Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
donic #877619 19/01/2007 18:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
chyba faktycznie nic nie ma oprocz polecania, wpisalem jakis kod podczas rejestracji na 25f. freebeta, wplacilem przez neteller, zagralem chelsea na mistrza, po zwrocie z netellera zagralem arsenal, po tygodniu sie loguje i nie ma zadnego free beta, ale przezyje bez tego smile

Bonus: Unibet
connor #877633 19/01/2007 18:50
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Musisz uzbierać 50 pkt. betfair, a gdy to zrobisz, to w przeciągu miesiąca dopiszą 25 f.

Szewa #877775 19/01/2007 19:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
no i wreszcie wystartowały Multi Zakłady (acca, combosy czy jak tam je nazywacie) smile


punter UK #881471 20/01/2007 22:24
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Witam mam oto taki problem zagralem dzis meczyk: ## Atletico Madryt - Osasuna ## na sume goli ze nie bedzie 3 lub wiecej wynik meczu jest 1-0 a moja kasa wisi w aktualnych zakladach przyjetych, czemu mi tego nie rozliczyli jak inne mecze odrazu a juz mija ponad godzina i nic, nie mam za co grac ;] rozlicza to chyba poprawnie co nie ;]

Mam krotki staz w betfair wiec moze panikuje zaszubko ale czasem maja takie dluzsze opuzninia ?, z gory dzieki za odpowiedz ;] vebnaster

vebnaster #881530 20/01/2007 22:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
Originally Posted by vebnaster
Witam mam oto taki problem zagralem dzis meczyk: ## Atletico Madryt - Osasuna ## na sume goli ze nie bedzie 3 lub wiecej wynik meczu jest 1-0 a moja kasa wisi w aktualnych zakladach przyjetych, czemu mi tego nie rozliczyli jak inne mecze odrazu a juz mija ponad godzina i nic, nie mam za co grac ;] rozlicza to chyba poprawnie co nie ;]

Mam krotki staz w betfair wiec moze panikuje zaszubko ale czasem maja takie dluzsze opuzninia ?, z gory dzieki za odpowiedz ;] vebnaster

Rozliczą .O to możesz być spokojny.Zakłady na sume goli czasami rozliczają z pewnym opóżnieniem.

rafal08 #882506 21/01/2007 10:26
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Mają spore opóźnienia ze wszystkimi zakładami na Atletico, z tego co widziałem to cały czas ten mecz wisi na głównej stronie jako mecz do gry live. Niestety ja też sporo różnych zakładów na to zagrałem i kasa cały czas wisi :/

connor #882783 21/01/2007 12:02
Dołączył: May 2005
Posty: 552
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 552
Spotkanie Atletico z Osasuna rozliczone bedzie w poniedzialek.
Powod - czyt.tutaj [sport.gazeta.pl]

WERDER12 #883068 21/01/2007 13:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
z tymi kartkami to rzeczywiście cyrki były wczoraj, ale mam nadzieję że walkoweru nie będzie? do tego chyba musi być 5 kartek dla jednej drużyny?

Andrzej5 #886125 22/01/2007 14:54
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Nie moge wyslac maila do BF, na adres [email protected]
(adres stad http://service.betfair.info/info_polish.html)
a takze na zaden inny w BF - dostaje od razu zwrot maila. Bez znaczenia czy wysylam z Thunderbirda czy ze stronki. Mail w poczta.fm

Z o2.pl idzie bez problemu, ale konto mam na poczta.fm, wiec nie wiem czy uda mi sie cos (pytanie o KYC i przeslanie kodu na adres domowy) zalatwic.

MIal ktos z nimi problem taki jak ja z mailami?

Ewentualnie - jak BF reaguje na pisanie do nich z innego maila - oczywiscie jak podam wszystkie dane konta (procz hasla - tego nigdy nie podaje)?

maverick #886140 22/01/2007 15:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
to jest problem z Twoimi ustawieniami.

wyslij z o2 i po sprawie

punter UK #886144 22/01/2007 15:18
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Najśmieszniejsze jest to , ze jeszcze z 2 miesiace temu wysylalem do nich bez problemu z tego samego konta na poczta.fm i w dodatku z tego samego kompa - u mnie od tamtej pory nic sie nie zmienilo, dlatego wlasnie sie dziwilem, ze cos nie dziala

maverick #887640 22/01/2007 22:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 36
Witam

Gdzie ustawić by pokazywało wygrana juz po prowizji???

mirekg #887651 22/01/2007 22:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,554
Likes: 11
Originally Posted by mirekg
Witam

Gdzie ustawić by pokazywało wygrana juz po prowizji???

Nad kursami KLIK na Opcje i tam "ptaszek" grin obok Wykaz Z&S netto po potrąceniu prowizji

connor #889082 23/01/2007 17:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by Sagat
chyba faktycznie nic nie ma oprocz polecania, wpisalem jakis kod podczas rejestracji na 25f. freebeta, wplacilem przez neteller, zagralem chelsea na mistrza, po zwrocie z netellera zagralem arsenal, po tygodniu sie loguje i nie ma zadnego free beta, ale przezyje bez tego smile

Ten freebet 25 GBP jest przyznawany (jak i większość innych na Betfair) za zakłady ROZSTRZYGNIĘTE, a nie obstawione.

Zagrałeś Chelsea na mistrza ( no comment wink ) tak więc bonus otrzymasz po zakończeniu sezonu Premiership, chyba, że wczesniej jeszcze raz zdeponujesz i obstawisz zakład za 25 GBP.

punter UK #889136 23/01/2007 17:52
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Może już było...

jak wypłacić z BetFair przez MB za darmo?

wpłacić z BF do MB a później np. do UNibetu lub Expektu a póżniej na nasze konto zawsze 1.80 Euro prowizji jesteśmy do przodu.

pozdrawiam

yarek.. #891726 24/01/2007 13:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Czy moglby mi ktos wytlumaczyc na czym polega gra w Betfair na opcje nie wygra/lay ??? bo za nic w swiecie nie moge tego zrozumiec:(
Np. gra dzis Barca z Betisem
Lay:
Betis 6,6
Barca 1,66
The Draw 4,4

Czyli jest kurs 1,66 ze nie wygra Barca???

Inzaghi78 #891769 24/01/2007 13:29
Dołączył: Dec 2006
Posty: 79
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 79
Jezeli zagrasz lay Barcelona czyli 2 po kursie 1,66 to tak jakbys gral 1X po kursie 2.51

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
a jeżeli zagrasz LAY Betis po kursie 6,6 to tak jakbyś grał X2 po kursie x/(x-1) czyli 6,6/5,6= 1,178, a od tego zapłacisz prowizje. (od wygranej netto - 5%)

po niebieskiej stronie masz natomiast tak jakbyś grał normalnie u buka.

yarek.. #891936 24/01/2007 14:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Wielkie dzieki:)
A czy prowizje zawsze sie placi???

Inzaghi78 #891969 24/01/2007 15:14
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
jak przegrasz to nie płacisz, ale zdobywasz punkty tak jak byś wygrał i zapłacił.

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,503 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1