|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Awansowałem - dziękuję przeciwnikowi za grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
scottie-gizmo
awans: scottie
szkoda gizmo, że się poddałeś, ale i tak było by ci trudno bo trafiłem 4/5 pozdro scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
Para Geese-Hern Awans:Geese <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki Hern za bardzo emocjonujaca gre! Pozdrawiam Geese
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
Para Abohr - DJ Bronek awans Abohr niestety przeciwnik nie stawił się do pojedynku, choć miałby spore szanse na zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217 |
Para: Franek - Hanysek Awans: Franek
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb]acli : -79 (2/5) piil : - 4 (3/5)
awans : piil
dzieki acli za ciekawy pojedynek[/qb] ... i ja dziękuję... życzę powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Para: McKracken - typyerek
awans: McKracken
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
no niestety, klopoty z netem szczygiel - komarek awans komarek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Kanion - Ufo. Awans Kanion. Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ps. Jesli bylbym w bledzie to daj znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ale wydaje mi sie, ze dostalem w malych punktach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mecz Adaś-Grzes-25 Awans Adaś
Powodzenia Adaś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]Kanion - Ufo. Awans Kanion. Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Ps. Jesli bylbym w bledzie to daj znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ale wydaje mi sie, ze dostalem w malych punktach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] wszystko sie zgadza Ufo , troche mialem ulatwione zadanie bo wszystkie karty bardzo wczesnie odkryles ... pozdrawiam kanion
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Terror - D-fense Awans Terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ernie Els w dogrywce pokonał Aarona Baddeley`a !!! ELS GETS HAWAIIAN SWEEP !!! [ golfweb.com] Emocje do samego ranka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Dzieki za grę D-fense, byłeś wymagającym przeciwnikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Joseph-Padre
awans: Padre
Dzięki za gre,życze powodzenia w następnych edycjach.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Oryginalnie wysłał Jajo: [qb]Elo! Fred - Jajo Awans: Jajo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Fred dzieki za wyrownana gre,emocje byly do ostatniej chwili,Pozdrowienia dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Who`s next?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Dzięki za emocjonujący pojedynek Jajo, który był bardzo wyrównany, liczyłem na twój błąd w meczu Belenenses-Porto ale się przeliczyłem. Obydwoje mieliśmy bardzo dobrą skuteczność (Jajo 5/5, Fred 4/5), a więc mimo porażki jestem zadowolony w końcu mój rywal miał 100% skuteczność. Pozdrawiam Cię Jajo i życzę dalszych sukcesów w tej jak i następnych Edycjach Playoff. Jak będziesz miał taką skuteczność w kolejnych pojedynkach co w pojedynku ze mną to bez problemu wygrasz tą Edycję i tego Ci życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357 |
qwasek awans.O jejku teraz mszczyna (3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Pojedynek: _Vipek_ - sekol
Awans: _Vipek_
Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał nathan: [qb]rymoholik vs. nathan
awans: nathan
Dziękuję za grę i życzę powodzenia (na uczelni też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] No ja tez dziekuje za walke i zycze wygrania finalu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wlasnie dopiero wrocilem, mam nadzieje ze kiedys bedzie szansa rewanzu i ze nie bede mial akurat w tym czasie zadnych zjazdow i egzaminow... Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265 |
Awans samot_nick. Dzieki Bronx za gre. W nastepnej rundzie gram z ... Gulczasem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gulczas, a jak myślisz ... ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Lisek vs DMK
awans rzutem na tasme, choc gdyby rywal nie zrezygnowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> z ostatniego typu to znowu pozegnalbym sie juz w 1-szej rundzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 193 |
pojedynek savio - RVI awans: RVI
savio dziekuje za walke pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka