Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
zmarcin #867835 16/01/2007 18:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Działa u Was konto australijskie? U mnie cały czas pokazuje ładowanie i nie wyświetla środków..

Bonus: Unibet
Adik #867887 16/01/2007 18:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 32
Od 17 do 21 trwają prace modernizacyjne na rynku australijskim, dlatego nie da się wejść smile

Ry$$ #869191 16/01/2007 23:49
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam.Mam następujący problemik, gdy chcę postwić mecz (back lub lay) wyskakuje mi taki komunikat

Zakład nie może zostać obstawiony z jednego z dwóch powodów
- nie masz wystarczjaco srodków do przeznaczenia na tym koncie

- przekroczony został limit ryzyka lub strat

Dodam iż nawet pzry próbi postawienia za min. stawke kursu 1.01 mam taki komunikat!

Za pomoc z góry thx

thxluk #869194 16/01/2007 23:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Jesli to bylo Australian Open to wymagana jest weryfikacja konta australijskiego. Bylo pisane wyzej..

SyKo #871329 17/01/2007 19:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
W 90% wpłacam i wypłacam pieniądze z betfair za pomocą moneybookers. Dzisiaj przy próbie wypłaty pojawił mi się takie komunikat:

Za pomocą tej metody nie można wypłacić więcej niż €EUR13.15 do momentu wyrównania salda netto depozytu za pomocą innych metod płatności.

Jeżeli dobrze rozumiem, to muszę w jakikolwiek inny sposób ( neteller, karta, przelew) wpłacić do nich te 13 euro i wtedy bez problemu będę mógł wypłacić. Tak ?

thxluk #871339 17/01/2007 19:04
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by thxluk
Witam.Mam następujący problemik, gdy chcę postwić mecz (back lub lay) wyskakuje mi taki komunikat

Zakład nie może zostać obstawiony z jednego z dwóch powodów
- nie masz wystarczjaco srodków do przeznaczenia na tym koncie

- przekroczony został limit ryzyka lub strat

Dodam iż nawet pzry próbi postawienia za min. stawke kursu 1.01 mam taki komunikat!

Za pomoc z góry thx

Aby móc obstawiać zakłady na wydarzenia odbywające się na terenie Australii należy wcześniej prześłac środki (część lub całość) z konta podstawowego (brytyjskiego) na sub-konto australijskie. W tym celu należy zalogować się na swoje konto i kliknąć na ikonę 'Transfer' w górnej części naszej strony, nad przyciskiem 'Wyloguj' lub wchodząc w menu 'Moje konto', w sekcji 'Prześlij środki'. Operacja ta ma miejsce wewnątrz konta, jest całkowicie bezpłatna i natychmiastowa.

Po przesłaniu środkow na sub-konto australijskie użytkownik może obstawiać zakłady, ale w ciagu 3 miesiecy ma obowiązek poddać się procesowi weryfikacji klienta (KYC). Jest to wymóg wynikający z posiadanej przez nas licencji australijskiej, dotyczącej zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe rozgrywane na terenie Australii. Po przesłaniu wszystkich wymaganych dokumentów nasz Dział Weryfikacji Klienta zakończy proces KYC w ciągu 24 godzin.

http://service.betfair.info/info_polish.html

Szewa #871556 17/01/2007 20:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by Szewczenko
W 90% wpłacam i wypłacam pieniądze z betfair za pomocą moneybookers. Dzisiaj przy próbie wypłaty pojawił mi się takie komunikat:

Za pomocą tej metody nie można wypłacić więcej niż €EUR13.15 do momentu wyrównania salda netto depozytu za pomocą innych metod płatności.

Jeżeli dobrze rozumiem, to muszę w jakikolwiek inny sposób ( neteller, karta, przelew) wpłacić do nich te 13 euro i wtedy bez problemu będę mógł wypłacić. Tak ?



napisz do supportu o dokladne informacje na temat twoich wplat i wyplat (zaznacz ze chodzi o metody dokonywania bo na poczatku mi po prostu napisali ze wszystko mam w swoim koncie), czekalem 1 dzien na odpowiedz
tam wlasnie bedzie to wszystko wyjasnione
i pozniej czeka sie zabawa, tzn wyplacanie np. 13,8 euro przez mb, pozniej wplata przez netellera znowu drobnych, az w koncu zniknie ten komunikat
ja przynajmniej tak mialem

ajdam #873542 18/01/2007 10:42
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Co im wyslac zebym mogl zrobic transfer pieniedzy z konta australijskiego na brytyjskie??
Nie mam na siebie rachunkow bo mam dopiero 18 lat
Pozdro

march88 #873946 18/01/2007 14:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
dostaniesz koperte do domu z kodem weryfikującym; przeslij wtedy ten kod z kopia dowodu tozsamosci do Helpdesku

punter UK #876228 19/01/2007 08:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Originally Posted by punter UK
Betfair zamierza wprowadzic wkrotce nowy serwis - Multizaklady (zaklady laczone). W chwili obecnej trwaja ostatnie prace przygotowujace strone do uruchomienia nowego serwisu (m.in. dodawanie zasad obslugi opcji Multizaklady) oraz testy wewnetrzne.

Multizaklady - bedzie to bardzo rozbudowany serwis, gdzie uzytkownicy beda mogli obstawiac nawet do 8 wybranych pozycji na jednym kuponie oraz tzw. Yankee (gracze sami beda wybierac, co chca miec na kuponie).

Wiecej info o nowym produkcie mozna znalezc na stronie glownej Betfair w menu <Pomoc>, <Zaklady laczone na Betfair>.

tekst skopiowany z innego forum

Więcej tutaj [content.betfair.com]

jest to juz dostępne? bo ja tego nie moge znaleść frown
jak dla mnie to strzał w dziesiatke smile wielu z nas najbardzie brakowało własnie takich kuponow na betfair, wieksze kursy i wieksze wygrane laugh

co o tym myslicie?

punter UK #877071 19/01/2007 15:08
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Originally Posted by punter UK
dostaniesz koperte do domu z kodem weryfikującym; przeslij wtedy ten kod z kopia dowodu tozsamosci do Helpdesku

to jak w końcu jest z tą weryfikacją ? trzeba wysyłać te skany dokumentów o których napisali czy czekamy na kopertę ?
ja mam problem bo nie wiem jak spełić punkt 2, mam konto w mbanku, i nie mam rachunków wystawianych na moje imię i nazwisko

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
jesli nie masz wystawionych rachunków na wlasne dane osobowe oraz posiadasz konto w banku internetowym wtedy zmuszony poniekąd jestes na dostarczenie na Twój adres domowy koperty z kodem weryfikujacym , który nastepnie wyślesz do Betfair ze scanem dowodu tozsamości

punter UK #877334 19/01/2007 17:10
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
w jakiej walucie najlepiej zalozyc konto w betfair?

bazyl #877366 19/01/2007 17:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Euro

punter UK #877496 19/01/2007 17:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
tylko skąd oni mają wiedzieć że mają mi wysłać kopertę ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by easy_rider
tylko skąd oni mają wiedzieć że mają mi wysłać kopertę ?

napisz im maila, ze nie masz zadnych rachunkow na siebie i zeby Ci wyslali ten list...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
jesli nie zostałeś poddany kontroli KYC , koperta z kodem zostanie wysłana w momencie wykonania pierwszego transferu srodków na konto australijskie (podobno ;))

punter UK #877584 19/01/2007 18:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
betfair daje jakis free bet od pierwszego depozytu?

connor #877610 19/01/2007 18:42
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
@Sagat
W betfair obecnie możesz skozystac z promocji jezeli sie zarejestrujesz z czyjegoś linku (np. z mojego tongue )do 20Funtow.
3 dni temu dawali 10E za darmo jak zagrales za 10E w "gry" a teraz chyba juz nie ma tej promocji

Pozdro

connor #877613 19/01/2007 18:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Chyba tylko z polecenia do 20 funtow.

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1