|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mam jakis ticket na turniej 2007-01-15 01:00 0.00 USD RM Ticket to USD RM $0 + $0 (Freeroll)
O co kaman?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
89 osób jak narazie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ok juz sie zarejestrowalem )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Gratuluję wygranym i dzięki za kolejny tickecik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886 |
no niestety jak zwykle mi znow nieposzlo ani we freerollku dla polakow ani w turnieju Royal odpadlem 264 z JJ na lapie vs KK no niestety ten soft niechce zemna wspolpracowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja odpadłem 14 z AQ czerwa, na flopie 2 czerwa były, koleś dostał 2 pary, a mi nic nie doszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
A ja odpadlem chyba 74 z Ak goscio all in no to ja call pokazuj QK i mu na flopie Q doszlo i tak sobie pogralem w mialbym po tym rozdaniu ponad 6500 chipsow ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Czemu to cholerstwo mnie ciągle rozłączaaaaa... już sił nie mam  Zawsze w najważniejszych momentach mnie szuja rozłącza... I zawsze na tych zasranych turniejach. Cały dzień sity i stoliki grałem i wszystko chodziło jak złoto, a na turnieju pierwsze pół godziny to ledwie ze dwa rozdania rozegrałem. Na koniec też... walczę o dokulanie się do 10-tki, mam QQ na ręce, czuję, że zaraz zagarnę żetony i... rozłączyło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
5
fajnie sie gralo, ticket wpadl, na wygrana nie bylo szans
PS koszulka doszla, ale rozmiar L, wygladam jak ci kolesie co uwydatniaja miesnie noszac obcisle bluzeczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Ja dzis pierwszy raz wygralem ticketa w turnieju dla polakow, dzieki Wszystkim za gre i milą pogawedke  Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 547 |
Bzyku spróbuj do supportu napisać może oni będą wiedzieć co jest nie tak  W końcu oni to testowali i na rynek w takiej a nie innej formie wypuścili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
4 msc.  i ticket 20$ i jestem bardzo hepi  dzięki wszystkim za gre i za fajne jak zwykle pogawędki na czacie  i potwierdzam słowa ajdam'a, na zwycięstwo szans nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Oglądałem pojedynek do samego końca i zwycięzca miał przeogromne szczęście. Ticket pewni znowu będzie dopisany na początku tygodnia.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
5
fajnie sie gralo, ticket wpadl, na wygrana nie bylo szans
PS koszulka doszla, ale rozmiar L, wygladam jak ci kolesie co uwydatniaja miesnie noszac obcisle bluzeczki no widzisz ja mam xl i jest zbyt duża, niestety juz ją włożyłem i rzuciłem do prania, jesli chcesz możemy się zamienić, nawet jeśli Twoja była noszona. Mam tshirt z esechielem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
4 msc.  i ticket 20$ i jestem bardzo hepi  dzięki wszystkim za gre i za fajne jak zwykle pogawędki na czacie  i potwierdzam słowa ajdam'a, na zwycięstwo szans nie było  ehheh no graty mistrzu  ja odpadlem jakos 4x hehe wchodzac all in z 88  wczesniej mialem mega farta z loganem... ja 99 on KK  na riverQ 9tka  a tak w sumie to podpatrywalem twoje gre czasami i widzialem ze miales juz 500 zetonow ;p a pozniej nagle bach bach i 9k siedzialo  heheh graty jeszcze raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Gregorovius, dzieki za checi, ale juz w formi handlu wymiennego uplynnilem koszulke (doslownie ;))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
dzięki mielone  no było już slabo (500 cipsów). Ale wtedy zadzwoniłem do mojego ziomala - Gusa  Przedstawiałem mu sytuacje na stole a on mnie instruował jak to rozegrać. Dzięki temu się odbiłem  a tak troche bardziej serio to to jest właśnie piękno pokerka. Dopóki masz w ręku choćby jeden żeton, tak długo masz szanse na zwycięstwo. I podobnie w drugą strone. Nie ma tak wielkiego stacka, ktory by gwarantował w 100% ostateczną wygraną. th0mas, ja nie oglądałem turka do końca. Możesz mi powiedzieć, czy ten Charon1981 wygrał?? w sumie trudno mi sobie wyobrazić, aby mógł nie wygrać mając aż tak gigantyczną przewage, no ale to jest poker, więc wszystko mogło się wydarzyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
rockeman tak wygrał ten koleś. Turniej bardzo szybko się zakończył. Rozegrano tylko kilka rozdań z czego 95% to all-in. Charon wchodził z każdym, raz przegrał, resztę wygrał. Fakt faktem dochodziło mu bardzo szczęśliwie do wyższej pary albo do 2 par.
Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|