|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Szakal - twist
Awans: Szakal
Dzięki za gre! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
M99-Fred
Awans: M99
Dzięki za emocjonujący pojedynek. Gratulacje i pozdrowienia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
Dzięki Fred i potwierdzam wynik naszego pojedynku, ale gwoli ścisłości podam wyniki:
Fred 3/5 -45 M99 4/5 +300
AWANS: M99
Ja również dziękuje Fred i do następnego razu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2001
Posty: 175 |
po trafieniu przez Ciebie remisu Alaves - Valencia sprawa mojego ostatniego typu ma charakter czysto akademicki tak więc:
mszczyna - doktor awans: mszczyna
moje gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , z taką skutecznością nie będziesz miał problemów z dotarciem do finału.
powodzenia,
P.S. jasne, że wiem gdzie są Łaziska Górne, nie raz śmigam tamtędy ku południowej granicy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195 |
Witam.
Motonita - THOM awans: THOM
Dzieki za gra, pozdrawiam i powodzenia w dalszych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474 |
Gram dalej Dzięki za grę Vipek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Do zobaczenia w nastepnej edycji .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
przeszedlem, dzieki za wyrownana gre(jesli porto nie wygra, to wygralem tylko o 3zlote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Pojedynek: juan carlos-Deszcz
juan: -85 Deszcz: +7
Awans: Deszcz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam nadzieje, że się nigdzie nie pomyliłem, w razie czego juan popraw mnie.
pozdrowko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Wojtek-SheTee
Awans: Wojtek
Dzieki SheTee za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam
djmuskla: 105 qwasek: -90 awans: djmuskla
Dzięki za grę i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265 |
Maciejev - samot_nick Awans - samotnick Dzięki za gre. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300 |
piil - Luxus
Awans: Luxus
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Maciejev - samot_nick
awans: Maciejev
Dzieki za rywalizację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam hpc - DJ Sosna
awans - hpc
Pozdrawiam DJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265 |
Sorry Maciejev - mój bład. Maciejev - samot_nick. Awans - Maciejev. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313 |
pawel_27 - przemol awans: pawel_27 pawel_27: 5/5 +528 przemol: 0/5 -500 Dzięki przemol za grę! Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
vodzior jotte
awans: jotte
gratuluje chociaz :5gw: byl blisko wejscia pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
smoq34-terror 6.35-4.85 czyli +135 do -15
awans smoq34
Dzięki za grę,byłes blisko,ten remis Deportivo i wiara w Wisłę cię zabiły. Dla mnie psikusa zrobił Flensburg.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
omzig oli
awans: omzig
dzieki za gre oli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka