Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
a na party tez tak amcie ze przy real balance nie ma 0$ tylko make a depsoit??? zrobilem real money account al;e nie wiem czy mi przyjelo:/

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Tez tak mam, ale na forum poker strategy ktos sie zapytal o to samo i mu mod odpowiedzial ze jak dostanie 50$ to real money bedzie aktywowane bez normalnego depozytu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
bonus sprawdzalem jzu na party jest aktywowany:0 troche zajmie wyrabianie 5tys rh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
na party rake leci szybko, o ile dobrze pamietam liczy sie kazde rozdanie i na kazdym limicie

Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
Originally Posted by asghan
na party rake leci szybko, o ile dobrze pamietam liczy sie kazde rozdanie i na kazdym limicie
1$ pot

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Czy jeśli mam konto w PP ale nie mam zalozonego real money moze skorzystac z tej promocji.Znaczy, ani razu tam nie gralem ,a żeby zaczać to trzeba najpierw kase wpłacić podobno żeby we freeroll-ach grac;]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
nie bo trzeba wpsiac bonus code a jak jzu amsz konyo chyba nei da ardy

Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
jak juz ktos chce promocje na party poker, to zrobcie ze strony Liquida (opis na www.party75.prv.pl [party75.prv.pl] )
Z tym quizem to jest tak że cięzko go zdać w takim wynikiem jak im odpowiada a rozgrywanie 5000 raked hands to juz żart smile
A co do posiadania 2 i wiecej kont:
mozesz sprobowac zrobic 2 konto, jesli nie logowales sie do starego konta z windowsa jakiego teraz uzywasz. inaczej msuisz zrobic 2 windows. Jesli chcesz zakladac 2 konto, to najpierw zamknij pierwsze. Mozesz im napisac na [email protected] ze chcesz zamknac konto (maja polskiego tłumacza)
ps . Mattat -to z tobą mi się tak miło kiedyś grało na JonJoodGamimg ? <LOL>

Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
jak juz ktos chce promocje na party poker, to zrobcie ze strony Liquida (opis na www.party75.prv.pl [party75.prv.pl] )
Z tym quizem to jest tak że cięzko go zdać w takim wynikiem jak im odpowiada a rozgrywanie 5000 raked hands to juz żart smile
A co do posiadania 2 i wiecej kont:
mozesz sprobowac zrobic 2 konto, jesli nie logowales sie do starego konta z windowsa jakiego teraz uzywasz. inaczej msuisz zrobic 2 windows. Jesli chcesz zakladac 2 konto, to najpierw zamknij pierwsze. Mozesz im napisac na [email protected] ze chcesz zamknac konto (maja polskiego tłumacza)
ps . Mattat -to z tobą mi się tak miło kiedyś grało na JonWoodGamimg ? <LOL>

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Mozliwe a co do usuniecia konto i tlumacza to lipa napisałem do nich ze chce usunac konto blala ze nie gram tam bo nie moge sie zarejstrowac do freerola .Odapisali mi zeby napisal to po angielsku a nie potrafie ;]

Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
lol hehe musisz znalezc kogos kto ci napisze smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
A tak na marginesie to jaki miales nick na jon........... napisz na prv

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
nie bo trzeba wpsiac bonus code a jak jzu amsz konyo chyba nei da ardy

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Originally Posted by MATTAT
Czy jeśli mam konto w PP ale nie mam zalozonego real money moze skorzystac z tej promocji.Znaczy, ani razu tam nie gralem ,a żeby zaczać to trzeba najpierw kase wpłacić podobno żeby we freeroll-ach grac;]
z tego co sie orientuje to da rade jesli nie masz real money account, na poker strategy gdzies pisze co trzeba zrobic...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Originally Posted by bakubak
Originally Posted by MATTAT
Czy jeśli mam konto w PP ale nie mam zalozonego real money moze skorzystac z tej promocji.Znaczy, ani razu tam nie gralem ,a żeby zaczać to trzeba najpierw kase wpłacić podobno żeby we freeroll-ach grac;]
z tego co sie orientuje to da rade jesli nie masz real money account, na poker strategy gdzies pisze co trzeba zrobic...



To jak mozesz to wez linka daj gdzie chyba ze pisza po angielsku to basta.Bo i tak nic mi to nie pomoze

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Z ich Faq:

Mam konto na partypoker.com, ale nigdy nie grałem o prawdziwe pieniądze.

Utwórz sobie nowe konto z innym adresem email z kodem pokerstrategy Sign-Up Bonus Code ST150.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dwa dni temu wyslalem maila ze chce zamknac poprzednie konto. Odpowiedzieli mi ze im smutno i jakie sa powody tego ze chce je zamknac. Napisalem ze nigdy nie uzywalem tego konto a chce otworzyc nowe zeby skorzystac z bonusu. Dzis odpisali ze nie jesli zamkna mi stare konto to juz nigdy nie bede mogl zalozyc nowego smile Jaja jakies sobie robia? nowe juz zalozylem

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Co do rake hand to napisali mi:

A raked hand is any hand in which a rake (service fee) is taken out of the pot. You are considered to have played a raked hand when cards have been dealt and the hand has generated at least $0.01 in rake for you.

Azzaro masz juz kase?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 38
Originally Posted by Logan
Co do rake hand to napisali mi:

A raked hand is any hand in which a rake (service fee) is taken out of the pot. You are considered to have played a raked hand when cards have been dealt and the hand has generated at least $0.01 in rake for you.

Azzaro masz juz kase?

RAKED HAND = każda gra w której puli jest 1 baks. Można sfoldowac ale trzeba wlozyc chociaz centa do puli

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
jeszcze nie mam

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1