Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Logan #859483 13/01/2007 18:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mam jakis ticket na turniej 2007-01-15 01:00 0.00 USD RM Ticket to USD RM $0 + $0 (Freeroll)

O co kaman?

Bonus: Unibet
Logan #859486 13/01/2007 18:16
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
89 osób jak narazie wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
logan: restricted

Logan #859494 13/01/2007 18:18
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
w restrictet

hbr #859508 13/01/2007 18:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ok juz sie zarejestrowalem )

Logan #860048 13/01/2007 21:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Gratuluję wygranym i dzięki za kolejny tickecik grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
no niestety jak zwykle mi znow nieposzlo ani we freerollku dla polakow ani w turnieju Royal odpadlem 264 z JJ na lapie vs KK no niestety ten soft niechce zemna wspolpracowac frown

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja odpadłem 14 z AQ czerwa, na flopie 2 czerwa były, koleś dostał 2 pary, a mi nic nie doszło.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
A ja odpadlem chyba 74 z Ak goscio all in no to ja call pokazuj QK i mu na flopie Q doszlo i tak sobie pogralem w mialbym po tym rozdaniu ponad 6500 chipsow ;/

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Czemu to cholerstwo mnie ciągle rozłączaaaaa... już sił nie mam frown

Zawsze w najważniejszych momentach mnie szuja rozłącza...

I zawsze na tych zasranych turniejach. Cały dzień sity i stoliki grałem i wszystko chodziło jak złoto, a na turnieju pierwsze pół godziny to ledwie ze dwa rozdania rozegrałem. Na koniec też... walczę o dokulanie się do 10-tki, mam QQ na ręce, czuję, że zaraz zagarnę żetony i... rozłączyło.

Bzyku #860165 13/01/2007 21:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
5

fajnie sie gralo, ticket wpadl, na wygrana nie bylo szans


PS koszulka doszla, ale rozmiar L, wygladam jak ci kolesie co uwydatniaja miesnie noszac obcisle bluzeczki

ajdam #860172 13/01/2007 21:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Ja dzis pierwszy raz wygralem ticketa w turnieju dla polakow, dzieki Wszystkim za gre i milą pogawedke wink Pozdro

Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
Bzyku spróbuj do supportu napisać może oni będą wiedzieć co jest nie tak wink W końcu oni to testowali i na rynek w takiej a nie innej formie wypuścili wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
4 msc. hura i ticket 20$ i jestem bardzo hepi smile

dzięki wszystkim za gre i za fajne jak zwykle pogawędki na czacie piwo

i potwierdzam słowa ajdam'a, na zwycięstwo szans nie było grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Oglądałem pojedynek do samego końca i zwycięzca miał przeogromne szczęście. Ticket pewni znowu będzie dopisany na początku tygodnia.

Pozdrawiam.

ajdam #860310 13/01/2007 22:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Originally Posted by ajdam
5

fajnie sie gralo, ticket wpadl, na wygrana nie bylo szans


PS koszulka doszla, ale rozmiar L, wygladam jak ci kolesie co uwydatniaja miesnie noszac obcisle bluzeczki


no widzisz ja mam xl i jest zbyt duża, niestety juz ją włożyłem i rzuciłem do prania, jesli chcesz możemy się zamienić, nawet jeśli Twoja była noszona. Mam tshirt z esechielem.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Originally Posted by rockeman
4 msc. hura i ticket 20$ i jestem bardzo hepi smile

dzięki wszystkim za gre i za fajne jak zwykle pogawędki na czacie piwo

i potwierdzam słowa ajdam'a, na zwycięstwo szans nie było grin


ehheh no graty mistrzu laugh ja odpadlem jakos 4x hehe wchodzac all in z 88 tongue wczesniej mialem mega farta z loganem... ja 99 on KK tongue na riverQ 9tka laugh a tak w sumie to podpatrywalem twoje gre czasami i widzialem ze miales juz 500 zetonow ;p a pozniej nagle bach bach i 9k siedzialo laugh heheh graty jeszcze raz smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Gregorovius, dzieki za checi, ale juz w formi handlu wymiennego uplynnilem koszulke (doslownie ;))

ajdam #860765 14/01/2007 09:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
dzięki mielone piwo

no było już slabo (500 cipsów). Ale wtedy zadzwoniłem do mojego ziomala - Gusa grin Przedstawiałem mu sytuacje na stole a on mnie instruował jak to rozegrać. Dzięki temu się odbiłem laugh

a tak troche bardziej serio to to jest właśnie piękno pokerka. Dopóki masz w ręku choćby jeden żeton, tak długo masz szanse na zwycięstwo. I podobnie w drugą strone. Nie ma tak wielkiego stacka, ktory by gwarantował w 100% ostateczną wygraną.

th0mas, ja nie oglądałem turka do końca. Możesz mi powiedzieć, czy ten Charon1981 wygrał?? w sumie trudno mi sobie wyobrazić, aby mógł nie wygrać mając aż tak gigantyczną przewage, no ale to jest poker, więc wszystko mogło się wydarzyć wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
rockeman tak wygrał ten koleś. Turniej bardzo szybko się zakończył. Rozegrano tylko kilka rozdań z czego 95% to all-in. Charon wchodził z każdym, raz przegrał, resztę wygrał. Fakt faktem dochodziło mu bardzo szczęśliwie do wyższej pary albo do 2 par.

Pozdrawiam.

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Lukasz111, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1