|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Sznikers-Jedrzej
awans:Jedrzej
Dzieki Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Bron-tOOmeq awans: tOOmeq Dzieki za gre.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cyborg1278-Szakal: awans cyborg1278
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195 |
Witam. Z powodu nie podania 3 ostatnich typow przez rywala(chyba ze niedowidze na starosc) :
Smoq34 - Motonita awans : Motonita
Smoq34 gdzie sie zapodziales, za duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy dostep do netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzieki za gre i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 480 |
Witam
Pojedynek Smith vs prymus_lublin
AWANS: Smith
Dzięki za grę!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432 |
Ja równiez awansowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
el macho - vanpablo
awans: vanpablo
Gratuluję i życzę powodzenia w dalszej grze.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał Motonita: [qb]Witam. Z powodu nie podania 3 ostatnich typow przez rywala(chyba ze niedowidze na starosc) :
Smoq34 - Motonita awans : Motonita
Smoq34 gdzie sie zapodziales, za duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy dostep do netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzieki za gre i pozdrawiam.[/qb] Sorki,net mi wycieli na najwazniejsze typy,a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i tak było w nadmiarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Mailman sprawdz lepiej wynik Ipswich. Trafilem i dwa ostatnie typy nie mialy absolutnie zadnego znaczenia. Awansowalem. Zycze powodzenia w kolejnych edycjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Krompa, czyli wziąłeś pod uwagę, że ostatnie dwa typy liczą się do Twojego bilansu jako -100 każdy, tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Dokladnie tak. Dobra. Tak to wygladalo: Mailman #1 2.00 pudlo -100 Krompa #1 2.90 trafiony +190 Krompa #2 1,75 pudlo -100 (+90) Krompa #3 2.80 trafiony +180 (+270) Mailman #2 2.00 trafiony +100 (0) Mialman #3 1.44 pudlo -100 (-100) Mailman #4 1.67 trafiony +67 (-33) Mailman #5 1.59 pudlo -100 (-133)
W tym momencie mialem juz awans w kieszeni. NIe wiedzialem dlaczego Mailman oddal 5 typ bez walki. Napisalem to zreszta na Forum. Pozniej sie okazalo, ze myslal, ze nie trafilem trzeciego typu. Zle sprawdzil, albo co? Wyjasnilem mu to zreszta w prywatnej wiadomosci i mam nadzieje,ze sprawa jest zamknieta. Pozdrawiam Krompa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
OK, dzięki za bilans. Zostałeś już wpisany do tabeli jako zwycięzca tego pojedynku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341 |
Witam
Potwierdzam tutaj: Sc-Kryst24
Awans:Sc
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam
Jejku-chris_22 awans:chris_22
Pozdrowienia
PS. Przepraszam mojego następnego przeciwnika że tak póżno potwierdzam mój awans do kolejnej rundy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka