Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#8622 28/09/2001 04:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Postawiłem $400 w BetandWin i 500 funtów w Hillu i BlueSq. Wszystko oczywiście szło transzami kiedy to coraz świeższe informacje o składzie Rangersów wychodziły na jaw. Ogólnie zysk nieco ponad 2300 zł.

Szkoci ledwo wygrali i razem ze stroną uefa.com nieźle zagrali mi na nerwach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mam dekoder Polsatu ale musze czekać do 1-go października aż mi wreszcie po trzech tygodniach odblokują ten kanał. Co za system... i to się nazywa dbanie o klienta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak z ciekawości czy wierzycie, że tylko na tym kanale będą na żywo pokazywane mecze naszej reprezentacji w Japonii?

Bonus: Unibet
#8623 28/09/2001 04:50
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
Tak z ciekawości czy wierzycie, że tylko na tym kanale będą na żywo pokazywane mecze naszej reprezentacji w Japonii?

Z tego co mówią w UEFA to maja obowiązek (Polsat) udostępnić wszystkie mecze naszej reprezentacji + mecze od półfinałów. Niestety podejrzewam, że mogą uczynić to z "poślizgiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#8624 28/09/2001 05:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Albo wykorzystują te zamieszanie by sprzedać jak najwięcej dekoderów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ostatnio nawet dostałem ulotkę od Polsatu o tym. Tym więcej osób uwierzy w to, tym lepsza będzie ich sprzedaż. A wiadomo, że wartość Platformy Polsatu opiera się głównie na ilośći uzyskanych abonentów. Może Toto-Mix zdecyduje się zaoferować kurs na to czy pierwszy mecz naszej reprezentacji będzie można obejrzeć na ogólnodostępnym kanale? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#8625 28/09/2001 11:54
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Conrad,dopiero wtedy te dziady z TVPolsat wziełyby kasę.Ha ,ha TV POlsat,raczej Polszmat.

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1