|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zapraszam uczestników do rywalizacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ktos musi zaczac Cyborg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niech wygra lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
:1gw: 20.01.2003 2.Wlochy-19.kolejka 20.30 171 Ancona-Livorno typ X kurs 2.5
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
SIEMANO A MOZE KTOS BY TAK PODAŁ PARY 2 RUNDY ;-)))) ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906 |
Playoff Zima2003 czas zaczac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nepus niech wygra lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
:1gw: 20.01.2003 hokej - Norwegia 18.00 463 Storhamar-Valerenga typ 2 kurs 1.98
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]SIEMANO A MOZE KTOS BY TAK PODAŁ PARY 2 RUNDY ;-)))) ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] grasz z Tinusia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]SIEMANO A MOZE KTOS BY TAK PODAŁ PARY 2 RUNDY ;-)))) ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] tu masz ------- > PlayOff [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Witam! nie wiem dokładnie z kim gram (Slayer czy Piwosz), ale życzę powodzenia i zaczynam:
#1 523 Lahti-Hameenlinna typ 2 kurs 1.88 21.01.2003 17.30 scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
#2 516 Lulea-Malmo typ 1 kurs 1.88 23.01.2003 19.00 pozdrówka scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
Zaczynam......
#1 21.01.2003 22.00 264 Nalbandian -Schuettler 1.62 1.98 Typ: 2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam
#1 20.01.03 22:00 262 Agassi - Grosjean 2 @ 3.2
#2 20.01.03 22:00 A93 Clijsters v @ 3.8
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Pozycja Clijsters to nie A93, a A94.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Witam przeciwnika - kimkolwiek jesteś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#1
166 Gil Vicen.-Funchal 1.73 3.3 4.2 1.19 1.83 - 20/19.00 typ 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 354 |
Witam przeciwnika! #1 20.01.2003 22.00 Australian Open - klasyfikacja końcowa A73 - Agassi - V - 2,4
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
1# 21.01.2003 - 20.45 022 Auxerre-Marseille Typ: 1 Kurs: 2.1
2# 22.01.2003 - 20.30 023 Bordeaux-Guingamp Typ: 1 Kurs: 1.9
3# 26.01.2003 - 20.30 045 Udinese-AC Milan Typ: 2 Kurs: 2.25
4# 22.01.2003 - 21.00 742 Blackb.-Manch.Utd Typ: 2 Kurs: 1.99
5# 22.01.2003 - 21.00 793 Chievo-AC Milan Typ: 2 Kurs: 2.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
Mam prosbe-niech ktos mi powie z kim rywalizuje w tej rundzie? Pozdrawiam Geese
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
#1 22.01.2003 20:30 762 St. Liege- Louviero. typ : 1 kurs : 1.58
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam
#1 23.01 512.Linkoping-MoDo X 4,40 #2 23.01 513.Timra-Djurgarden X 4,50
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Witam.
#1 21.01.2003 godz. 20:45 022 Auxerre - Marseille 2.1
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Witam gregor84
#1 521 Espoo-TPS Turku 1 (1.73) 1.Finlandia-21.1. 21.01.2003 17.30
#2 524 Tappara-Saipa 1 (1.68) 1.Finlandia-21.1. 21.01.2003 17.30
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
Witaj amRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
#1 21.01.2003 21.00 791 Bari-Lazio 2 @ 2.1
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka