|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zapraszam zwycięzców do rywalizacji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Piotr niech wygra lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
:1gw: 2002-12-17 00:55 1698 Cleveland Cavaliers - Seattle SuperSonics Koszykówka-NBA Całkowita liczba zdobytych punktów. Łącznie z dogrywką. Under 198 kurs 1.90 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
savio otwierajac ten temat bylem pewien ze pierwszy typ jest twoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a tu taka niespodzianka Czyzby zmiana taktyki?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Witaj Carnby.
#1 2002-12-17 00:55 1698 Cleveland Cavaliers - Seattle SuperSonics Koszykówka-NBA Całkowita liczba zdobytych punktów. Łącznie z dogrywką under 198 kurs 1,9
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806 |
Witaj Sebas!
Oto pierwsze typki:
#1 Dziś 20:55 1651 Man Utd - Chelsea Piłka nożna-Anglia-Puchar Worthington 1.90 typ: 1
#2 Dziś 20:55 1658 Wigan - Blackburn Piłka nożna-Anglia-Puchar Worthington 2.10 typ: 2
Pozdrawiam i życzę dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: po trafnych typach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335 |
witam termitator zaczniemy juz dzis jak chyba zauwazyles glownie gram koszykowka wiec zdziwienia nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :
#1 17-12-2002 19:00 1734 Södertälje Kings - 08 Stockholm HR Koszykówka-Szwecja-BasketLigan "1" @2,12 Łącznie z dogrywką
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 335 |
no nic pierwsz wtopa wiec trza odrobic na NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#2 2002-12-18 03:55 1892 Portland Trail Blazers - New Orleans Hornets "1" -4,5 @1,9 Koszykówka-NBA Zawierając dogrywkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Wojtek hehe wczoraj to ja chlałem ze szwagrem w Krakowie i sie tak własnie zastanawiałem czy was nie sciagnac z Piotrkiem na imprezke ale chcieli miec rodzinna hehehe to byla rodzinna. A ja nawet nie wiem z kim gram musze sie rozejrzec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
To uwazaj savio zeby to chlanie nie bylo powodem twojej niedyspozycji w tej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Ale z kim ja gram w ogóle nie moge sie doszukac jeszcze bo na ostrym kacu jestem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 74 |
savio vs mszczyna
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Witaj Jejku. Miałem poczekać do weekendu, ale tak na rozgrzewkę zagram już dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#1 03:55 18.12.2002 1896 Portland Trail Blazers - New Orleans Hornets over 180.5 @ 1.90 Koszykówka-NBA Całkowita liczba zdobytych punktów. Łącznie z dogrywką.
Pozdrawiami i powodzenia w naszej potyczce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
hehe savio zagubiony w czasie i przestrzeni!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powodzenia savik! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ja tez ciągle walcze!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
witam Wojtek skoro kazdy sie rozgrzewa to i ja cos zapodam choc cholernie spiacy jestem (wiadomo z jakiego powodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a wiec pewnie bedzie to blad no ale coz
#1 2002-12-18 03:55 1899 Sacramento - Phoenix under 198,5 @ 1,9
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
narazie ja tez walcze ale z kacem hehehe Juz teraz zauwazyłem ze jest pliczek z drabinka i zobaczyłem mszczyne witam kolo nie znamy sie ale mam nadzieje ze mnie zapamietasz na długo hehe a tak w ogóle to powodzenia stary i niech walka sie zakonczy dla obu na plus 1500 wszystkie bede grał w realu wiec dobrze wyjsc na plus bede grał swoje ale i twoje wiec typuj dobrze. Maciejka powodzenia musisz kiedys z kanionem wpasc do mnie na imprezke ostatnio sie zaczynamy rozkrecac hehehe
p.s. PRZEPRASZAM ZA ZASMIECANIE TOPICZKA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
No wiec czas zaczac zabawe. 02:00 1759 Minnesota Wild - Edmonton Oilers Hokej na lodzie-NHL 2.40 3.75 2.40 typ 2 kurs 2.4 kupon numer :1gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Edmonton jedzie z dzikusami wiec idziemy za ciosem zeby mszczyna jak wpadnie na necik w sobote miał pelna głowke od myslenia hehehe Kupon numer :2gw: 03:00 1762 Phoenix Coyotes - Pittsburgh Penguins Hokej na lodzie-NHL 2.00 4.00 2.85 typ 2 kurs 2.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Dzieki tej s****iałej dyscyplinie jaka jest hokej i NHL jestesmy juz w dupie a nie w kolejnej rundzie.Po prostu to sie w głowie nie miesci co taki Edmonton zrobił a Pittsburgh poprawił. Pozdrawiam mszczyna ja siedze teraz cicho zakopany do niedzieli do NFL do północy najmniej wiec teraz twoje ruchy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806 |
Oryginalnie wysłał savio: [qb] Juz teraz zauwazyłem ze jest pliczek z drabinka i zobaczyłem mszczyne [/qb] Sorki gdzie jest ten pliczek i czy ktoś go uaktualnia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 74 |
Witaj omzig #1 [ Linked Image] Piłka nożna-Holandia 18.12.2002r. (20:00) 1771 - Vitesse - Excelsior - typ 2 - kurs 5,20 Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka