Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Zajebisty slang, zajebiste czasy. Nie było dnia żeby podczas wizyty u ziemniaka nie uśmiać się po pachy. A ile nazw drużyn i nazwisk się poznało: karlsluteren, o rochus, ce rochus, szah o'neal.. Gdyby to wszystko spamiętać to wyszłoby kilka tomów śmiechu. Plac Daszyńskiego, mix sts i profes w odległości trzech rzutów beretem i co dnia zbierała się tam cała częstochowska 'śmietanka'. Najciekawiej zawsze było w toto czyli u pana Jurka, ksywka 'generał' bo często historyjkki z wojska opowiadał albo 'balcerek' bo podobny. Balcerek pracował w toto do czasu zwolnienia za narobiebie długów, bo zbyt często zajmował się powielaniem kuponów które inni spłodzili.Zimą za Balcerka totomix przybierał nazwę przytulisko, siedziało się tam do dziewiętnastej z ogonkiem, karty piwo i wódzia, czasem jakiś kupon i zawsze nabijka gdy jakieś 'typisko' układało swój kolejny kupon życia. Jak ktoś błyszczał elokwencją i wiedzą, ale tylko w swoim i paru innych debili mniemaniu, to trzeba było trochę gościa powkręcać 'ty to jesteś ku$$a gość' czyli wyraz tak zwanego najwyższego uznania. Był gość- specjalista od tenisa, który przekręcał co trzecie nazwisko i jego patent jak nie był pewny co postawić to rozpis'jedynka do dwójki' i na jednym z kuponów zawsze wchodziło, było się czym chwalić następnego dnia, jakie to kursy mu powchodziły.
Jak się trafiało kupon to zawsze wszystko 'wchodziło jak w ciasto' 'przecież to było ciasto!!'. Jak była wtopa to dlatego że jakieś 'parobasy zajebały kupon'.
Był jeden koleś legenda częstochowskich bukuff i weteran kości, tuletki i innych takich, kiedyś czekał na zwycięstwo swojego ukochanego Juventusu i do wyjęcia parę tysiaków. Sporo ekipy się zebrało w profesie i relacja, Juve prowadzi 3-0 i gość cały w skowronkach, stawianie browara itp. Mecz kończy się remisem i widok kolesia który chodzi w kółko powtarzając 'przecież to jest niemożliwe to jest ku##a niemożliwe'. Kiedy pożyczał kaskę to cieszyłeś się gdy oddawał ją z dwutygodniowym opóźnieniem. Różne historie się o nim słyszało, kiedy pracował w klubie fitness jako instruktor laskom które prosiły o radę odpalał siedząc przed telegazetą 'zaraz ku.. nie widzisz że sprawdzam wyniki'. Teraz podobno sprawdza brytyjskie owocarki, a William Hill trzęsie przed nim portkami.
Sporo możnaby napisać, chyba muszę się wybrać do buka coby powspominać i przypomnieć sobie to i owo.

Poprzednie kilka postów do kasacji, właśnie zauważyłem że niektóre słowa nie przechodzą. Przepraszam.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Wchodze do STS-a i na wstępie słysze jak dorosły chłop przeszło trzydziesci lat gada o pewniakach . Słowo " pewniak " powoduje u mnie odruchy wymiotne . I jak na wejsciu słysze takie coś to mnie mdli . Chyba z słuchawkami będe do Stsa wchodził od jutra laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@Ozeszlol - mam podobnie. Dlatego bardzo rzadko pojawiam siÄ™ w STS czy profie.
Żal ogarnia człowieka gdy słucha dziadków jak żałuja ze na 47 pozycji nie weszla jedna, jak po 50-80 groszy się na kupon składają .. smirk
To nie dla mnie.
Dlatego bardzo często w tych punktach słucham muzyki grin
Najlepszy sposób wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
w STS
2 kolesi
-Mam pewniaka milion procent milion procent
następnego dnia już po fakcie
-mówiłem że na milion procent wygra
-to czemu nie zagrałeś ??
-bo wczoraj nie wiedziałem czy wejdzie.
laugh laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by RaphY
To ja kiedyś puszczam kuponik w profie, przedemną ok. 70 letni dziadek wybiera wygraną(całe 13 złotych grin ) Na to ktoś za mną do szczęśkiwego dziadka:
- "Te panie, aleś ich pan ogolił"

Normalnie myślałem że nie wytrzymam laugh

laugh laugh laugh Zajefajne laugh Też ledwo trzymam się na nogach ze śmiechu laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Ostatnio wychodze z kolesiem z profa, a tam jakiś dziad pali fajke, koleś go znał, więc się przywital i zagadał o weekendowych meczach,
ale rozmowa rozpoczela sie i zakonczyła zdaniem:

"pierdo*** Celtic, na chu* on jeszcze wygrywa"

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Przypomniała mi sie rozmowa 2 dziadkow w millenium przed tablica z oferta z ligi francuskiej,rzecz dzieje sie w niedziele:
pierwszy:stawiej na le mans pewna 1
drugi:dlaczego taka pewna?
pierwszy:bo wczoraj we francji wszystkie druzyny na litere L wygrały(lille,lyon,lens)to dzisiaj le mans tez wygra
drugi: to stawiamy grin piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
hahhaha, dobry prognostyk, bede wnikal w te literki teraz:)

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4
jestem w profie . Wchodzi typ ( znam go pojeb taki troche ) i mowi
"Wjebalem 1000zl hahahaha" i cieszy sie jak debil hahaha jaka glupota

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Siemka wink

Ja mam jednego dobrego ziomka w profie, ktory siedzi od 10 do 18 i caly czas mowi sam do kartki: " Leee, no ten to go napewno wypierd***", a pozniej krzyczy na caly punkt "Wypier**** go, co nie?? A my (już ze znudzenia jego gadaniem) NIEEE..., to on przechodzi do kolejnego zdarzenia: "Ten to go napewno wypierd***... Co panowie??" I tak jest codziennie... laugh laugh laugh

Pozdrawiam... wink wink wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Mam jeszcze lepszego kolege - wielkiego bukmachera... smile

Co dzien mysli jak tu ograc bukmacherke i wpadl na genialny system... smile Przylecial do mnie, z wielka podjarka na twarzy, mowiac ze nareszcie ogra nasz Profek smile Teraz cytuje: "Nareszcie wiem jak byc do przodu!!! Zagram jedno (to samo) zdarzenie na Over za 10zl i Under za 10zl i zawsze bede do przodu..." laugh laugh laugh

Brawa dla niego... wink Kto jeszcze wpadl na takie genialny system?? smile

Pozdrawiam... piwo

Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
Originally Posted by Chelsea_fan
Mam jeszcze lepszego kolege - wielkiego bukmachera... smile

Co dzien mysli jak tu ograc bukmacherke i wpadl na genialny system... smile Przylecial do mnie, z wielka podjarka na twarzy, mowiac ze nareszcie ogra nasz Profek smile Teraz cytuje: "Nareszcie wiem jak byc do przodu!!! Zagram jedno (to samo) zdarzenie na Over za 10zl i Under za 10zl i zawsze bede do przodu..." laugh laugh laugh

Brawa dla niego... wink Kto jeszcze wpadl na takie genialny system?? smile

Pozdrawiam... piwo
no to wreszcie buki zostały załatwione

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Originally Posted by Valverde
Originally Posted by RaphY
To ja kiedyś puszczam kuponik w profie, przedemną ok. 70 letni dziadek wybiera wygraną(całe 13 złotych grin ) Na to ktoś za mną do szczęśkiwego dziadka:
- "Te panie, aleś ich pan ogolił"

Normalnie myślałem że nie wytrzymam laugh

laugh laugh laugh Zajefajne laugh Też ledwo trzymam się na nogach ze śmiechu laugh laugh laugh

laugh laugh laugh RaphY piwo dla ciebie za porpawienie humorku laugh

PS: może zrobimy sonde na najśmieszniejszy tekst laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
upik smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
moze nie takie smieszne ...ale chyba najsmieszniejsze co slyszalem to z dzis :

''Gram Anwil , to pewniak ''

No i w ostatnim tyg.

pewien dziadek:

''bede gral tylko koszykowke za pinć zlotych to chociaz wygram te 7 zl''

ten sam dziadek puszcza kupon i mowi pani okienkowej

''no wczoraj gdyby nie tak glupia kur... ( i tak wymienia z 3 kobiety z tenisa i ''glupie cipy'' to byla koszykowka kobiet tez z 2 druzyny) to bym wyjal kase '' ;bbb

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
U mnie jest ostry zawodnik w toto-syfie "SZKOT"

Wchodzę do toto i patrzę w ofertę a on do mnie co dziś gramy? Ja mówię nie wiem, a on do mnie a może Hu juta po 1.2? laugh laugh laugh On ma dar do nazywania ludzi i drużyn laugh Ale Hu juta nic nie przebije wink

Last edited by Sagat; 20/01/2007 11:47.
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
LOL wrypało mi tekst :/ SZKOT raz do mnie a może zagramy Hu juta? Oczywiście chodziło o Hewitta laugh On umie nazywać ludzi i drużyny. Zawsze jest z niego beka w toto

Last edited by Sagat; 20/01/2007 11:48.
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
W profie to wogóle idzie pełno tego typu tekstów usłyszeć ale jakoś zawsze zapominam je po jakimś czasie. Pamietam jeszcze takie coś z początku tego roku.
Stoje sobie w profie przy ofercie i obok jakiś facet stoi ( choć już ledwo). Widać po nim że lekko wstawiony i co chwile coś tam gada. Z początku chyba do siebie albo i do wszystkich w punkcie bo kto to wie do kogo on tak nawija. Potem jednak już do mnie (widze gościa pierwszy raz w życiu) i jest mniej więcej taki dialog:
Ci to wygrajÄ… nie?
Ja na odczepnego mówie tak wygrają
on dalej a Ci wygrajÄ…?
no wygrajÄ…
a Ci?
tak też
Synek co ty pierd... jak wszyscy wygrajÄ… to kto przegra? Sie nie znasz to mnie nie myl bo zawsze zjebie przez takich jak ty
po czym ów osobnik oddalił się i poszedł męczyć kogoś innego

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
mój kumpel też fajnie przekręca nazwy drużyn:

Villareal to dla niego 'vivareal'
Fenerbahce to 'fenwerence'

laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by krulewicz_Agent
jestem w profie . Wchodzi typ ( znam go pojeb taki troche ) i mowi
"Wjebalem 1000zl hahahaha" i cieszy sie jak debil hahaha jaka glupota
niewiększy od Ciebie

pozdrawiam...

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,192 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1