|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Limak - raf
Awans: raf
Dzieki za gre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 277 |
gregor84-kuba81
Awans: gregor84
Dzięki za grę kuba81. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Slayer-Piwosz awans:Piwosz
Pozdrawiam przeciwnika. Mialem wiecej szczescia, zwlaszcza ta bramka Crewe w koncowce :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
tyler vs przemol 1 dzięki za grę przemol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
gabriel_f - saba
awans: saba
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Z pary n3k - Vicente Awans: n3k <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: a teraaz lukne z kim gram nastepny pojedynek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 341 |
Silver - Ac Milan awans AC Milan dzieki za gre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2001
Posty: 66 |
Pojedynek
fiedia - _Siemers
awans: fiedia
a teraz czas powalczyć o coś więcej z samym uQ$.
Pozdrawiam i liczę na zaciętą walkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witaj Terror ! To co przeżyłem to był prawdziwy dramat. Już się czułem zwycięzcą naszego pojedynku, a tu proszę... :rolleyes: Ale jest to dobra lekcja pokory. Będę trzymał za Ciebie kciuki i obserwował Twoje poczynania w dalszej części turnieju. I do zobaczenia... może w finale następnej edycji... Wtedy się zrewanżuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
D-fens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał qwasek: [qb]qwasek awans.O jejku teraz mszczyna (3)[/qb] Gratuluje i powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Oryginalnie wysłał saba: [qb]gabriel_f - saba
awans: saba[/qb] Tak z ciekawości ile miałeś punktów?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 255
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 255 |
Krompa - Mailman Awans:Mailman
Krompa, Twoje dwa ostatnie typy L.A.L - L.A.Clippers i Minnesota - Toronto odbywaja sie dopiero dzis to jest 20-01-03, a wiec masz za nie -200.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Oryginalnie wysłał Mailman: [qb]Krompa - Mailman Awans:Mailman
Krompa, Twoje dwa ostatnie typy L.A.L - L.A.Clippers i Minnesota - Toronto odbywaja sie dopiero dzis to jest 20-01-03, a wiec masz za nie -200.[/qb] Witaj Mailman! Czekam na priva !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Pojedynek M99 - Goodman
Awans : Goodman
Salutos Goodman
P.S. Nawet nie wiem jakim cudem mi sie udało:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 497 |
Dyzma - Tomy awans: Dyzma
Pozdrowienia Tomy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387 |
$iwy - arturo Awans: $iwy (czyli ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
pablo_ - DJ_IGOR
awans: pablo_
pozdro dla DJ-a
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
Pojedynek rieger vs hunter
AWANS: hunter
Dzięki z grę!!
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
konkurent-clmarek
awans : clmarek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał gabriel_f: [qb] Oryginalnie wysłał saba: [qb]gabriel_f - saba
awans: saba[/qb] Tak z ciekawości ile miałeś punktów?[/qb] Trafiłem 3,4 typ a wyniku 5 typu nie sprawdzałem, bo poprzednie wystarczyły do awansu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka