Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Sznikers-Jedrzej

awans:Jedrzej

Dzieki
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
Bron-tOOmeq
awans: tOOmeq
Dzieki za gre.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cyborg1278-Szakal: awans cyborg1278

Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
Witam.
Z powodu nie podania 3 ostatnich typow przez rywala(chyba ze niedowidze na starosc) :

Smoq34 - Motonita
awans : Motonita

Smoq34 gdzie sie zapodziales, za duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy dostep do netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dzieki za gre i pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
Witam

Pojedynek Smith vs prymus_lublin

AWANS: Smith

Dzięki za grę!!

Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 432
Ja równiez awansowałem
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
el macho - vanpablo

awans: vanpablo

Gratuluję i życzę powodzenia w dalszej grze.

Pozdrawiam.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał Motonita:
[qb]Witam.
Z powodu nie podania 3 ostatnich typow przez rywala(chyba ze niedowidze na starosc) :

Smoq34 - Motonita
awans : Motonita

Smoq34 gdzie sie zapodziales, za duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy dostep do netu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dzieki za gre i pozdrawiam.[/qb]
Sorki,net mi wycieli na najwazniejsze typy,a <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i tak było w nadmiarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Powodzenia!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Mailman sprawdz lepiej wynik Ipswich. Trafilem i dwa ostatnie typy nie mialy absolutnie zadnego znaczenia.
Awansowalem.
Zycze powodzenia w kolejnych edycjach.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Krompa, czyli wziąłeś pod uwagę, że ostatnie dwa typy liczą się do Twojego bilansu jako -100 każdy, tak?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Dokladnie tak.
Dobra. Tak to wygladalo:
Mailman #1 2.00 pudlo -100
Krompa #1 2.90 trafiony +190
Krompa #2 1,75 pudlo -100 (+90)
Krompa #3 2.80 trafiony +180 (+270)
Mailman #2 2.00 trafiony +100 (0)
Mialman #3 1.44 pudlo -100 (-100)
Mailman #4 1.67 trafiony +67 (-33)
Mailman #5 1.59 pudlo -100 (-133)

W tym momencie mialem juz awans w kieszeni. NIe wiedzialem dlaczego Mailman oddal 5 typ bez walki. Napisalem to zreszta na Forum. Pozniej sie okazalo, ze myslal, ze nie trafilem trzeciego typu. Zle sprawdzil, albo co?
Wyjasnilem mu to zreszta w prywatnej wiadomosci i mam nadzieje,ze sprawa jest zamknieta.
Pozdrawiam
Krompa

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
OK, dzięki za bilans. Zostałeś już wpisany do tabeli jako zwycięzca tego pojedynku.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
S
Sc Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 341
Witam

Potwierdzam tutaj:
Sc-Kryst24

Awans:Sc

Pozdrawiam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam

Jejku-chris_22

awans:chris_22

Pozdrowienia

PS. Przepraszam mojego następnego przeciwnika że tak póżno potwierdzam mój awans do kolejnej rundy.

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1