Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Awansowałem - dziękuję przeciwnikowi za grę.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
scottie-gizmo

awans: scottie

szkoda gizmo, że się poddałeś, ale i tak było by ci trudno bo trafiłem 4/5
pozdro
scottie

Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Para Geese-Hern
Awans:Geese <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzieki Hern za bardzo emocjonujaca gre!
Pozdrawiam
Geese

Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
A
member
member
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
Para Abohr - DJ Bronek
awans Abohr
niestety przeciwnik nie stawił się do pojedynku, choć miałby spore szanse na zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
Para: Franek - Hanysek
Awans: Franek

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]acli : -79 (2/5)
piil : - 4 (3/5)

awans : piil

dzieki acli za ciekawy pojedynek[/qb]
... i ja dziękuję... życzę powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Para: McKracken - typyerek

awans: McKracken

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
no niestety, klopoty z netem
szczygiel - komarek
awans komarek

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Kanion - Ufo. Awans Kanion. Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Ps. Jesli bylbym w bledzie to daj znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ale wydaje mi sie, ze dostalem w malych punktach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mecz
Adaś-Grzes-25
Awans Adaś

Powodzenia Adaś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Kanion - Ufo. Awans Kanion. Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Ps. Jesli bylbym w bledzie to daj znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ale wydaje mi sie, ze dostalem w malych punktach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
wszystko sie zgadza Ufo , troche mialem ulatwione zadanie bo wszystkie karty bardzo wczesnie odkryles ...

pozdrawiam
kanion

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Terror - D-fense
Awans Terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ernie Els w dogrywce pokonał Aarona Baddeley`a !!!
ELS GETS HAWAIIAN SWEEP !!! [golfweb.com]

Emocje do samego ranka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dzieki za grę D-fense, byłeś wymagającym przeciwnikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Joseph-Padre

awans: Padre

Dzięki za gre,życze powodzenia w następnych edycjach.

Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Quote
Oryginalnie wysłał Jajo:
[qb]Elo!
Fred - Jajo
Awans: Jajo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Fred dzieki za wyrownana gre,emocje byly do ostatniej chwili,Pozdrowienia dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Who`s next?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Dzięki za emocjonujący pojedynek Jajo, który był bardzo wyrównany, liczyłem na twój błąd w meczu Belenenses-Porto ale się przeliczyłem. Obydwoje mieliśmy bardzo dobrą skuteczność (Jajo 5/5, Fred 4/5), a więc mimo porażki jestem zadowolony w końcu mój rywal miał 100% skuteczność.
Pozdrawiam Cię Jajo i życzę dalszych sukcesów w tej jak i następnych Edycjach Playoff. Jak będziesz miał taką skuteczność w kolejnych pojedynkach co w pojedynku ze mną to bez problemu wygrasz tą Edycję i tego Ci życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
qwasek awans.O jejku teraz mszczyna (3)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Pojedynek: _Vipek_ - sekol

Awans: _Vipek_

Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał nathan:
[qb]rymoholik vs. nathan

awans: nathan

Dziękuję za grę i życzę powodzenia (na uczelni też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
No ja tez dziekuje za walke i zycze wygrania finalu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wlasnie dopiero wrocilem, mam nadzieje ze kiedys bedzie szansa rewanzu i ze nie bede mial akurat w tym czasie zadnych zjazdow i egzaminow...
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 265
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265
Awans samot_nick.
Dzieki Bronx za gre.
W nastepnej rundzie gram z ... Gulczasem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gulczas, a jak myślisz ... ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Lisek vs DMK

awans rzutem na tasme, choc gdyby rywal nie zrezygnowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> z ostatniego typu to znowu pozegnalbym sie juz w 1-szej rundzie

Dołączył: Mar 2002
Posty: 193
R
RVI Offline
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 193
pojedynek savio - RVI
awans: RVI

savio dziekuje za walke
pozdrawiam

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, forty, burbon), 1,333 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,743
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1