|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
chyba faktycznie nic nie ma oprocz polecania, wpisalem jakis kod podczas rejestracji na 25f. freebeta, wplacilem przez neteller, zagralem chelsea na mistrza, po zwrocie z netellera zagralem arsenal, po tygodniu sie loguje i nie ma zadnego free beta, ale przezyje bez tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Musisz uzbierać 50 pkt. betfair, a gdy to zrobisz, to w przeciągu miesiąca dopiszą 25 f.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
no i wreszcie wystartowały Multi Zakłady (acca, combosy czy jak tam je nazywacie) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Witam mam oto taki problem zagralem dzis meczyk: ## Atletico Madryt - Osasuna ## na sume goli ze nie bedzie 3 lub wiecej wynik meczu jest 1-0 a moja kasa wisi w aktualnych zakladach przyjetych, czemu mi tego nie rozliczyli jak inne mecze odrazu a juz mija ponad godzina i nic, nie mam za co grac ;] rozlicza to chyba poprawnie co nie ;]
Mam krotki staz w betfair wiec moze panikuje zaszubko ale czasem maja takie dluzsze opuzninia ?, z gory dzieki za odpowiedz ;] vebnaster
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554 Likes: 11 |
Witam mam oto taki problem zagralem dzis meczyk: ## Atletico Madryt - Osasuna ## na sume goli ze nie bedzie 3 lub wiecej wynik meczu jest 1-0 a moja kasa wisi w aktualnych zakladach przyjetych, czemu mi tego nie rozliczyli jak inne mecze odrazu a juz mija ponad godzina i nic, nie mam za co grac ;] rozlicza to chyba poprawnie co nie ;]
Mam krotki staz w betfair wiec moze panikuje zaszubko ale czasem maja takie dluzsze opuzninia ?, z gory dzieki za odpowiedz ;] vebnaster Rozliczą .O to możesz być spokojny.Zakłady na sume goli czasami rozliczają z pewnym opóżnieniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Mają spore opóźnienia ze wszystkimi zakładami na Atletico, z tego co widziałem to cały czas ten mecz wisi na głównej stronie jako mecz do gry live. Niestety ja też sporo różnych zakładów na to zagrałem i kasa cały czas wisi :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 552 |
Spotkanie Atletico z Osasuna rozliczone bedzie w poniedzialek. Powod - czyt.tutaj [ sport.gazeta.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
z tymi kartkami to rzeczywiście cyrki były wczoraj, ale mam nadzieję że walkoweru nie będzie? do tego chyba musi być 5 kartek dla jednej drużyny?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Nie moge wyslac maila do BF, na adres [email protected] (adres stad http://service.betfair.info/info_polish.html) a takze na zaden inny w BF - dostaje od razu zwrot maila. Bez znaczenia czy wysylam z Thunderbirda czy ze stronki. Mail w poczta.fm Z o2.pl idzie bez problemu, ale konto mam na poczta.fm, wiec nie wiem czy uda mi sie cos (pytanie o KYC i przeslanie kodu na adres domowy) zalatwic. MIal ktos z nimi problem taki jak ja z mailami? Ewentualnie - jak BF reaguje na pisanie do nich z innego maila - oczywiscie jak podam wszystkie dane konta (procz hasla - tego nigdy nie podaje)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
to jest problem z Twoimi ustawieniami.
wyslij z o2 i po sprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Najśmieszniejsze jest to , ze jeszcze z 2 miesiace temu wysylalem do nich bez problemu z tego samego konta na poczta.fm i w dodatku z tego samego kompa - u mnie od tamtej pory nic sie nie zmienilo, dlatego wlasnie sie dziwilem, ze cos nie dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36 |
Witam
Gdzie ustawić by pokazywało wygrana juz po prowizji???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554 Likes: 11 |
Witam
Gdzie ustawić by pokazywało wygrana juz po prowizji??? Nad kursami KLIK na Opcje i tam "ptaszek"  obok Wykaz Z&S netto po potrąceniu prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
chyba faktycznie nic nie ma oprocz polecania, wpisalem jakis kod podczas rejestracji na 25f. freebeta, wplacilem przez neteller, zagralem chelsea na mistrza, po zwrocie z netellera zagralem arsenal, po tygodniu sie loguje i nie ma zadnego free beta, ale przezyje bez tego  Ten freebet 25 GBP jest przyznawany (jak i większość innych na Betfair) za zakłady ROZSTRZYGNIĘTE, a nie obstawione. Zagrałeś Chelsea na mistrza ( no comment  ) tak więc bonus otrzymasz po zakończeniu sezonu Premiership, chyba, że wczesniej jeszcze raz zdeponujesz i obstawisz zakład za 25 GBP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318 |
Może już było...
jak wypłacić z BetFair przez MB za darmo?
wpłacić z BF do MB a później np. do UNibetu lub Expektu a póżniej na nasze konto zawsze 1.80 Euro prowizji jesteśmy do przodu.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Czy moglby mi ktos wytlumaczyc na czym polega gra w Betfair na opcje nie wygra/lay ??? bo za nic w swiecie nie moge tego zrozumiec:( Np. gra dzis Barca z Betisem Lay: Betis 6,6 Barca 1,66 The Draw 4,4
Czyli jest kurs 1,66 ze nie wygra Barca???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 79 |
Jezeli zagrasz lay Barcelona czyli 2 po kursie 1,66 to tak jakbys gral 1X po kursie 2.51
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318 |
a jeżeli zagrasz LAY Betis po kursie 6,6 to tak jakbyś grał X2 po kursie x/(x-1) czyli 6,6/5,6= 1,178, a od tego zapłacisz prowizje. (od wygranej netto - 5%)
po niebieskiej stronie masz natomiast tak jakbyś grał normalnie u buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Wielkie dzieki:) A czy prowizje zawsze sie placi???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318 |
jak przegrasz to nie płacisz, ale zdobywasz punkty tak jak byś wygrał i zapłacił.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|