"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zapraszam zwycięzców do rywalizacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Piotr niech wygra lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

:1gw: 2002-12-17
00:55 1698 Cleveland Cavaliers - Seattle SuperSonics
Koszykówka-NBA
Całkowita liczba zdobytych punktów. Łącznie z dogrywką.
Under 198 kurs 1.90
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
savio otwierajac ten temat bylem pewien ze pierwszy typ jest twoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a tu taka niespodzianka Czyzby zmiana taktyki?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Witaj Carnby.

#1 2002-12-17
00:55 1698 Cleveland Cavaliers - Seattle SuperSonics
Koszykówka-NBA
Całkowita liczba zdobytych punktów. Łącznie z dogrywką under 198 kurs 1,9

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Witaj Sebas!

Oto pierwsze typki:

#1
Dziś
20:55 1651 Man Utd - Chelsea
Piłka nożna-Anglia-Puchar Worthington 1.90
typ: 1

#2
Dziś
20:55 1658 Wigan - Blackburn
Piłka nożna-Anglia-Puchar Worthington 2.10
typ: 2

Pozdrawiam
i życzę dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: po trafnych typach

Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
witam termitator zaczniemy juz dzis jak chyba zauwazyles glownie gram koszykowka wiec zdziwienia nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :

#1 17-12-2002
19:00 1734 Södertälje Kings - 08 Stockholm HR
Koszykówka-Szwecja-BasketLigan "1" @2,12
Łącznie z dogrywką

Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
no nic pierwsz wtopa wiec trza odrobic na NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#2 2002-12-18
03:55 1892 Portland Trail Blazers - New Orleans Hornets "1" -4,5 @1,9
Koszykówka-NBA
Zawierając dogrywkę

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Wojtek hehe wczoraj to ja chlałem ze szwagrem w Krakowie i sie tak własnie zastanawiałem czy was nie sciagnac z Piotrkiem na imprezke ale chcieli miec rodzinna hehehe to byla rodzinna.
A ja nawet nie wiem z kim gram musze sie rozejrzec.

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
To uwazaj savio zeby to chlanie nie bylo powodem twojej niedyspozycji w tej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ale z kim ja gram w ogóle nie moge sie doszukac jeszcze bo na ostrym kacu jestem.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 74
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 74
savio vs mszczyna

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Witaj Jejku.
Miałem poczekać do weekendu, ale tak na rozgrzewkę zagram już dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#1 03:55 18.12.2002
1896 Portland Trail Blazers - New Orleans Hornets over 180.5 @ 1.90
Koszykówka-NBA
Całkowita liczba zdobytych punktów. Łącznie z dogrywką.


Pozdrawiami i powodzenia w naszej potyczce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
hehe savio zagubiony w czasie i przestrzeni!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
powodzenia savik! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ja tez ciągle walcze!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
witam Wojtek
skoro kazdy sie rozgrzewa to i ja cos zapodam choc cholernie spiacy jestem (wiadomo z jakiego powodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a wiec pewnie bedzie to blad
no ale coz

#1 2002-12-18 03:55
1899 Sacramento - Phoenix under 198,5 @ 1,9

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
narazie ja tez walcze ale z kacem hehehe
Juz teraz zauwazyłem ze jest pliczek z drabinka i zobaczyłem mszczyne witam kolo nie znamy sie ale mam nadzieje ze mnie zapamietasz na długo hehe
a tak w ogóle to powodzenia stary i niech walka sie zakonczy dla obu na plus 1500 wszystkie bede grał w realu wiec dobrze wyjsc na plus bede grał swoje ale i twoje wiec typuj dobrze.
Maciejka powodzenia musisz kiedys z kanionem wpasc do mnie na imprezke ostatnio sie zaczynamy rozkrecac hehehe

p.s. PRZEPRASZAM ZA ZASMIECANIE TOPICZKA

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No wiec czas zaczac zabawe.
02:00 1759 Minnesota Wild - Edmonton Oilers
Hokej na lodzie-NHL 2.40 3.75 2.40
typ 2 kurs 2.4
kupon numer :1gw:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Edmonton jedzie z dzikusami wiec idziemy za ciosem zeby mszczyna jak wpadnie na necik w sobote miał pelna głowke od myslenia hehehe
Kupon numer :2gw:
03:00 1762 Phoenix Coyotes - Pittsburgh Penguins
Hokej na lodzie-NHL 2.00 4.00 2.85
typ 2 kurs 2.85

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Dzieki tej s****iałej dyscyplinie jaka jest hokej i NHL jestesmy juz w dupie a nie w kolejnej rundzie.Po prostu to sie w głowie nie miesci co taki Edmonton zrobił a Pittsburgh poprawił.
Pozdrawiam mszczyna ja siedze teraz cicho zakopany do niedzieli do NFL do północy najmniej wiec teraz twoje ruchy.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]
Juz teraz zauwazyłem ze jest pliczek z drabinka i zobaczyłem mszczyne [/qb]
Sorki gdzie jest ten pliczek i czy ktoś go uaktualnia?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 74
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 74
Witaj omzig

#1 [Linked Image]
Piłka nożna-Holandia 18.12.2002r. (20:00)
1771 - Vitesse - Excelsior - typ 2 - kurs 5,20

Pozdrawiam

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, Sensei, betowiec, Lukasz111, latajaca_holenderka), 2,097 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,479
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1