Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Typ na Ottawę z Bwinu, a na St.Louis z GB

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 31
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 31
I jeszcze jedno, sorry gabkik że być może się czepiam ale zauważyłem ze często ludzie tutaj piszą (tak jak Ty) że drużyna A będzie chciała się odegrać/zrewanzować/udowodnić itd drużynie B.
Taka argumentacja wg mnie nie ma sensu.I tak wszystko zweryfikuje lód, a gdyby ktoś zakładał ze nie bedzie chciał wygrać to pewno zajął by się hodowlą jedwabników ;)"Chcieć" nie znaczy "móc" przynajmniej w NHL

Moim zdaniem z przeciwnikami z którymi sie przegrywa np. dwa razy z rzędu a zespół ten jest o wiele nizej w tabeli w zespole w tym przypadku rekiny jest pełna mobilizacja i gra sie na 200%

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
przyznaję rację - gabkikowi
rekiny to nie frajerzy - nie powinni się dać powieść 2 razy kojotom
bo taka porażka 8:0 - na pewno ich boli , poprostu będą bardziej zmotywowani do rewanżu - co przy tej ilości meczów w nhl również ma znaczenie bo siłami też w przekroju całego sezonu trzeba umieć szafować .
( choć oczywiście to nhl i wszystko jest możliwe)

Dołączył: Oct 2006
Posty: 61
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 61
Carolina Hurricanes - Atlanta Thrashers 2 Bet-at-home 2.80 8j.
Over 6,5 Betway 2.05 2j.

W tym sezonie Atlanta jeszcze z Carolina nie wygrala. Atlanta 7 meczy z rzedu bez zwyciestwa. Dzis kolejny dzien progresji. Mecze tych druzyn najczesciej koncza sie Over wiec i dzis stawaim na Over.

Detroit - Chicago 1 handicap -1,5 Betway 2.00 5j.

Chicago slaby okres a Detroit druzyna z drugiego konca tabeli wiec typ dosc pewny (jak na NHL).

pozatym:
Bufflo Sabres - Tampa Bay 1 Bet-at-home 1.75 4j.
Anaheim Ducks - Colorado Avalanche 1 Bet-at-home 1.85 2j.
Calgary Flames - Edmonton Oilers 1 Bet-at-home 1.90 2j.


Bilans: 2W-4L (-4,25j.)

Dołączył: Jun 2006
Posty: 117
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 117
No to over/under owcy dzisiaj wtopili kasę w meczu Ottawa-Montreal. Montreal stracił 8 bramek to trochę dziwne. Oni nie potrafią grać meczów w południe(ostatnio grali takie 2razy u siebie). Klasyczny brak koncentracji.
Co do Phoenix to tam cuda w bramce wyprawia Mikael Tellqvist i dodatkowo zawodnicy z pola grają ostatnio wspaniale. Sam nie wiem jak to robią bo to przeciętny zespół. Czyżby Gretzki okazał sie także wybitnym trenerem jak był zawodnikiem?. Konkludując, nie postawił bym przeciwko złamanej złotówki.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
NY Islanders - New Jersey UNDER 5,5
Rick DiPietro vs Martin Brodeur. Dwaj bardzo dobzi bramkarze. Obydwie drużyny lubią grę defensywną i lubią grać z kontry. Podejrzewam, że gości szybko strzelą bramkę lub dwie i będą kontrolować przebieg spotkania. Nie wydaje mi się żeby padło tutaj więcej niż 5 goli.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Ja myślę, że to Huet i jego słabsza forma ostatnio. Miał już chłopak chyba dość na ten tydzień. Dziś powiem szczerze początek fatalny jak dla mnie. Soboty bywają różne.

Dwa typy z under/over jeszcze na dziś:

Główny na dziś:

1. NY Islanders-NJ devils 5,5 (5-) under 5,5 (ot) 8/10 1,74 WillHill
(Di Pietro-Brodeur). Powtórka 0-1 z ostatniego meczu tych drużyn w Nowym Jorku. Czemu by nie? PK bardzo dobre, skuteczności może obu ekipom i nie brakuje z gry, ale nie dzisiaj.

i przy tym drugim się trochę zastanawiałem, bo under mi tu wychodzi dość mony, ale bramkarze niepewni, dlatego mniejsza stawka nieco, zwłaszcza że dzisiaj sobota.

2. Carolina-Atlanta 6,5 (6-) under 6,5 (ot) 5/10 1,80 WH
(Ward?-Lehtonen/Hedberg)
Liczę, że ten pierwszy. Obaj Ward i Lehtonen dobrze bronią. Atlanta ma problem jak pisałem wczoraj z przebiciem się przez jakąkolwiek obronę na wyjeździe, inaczej niż z PP.

Z 1X2 polecam na dziś Buffalo tym razem z Millerem na bramce, więc przeciwko słabej dość defensywie Tampy powinni gładko i przyjemnie, Vancouver przeciwko Toronto, Vancouver ma lepszego bramkarza, Toronto cały czas braki, plus jestem zdecydowanie zdania, że Toronto u siebie jest ciut słabsze jak na wyjazdach, no i Florida , która odnlazła ostatnimi czasy receptę na strzelanie goli poza pierwszą piątką.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
moje typy na niespodzianki zawiodły - 2 wtopy - 1 zwrot
za to rekiny postarały się , znaczy zagrały po swojemu i powieżli kojotów - także nocka srednio udana -
kolejna pochwała dla ottawy - są chłopaki w gazie - oby tak dalej
jeszcze orki pochwalę - super wynik w toronto

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Szkoda pisać co wyprawia Buffalo.Gdyby nie oni byłoby całkiem miło. Na dziś tylko jeden typ bez szczególnego uzasadnienia:

Chicago-Minnesota under 5,5 1,77 3j. Bwin

Wczoraj: 7-5 (+10,00j.)
Stan:230W-271L-7 (+87,21j.)

Pozdr

Dołączył: Jun 2006
Posty: 117
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 117
Witam
Poza Bufflo wkurzył mnie ten Satan z NYI. 2 sekundy i byłoby tak pięknie.
Dzis jeden mecz:
Chicago- Minesota 2 2.25
Seria przegranych Chicago u siebie to już 4. Wrócił Havlat, dobrze broni Khalibulin ale jak wczoraj Detroit by się przyłozyli to by im z 10 wbili. Minesota to o klasę lepszy zespół.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 117
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 117
Witam
Niestety Minesota wygrała ale nie w regulaminowym czasie.
Dziś postawie na Tampę, Bufflo i Detroit.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Widzę, że ostatnio mały zastój w temacie... Tak więc spróbóję trochę towarzystwo rozruszać. Na dzisiaj wynalazłem dwa typy.

Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets --> 1 (60') /@2,00 Betgun under 5,5 /@1,77 Bwin

Spotkanie dwóch drużyn z Central Division. Obie ekipy w tym sezonie prezentują się bardzo słabo - Chicago w 45 spotkaniach zdobyło 40 pkt, natomiast Columbus 37 pkt. Gospodarze nie potrafią wygrać od 6 spotkań, a ostatni mecz u siebie wygrali 27 grudnia z Dallas Stars. Kurtki natomiast przegrały ostatnie 4 spotkania. Do składu Chciago powrócił ostatnio najlepszy strzelec Martin Havlat, co napewno wzmocniło ich ofensywę. W rozegranym dwa dni temu spotkaniu Blackhawks ulegli u siebie Minnesocie 3-4 po serii rzutów katnych. W 2 tercji prowadzili już nawet 3-1, jednak pod koniec stracili bramkę grając w przewadze. Oddali w tym meczu więcej strzałów od hokeistów Wild, co świadczy o ich ofensywnym nastawieniu. Jednak oprócz ataku muszą jeszcze dołożyć dobrą grę w obronie. Jeżeli w meczu działają obie te rzeczy wówczas Chicago potrafi odnosić zwycięstwa: przykładem są tu spotkania z St.Louis Blues 4-1, Dallas Stars 2-1, Toronto 3-1, Colorado 2-1, czy też jeden z poprzednich meczów z Blue Jackets wygrany u siebie 1-0. Z racji kontuzji czołowych strzelców w ekipie gości: Nasha i Fedorova, Columbus wielu goli nie powinien dzisiaj strzelić. Dlatego wg mnie warto w tym meczu zagrać również under 5,5.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 117
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 117
Witam

Coś NHL wykosiła userów z forum. Szkoda bo zawsze można skonfrontować swoje typy. Na dziś:
Atlanta Trashers-LA Kings 1.55 Betson
Wiem że kurs marny ale okazja nie byle jaka. To powinna być formalność. Na LA w dwóch ostatnich meczach zarobiłem sporo i dzis tez grubo postawiłem. Cała analiza meczu sprowadza sie do stwierdzenia ze bronić bedze Brust a na ławie siedzi japończyk (kilka minut w NHL) Brust to zupełne zero, a Atlanta to Hossa i Kovalchuk.Jeszcze ta seria bez win w reg. czasie.


Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 255
ja cały czas jestem i gram wink pozdrawiam Panowie - trzymajcie się i pamiętajcie - GRAMY SWOJE CO BY SIĘ NIE DZIAŁO

Tampa Bay - Toronto OVER 6,5
Sądze, że będzie to bardzo otwarty pojedynek. Obydwie drużyny lubią ofensywny hokej i nie zawsze grają poprawnie w obronie. Bramkarze także mają przeciętnych, Denis wprawdzie zaliczył ostatnio dobry występ przeciwko Buffalo, ale generalnie nie jest w życiowej formie. Raycroft gra beznadziejnie - w ostatnim spotkaniu przeciwko Vancouver kibice wygwizdali go po tym jak puścił sześć bramek. Myślę, że warto tutaj zagrać overa.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
Originally Posted by koivu
Brust to zupełne zero
eeeeeeeeeeee
nieładnie tak mówić o kimkolwiek tongue (z wyjątkiem Leszka M. ??)

NHL rzeczywiście wykosiła już zdecydowaną wiekszość ludzi wypowiadających się tu w pierwszych tygodniach (może dniach?).
'populistyczne' tongue przykazania mające pomóc wygrać (?) sięgnęły bruku (generalizuje oczywiście).

z każdej jednak wojny ktoś ocaleje więc i tutaj takich pewnie nie zabraknie wink - i bardzo dobrze.

moje usprawiedliwienie- złowroga sesja frown

ogólnie mówiąc zrobiłem totalnego OFF'a smile (dobry preparat przeciw komarom) ale chyba nikomu to przeszkadzać nie powinno.

na koniec chciałbym pozdrowić CAŁY ŚWIAT !!!!! confused
papa

---------------
LPR - Love, Peace & Rock'n'Roll !!!

Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Dziś trochę mało czasu, zresztą ostatnio nie za dużo go, więc tylko suche typy:

1. Chicago-Columbus under 5,5 (ot) 1,80 8/10 GB

2. Florida-Carolina under 6 (60) 1,91 6/10 Bwin

plus z 1x2 Atlanta i Ottawa

Dołączył: Nov 2006
Posty: 31
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 31
Post deleted by lupus

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Witam
Trochę mnie nie było na forum (byłem na innym:) )...ale grać nie przestałem smile

Dziś kiepska noc. Anaheim zrobiło mega zonka, do tego Montreal przeżywa poważny kryzys. 0-4 u siebie z przeciętnymi Canucks (na których gram porażkę), to znaczy że nie jest dobrze w zespole!

Dziś zagrał Dallas (Win) 1 poziom

pozdro

Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
Ja dziś tez sie przejechałem na Anaheim ale na dziś myśle zagrać takie mecze:
BUFFALO-BOSTON 1 kurs 1.78
DETROIT-NASHVILLE 1 kurs 1.97

podane kursy z Profesjonala jak to widzicie?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Też bym zagrał Detroit ale mam za dużo otwartych progresji teraz :/
Mecz lidera z wiceliderem konferencji. Nashville ma długą serię zwycięstw, więc teraz najlepszy moment na porażkę. Hasek ostatnio shotaut więc jest w formie. Buffalo mam na 3 poziomie progresji na (Win)...ale nie gadam o nich bo mnie wkurzają na maxa!

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1