Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
zmarcin #843905 08/01/2007 09:57
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
jak wyglada mozliwosc wyplacania? wyplaty sa realizonwe w ostatnich dniach?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
w ogole wyplacil juz ktos z sukcesem na konto bankowe? ktokolwiek?

weed #843967 08/01/2007 11:25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
Na netellerze w dalszym ciagu nie maja srodkow (przynajmniej euro, nie wiem jak jest z funtami).

lukkow #848221 09/01/2007 21:42
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
Originally Posted by lukkow
Na netellerze w dalszym ciagu nie maja srodkow (przynajmniej euro, nie wiem jak jest z funtami).

no niestety nie ma ja w sumie wypłaciłem 110euro a na koncie mam już kolejne 220euro do wypłaty mam nadzieje że w najbliższym czasie doładują netellera... jakby ktoś miał newsy na ten temat to piszcie, dzięki!

darkog #849729 10/01/2007 16:08
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
wyplacil ktos do banku?

Poetik #852552 11/01/2007 14:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
nie chcę zapeszać, ale po miesiącu od zlecenia wypłaty i kilku rozmowach na czacie, dzisiaj dostałem maila o treści z grubsza:
"We are pleased to inform you that your withdrawal request has been processed by iBetX", a czas realizacji to "2-5 business days"
dam znać jak/jeśli kasa dojdzie na moje konto

Andrzej5 #852561 11/01/2007 14:32
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
szkoda, że nie ma edycji, bo właśnie sprawdziłem konto w mbanku i kaska już jest smile
nie obrażę się jeśli za kilka dni wyślą drugi raz, w końcu jakaś rekompensata za tak długie oczekiwanie się należy laugh

Andrzej5 #854130 11/01/2007 21:55
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
ile dokladnie ci potracili?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
15 funtów za realizację przelewu, a potem jeszcze straciłem 17zł (ok 2%) przy przeliczeniu walut

Andrzej5 #855633 12/01/2007 16:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ja zlecilem przeslanie czeku 15.12.06 i cisza od tego czasu,na maile nie odpiuja, kasy nie ma

Andrzej5 #855634 12/01/2007 16:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ja zlecilem przeslanie czeku 15.12.06 i cisza od tego czasu,na maile nie odpiuja, kasy nie ma

The Boss #855652 12/01/2007 17:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
a na jaką kwotę ten czek jeśli można wiedzieć? bo z realizacją czeków to u nas nie najlepiej, oprócz bardzo długiego czasu realizacji pobierane są naprawdę spore prowizje...

Andrzej5 #855671 12/01/2007 17:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
wiem ale jak probowalem dac na bank to nie szlo:)
a czek na 70 funciakow

ps. mozemacie jakiegos maila, na ktorego beda odpowiadac??

The Boss #855745 12/01/2007 17:31
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
Przed chwilą wyplacilem ponad 300 euro na netellera smile

http://img157.imageshack.us/img157/171/beztytu322ugk9.jpg

lukkow #855886 12/01/2007 18:14
Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
Originally Posted by lukkow
Przed chwilą wyplacilem ponad 300 euro na netellera smile

http://img157.imageshack.us/img157/171/beztytu322ugk9.jpg

chyba wpłaciłeś? smile

darkog #855909 12/01/2007 18:22
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 15
http://img475.imageshack.us/img475/7750/beztytu322u1sj1.jpg

Z całą pewnością wypłaciłem smile

Jezeli ktos ma tam jeszcze jakies pieniadze to radze sie pospieszyc bo niewiadomo kiedy znowu beda miec srodki do wypłat.

lukkow #855923 12/01/2007 18:25
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Zweryfikowali mi konto i kazali wysłać maila i "niby" dopiszą kasę i się od tamtej pory nie odzywają :/ kasy nie dopisali i raczej już nie zobaczę kasy frown

lukkow #855929 12/01/2007 18:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
lukkow dzieki za info ! piwo

co się naczekałem to się naczekałem, ale było warto smile

[Linked Image]

Baqu #856120 12/01/2007 19:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
slyszalem ze jest jakas promocja za zalozenie konta w neteler z polecenia.. jesli jest ktos zainteresowany i pomoze mi zalozyc konto (odpowie na kilka pytan) to bardzo prosze;)

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Przed chwila dostalem takiego maila od ibetx.com:

"Dear Sir,

We were unable to process your bank transfer using the details that you
provided.

Kindly re-submit your SWIFT code so that we can resume with the transfer.

Please do not hesitate to contact me, if you require any further
assistance.

Kind regards,

Sham"

Z tego wynika, ze Andrzej5 mial racje i naprawde sa problemy z tym SWIFT'em. Przed chwila przeslalem im ponownie dane konta bankowego[nadgorliwie wyslalem im wszystkie :)] i licze, ze w wszystko juz bedzie ok.

Wiec wysylajcie kody SWIFT smile

Pozdro

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1