|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Gratuluję smoq34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak widać nie zawsze patriotyzm popłaca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A Deportivo ... no coż ... zdarza się. Jeszcze raz gratki ! Powodzenia w dalszych rozgrywkach PlayOff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Oryginalnie wysłał Adpal: [qb]Gram dalej Dzięki za grę Vipek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Do zobaczenia w nastepnej edycji .[/qb] Gratuluje Adpal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ...zycze powodzenia w dalszych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
comstat-savio
awans savio
comstat dziekuje za gre i do zobaczenia i powodzenia w kolejnej edycji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: mam nadzieje ze bedziesz trzymał kciuki za mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
wesul:Piwosz +13:-500
awans: wesul
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: -sz dzieki za gre i powodzenia w kolejnej edycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Jak widać Bronx, czy twoje źle podane według regulaminu typy zaliczyć czy też nie i tak sprawa awansu jest jasna:
slav007o +169 - Bronx +35
Awans: slav007o
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Oryginalnie wysłał wesul: [qb]wesul:Piwosz +13:-500
awans: wesul
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: -sz dzieki za gre i powodzenia w kolejnej edycji.[/qb] Gratuluje awansu. Mam nadzieje ze przegralem ze zwyciezca tej edycji Playoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Pojedynek Piter v. xeo
xeo +309 Piter +307
awans :xeo
Dzięki Piter za gre , gdybyś się nie pomylił w liczeniu to ty byś awansowal .
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Adaś - Padre
Awans: Padre
Adaś -500 Padre 165
Szczerze mówiąc to żadna przjemność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wygrać jeżeli przeciwnik nie grał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806 |
Witam.
Emocje były do końca. Widzę vodzior, że przy stanie +50 dla mnie, czekałeś na mój ostatni typ przy kompie. Więc musiałem lekko zaryzykować i udało się.
Wynik: jotte +185 vodzior -55
Awans: jotte
Dzieki za grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
DMK (-95) - uQ$ (-39)
awans: uQ$
Dzięki za pojedynek, trochę za późno rozpocząłeś finisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
@wesul
Tak na marginesie to twoim pierwszym 3 typom brakowalo daty. Pamietaj o tym na przyszlosc bo moze sie zdarzyc ze trafisz na jakiegos formaliste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 193 |
pojedynek mario145 -RVI
mario145 2/5 -140 RVI 2/5 -115
awans: RVI
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Miki05 - hutnik
AWANS: Miki05
Pozdrawiam i dzięki za grę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Kepucz-tOOmeq awans: tOOmeq kepucz byles naprawde w bardzo dobrej formie w tym tygodniu, ale mi wszedl dosyc przypadkowo jeden mecz po kursie @15, tak jak w pilce czesto bywa nie zawsze lepszy wygrywa... Zycze Ci powodzenia w realu i w nastepnych edycjach Play-off. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Oryginalnie wysłał Piwosz: [qb]@wesul
Tak na marginesie to twoim pierwszym 3 typom brakowalo daty. Pamietaj o tym na przyszlosc bo moze sie zdarzyc ze trafisz na jakiegos formaliste.[/qb] Ciekawe co bys napisal, gdybys cos trafil i po odjeciu tych trzech typow to Ty mialbys awans. Podejrzewam, ze co innego, bo watpie abys brak daty zauwazyl dopiero teraz. Korekta wyniku: wesul:Piwosz -367:-500 awans: wesulpozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704 |
[email]j@siu01-terminator<br[/email] />Awans:terminator. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ktm - vanpablo Awans: ktm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ernestus - BaNaN85 (217) (-50) awans: ernestus
Szkoda, że nie posłuchałeś mojej sugestii i nie podałeś typu zastępczego za Valencie. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Pojedynek: vonseb - franek Awans: vonseb Bilans: +577 do +405 Wysoki poziom pojedynku, dzieki za piekna walke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 74 |
------------------ kuba81 (-150) Piotr (+125) ------------------
awans: Piotr
kuba81 dzięki za grę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka