|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hm...jesli za prad gaz placa starzy, a mbank nie ma rachunków imiennych ktoś ma jakiś pomysł?
skan konta operacji z ostatniego mesiaca w mbanku ? rachunek za szkole?:) rachunek za szkole moze byc  a jak juz nic nie masz, to sciagnij sobie jakis programik do wystawiania faktur i sobie wystaw fakture na cos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
[q] jak juz nic nie masz, to sciagnij sobie jakis programik do wystawiania faktur i sobie wystaw fakture na cos [/q] ??!! jasne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
wysłałem skan rachunku za szkole..zobaczmy czy im będzie pasowac oby...BF uważam za solidną firmę i chyba nie zrobi problemu...
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ja im wyslalem bodajze pismo z uniwerka o przyjeciu na studia. akurat bylo "less than 3 month" wtedy a im wystarczylo ze byl adres i jakas pieczatka na dokumencie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czy to prawda ze betfair daje bonus 25funtow dla nowych klientow? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Czy to prawda ze betfair daje bonus 25funtow dla nowych klientow?  Taa, tylko musisz się zarejestrować z kodu polecającego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
dzieki, bo wlasnie czytam amerykanskie forum i sie smieja ze bf to niby alternatywa dla mansion a daja 25f. porownujac to poczatkiem NFL i bonusem m.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 167 |
czy to normalne że BF zamiast zwrotu dzieli kase przez 2 jeśli w most 180'(dart) był remis a do obstawienia bylo tylko 12?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja się właśnie zapisałem do Mansion i wygląda na to, że w najbliższej przyszłości postawię tam kilka zakładów. Do tego często mają lepszy kurs niż bf. Mansion stał się bardzo znany po tym jak został sponsorem jednej z drużyn Premiership: Tottenham. Dzisiaj gracze Tottenhamu grają w koszulkach z reklamą Mansion, tak więc firma ma poważne plany jeśli chodzi o rynek europejski i nie tylko. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jeżeli chodzi o Mansion, to mają dużo uboższą ofertę niż BF. Jeszcze dużo czasu minie zanim osiągną ten sam poziom. Chociaż z drugiej strony konkurencja na tym rynku jak najbardziej wskazana, bo będzie to z korzyścią dla nas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wszystko jest relatywne, zależy co porównujemy... i z czym. Osatatnio ktoś do mnie pisał maila, że większej "kichy" niż Betfair to w życiu nie widział, bo kurs na gospodarzy wynosił ok. 1.80, remis 1.80... i goście też 1.80. A limit to całe 10 Euro, dostępne praktycznie tylko dla jednej osoby.  Ja tam lubię bf pomimo pewnego imbecyla, który ich reprezentuje ("Łukasz"), ale w takich przypadkach mają najgorsze kursy i najmniejsze limity niż jakikolwiek inny buk. Do tego straszliwe procedury weryfikacji kont...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
O jakich limitach mówisz ? Przecież wszystko zależy od obrotu na danym rynku. Najbardziej boli oczywiście prowizja ale da się przeżyć. Ja gram tam głównie na live i pod tym względem nie mają sobie równych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Limit, czyli ile możesz postawić. Np. na Orange Ekstraklasę mają najgorsze kursy i do tego najmniejsze limity. Zdarza się, że po najgorszym nawet kursie na świecie możesz postawić... tylko 10 Euro... bo taki jest limit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Limit, czyli ile możesz postawić. Np. na Orange Ekstraklasę mają najgorsze kursy i do tego najmniejsze limity. Zdarza się, że po najgorszym nawet kursie na świecie możesz postawić... tylko 10 Euro... bo taki jest limit. No tak ale jak wspomniałem zależy to tylko od aktywności innych użytkowników betfair na tym rynku. Myślę, że im więcej naszy rodaków będzie tam grało, tym obroty na OE będą się zwiększać. Bo już na najbardziej popularnych ligach jest zupełnie inaczej i spokojnie możesz stawaić sumy idące w tysiące $. Co do kursów, to same w sobie są wysokie ale ten nieszczęsny porcent znacząco je obniża. Mimo wszystko dla mnie plusy zdecydowanie przesłaniają minusy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Limit widzisz w każdej chwili na ekranie. Jest to tyle co jest dostępne do obstawienia.
Niestety w najpopularniejszych wydarzeniach nie ma z tym problemu (np. niektóre mecze Ligi Mistrzów), ale z innymi jest znacznie gorzej. Tak jak wspomniałem, na Polską Ekstraklasę zarówno kursy jak i limity są wręcz tragiczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ja praktycznie nie gram OE dlatego nie odczuwam skromnych inwestycji na tym rynku ale wiem, że może być to frustrujące, bo np. w biathlonie jest podobnie. Ale co zrobisz, nie ma rzeczy idealnych na tym świecie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Złota prawda. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Nie gram tam, ale interesuje mnie jeden zaklad na mistrza Premiership  Stad moje pytanie, nie maja tam jakis smiesznych limitow? Nie chce po prostu wplacac i za chwile wyplacic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Sagat, mamy Cię, bonushunterze  limitów nie ma żadnych. możesz zagrać za tyle, ile masz na koncie. jeden warunek, tyle musi być dostępne do gry. powiedzmy Conrad Ci wystawia zakład, który możesz zagrać za 1000000$, masz tyle, stawiasz i git.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
 Z mansion to oni nie maja szans, ten bonus na NFL byl jedyny w swoim rodzaju. Thx za info.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|