 5 kolejnych porażek zespołu Denver. Absencja w dzisiejszym spotkaniu w zespole z Milwaukee ---Charlie Villanueva oraz Michaela Redd'a . (nawet nie polecieli z druzyna do Colorado) a ile znacza dla zespolu kazdy wie. Mozliwy dzis powrot do skladu M.Camby Przeciw : sam nie wiem ---- brak C.Anthonego owszem widoczny ostatni mecz nocy czyzby OT ??? od wczoraj kurs na Denver wzrosl ( prof z 1.59 na 1,83 )
Jakies sugestie? Kursy takie w profie a nie inne może dlatego że oni myślą ze Redd zagra o czym swiadczy zakład IVERSON-M.REED
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
zagapili sie  ..nie no sprawa jest jasna,Denver musi wygrac..jak neiw yrga to buki na swiecie zgarna milionyyy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,184 |
ciekawe na co stawia ekipa z denver:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|