|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Panowie, powiedzcie jak to uruchomić. Włączam wszystko ok, lecz w "Internet" nie mam żadnych serwerów, natomiast w "Spectacors" są ale jak wchodzę to nic robić nie mogę. Pomoże ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Musisz sobie dodać servery nonsteam do favourites. Ja moge grać o 18  Jak coś to piszcie: 4230058
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Musisz sobie dodać servery nonsteam do favourites. Ja moge grać o 18  Jak coś to piszcie: 4230058 a gdzie znajdę takie serwery ? sorry początkujący jestem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Musisz sobie dodać servery nonsteam do favourites. Ja moge grać o 18  Jak coś to piszcie: 4230058 a gdzie znajdę takie serwery ? sorry początkujący jestem... Tez dopiero sie ucze tego wszystkiego. Zainstalowales Counter strike 1.6 non steam? Tam nic nie ustawialem kliknalem w find servers i wyswietlila mi sie lista.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Witam JKa kompa bede mial dopiero wieczorem  W kazdym badz razie grajmy jak cos na to ze mozna zabic czlonka druzyny, zobaczymy kto sie cieciem okaze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 248 |
Widze ze sporo jest tu początkujących, ale powoli:)
Ktoś pisał że steam jest za darmo - to prawda, sciągnięcie steama nic nie kosztuje, ale zeby pozniej zalozyc konto i grac w csa potrzebny jest specjalny klucz a ten jest tylko na plycie z csem oryginalnym. Czyli jak nie chcecie wydawać kasy to pozostaje nam gra na non steamie (ale na serwach zagr. są duze pingi, a na polskich na oryginale są po 15-60), tyle ze ktos musi zalozyc w miare dobry serwer.
Kylo żeby bylo ci latwiej rozrozniać postacie to naciśnij "~" i wpisz w konsoli "cl_minmodels 1" (oczywiscie bez "") wtedy postacie z kazdej druzyny bedą mialy dla siebie te same stroje. Polecam tez patrzec na radar bo to sie przydaje:) A sama gra cs jest masakryczna, wciąga bardzo, szczegolnie jak sie z kumplami gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
no to ja też sie pisze na grę o 18  gram pod nickiem "Castrol" raczej niespotykanym więc jakby ktoś mnie zauważył na jakimś serwie to pisac żeście z mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
tez sobie dzien wybraliscie  ja dzisiaj juz do kraka na studia jade a chetnie bym sobie z wamiy pyknal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
TO jak panowie gramy ? Jak tak to jaki serwer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A macie serwer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
nie... chyba że jakiś wolny sie znajdzie lub hamachi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
pełno jest jakiś wolnych ale to nie nonsteam, jak ktoś znajdzie to niech tu poda IP
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Proponuje te hamachi, tylko ktoś postawić musi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
5.110.249.243:27015 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Serwer udziwnignie bez lagow 7 osob, ja kumpel admin + was 5  Czekamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
5.110.249.243:27015  nie działa mi ten serwer, sprawdź czy wszystko jest ok, może źle podałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
dziala zainstaluj hamahi dolacz sie do sieci i w csie wcisnij tylde tylda to jest ~ i w tym oknie connect 5.110.249.243:27015
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ej no ale nie dawajcie jakis map dust2 mini :/ dajcie normalna mapę bo tej nie mam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|