iwo:"> iwo:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

#2 23.01.2003r. 19:00 Profesjonal

514 HV 71-Farjestad x2 1.52

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cos nam Cyborg nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

:3gw: 23.01.2003
1.Szwecja-39 1.Tercja 19.00
T15 Leksand-Sodertalje typ 1 kurs 2.5

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Witam Samoś!
Czas zaczac rywalizacje w drugiej rundzie.
#1
561 Podhale NT-Stocz.G 1.75 4.7 2.75 1.35 1.73
TYP 1
Hokej na lodzie 1.Polska-36.k. 24.01.2003 17.00

Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
#3
22.01.2003 19:30
902-1 @ Polska - Tunezja @ 2.35

Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
Kończymy panowie...
#5
23.01.2003 22.00
264 S.Williams-V.Will. 1.48 2.25
Typ: 2

Ciekawe czy taktyka mojego przeciwnika na przeczekanie odniesie skutek.
Pozdrawiam :rolleyes:

Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
#1

T16 Lulea-Malmo 1 @2.45

23.01.2003r. godz.19:00

pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Quote
Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Witam Samoś!
Czas zaczac rywalizacje w drugiej rundzie.
#1
561 Podhale NT-Stocz.G 1.75 4.7 2.75 1.35 1.73
TYP 1
Hokej na lodzie 1.Polska-36.k. 24.01.2003 17.00[/qb]
Niechce cie smucic Krompa, ale to nie ty jestes moim przeciwnikem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jest im Mailman.

"Krompa, Twoje dwa ostatnie typy L.A.L - L.A.Clippers i Minnesota - Toronto odbywaja sie dopiero dzis to jest 20-01-03, a wiec masz za nie -200."

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Czas zacząć zabawe
1.Szwecja-39.k. 23.01.2003 19.00
511 Frolunda-Brynas 1 1.51

Pozdrawiam rywala chodż nie jestem pewny kto nim jest, ale chyba Newcas bo typów Panfila nie widziałem.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]Czas zacząć zabawe
1.Szwecja-39.k. 23.01.2003 19.00
511 Frolunda-Brynas 1 1.51

Pozdrawiam rywala chodż nie jestem pewny kto nim jest, ale chyba Newcas bo typów Panfila nie widziałem.[/qb]
#1

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
#1
23.01.2003 19.00
Timra-Djurgarden
Typ: 1 @2.15

Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Witam,

Chyba znowu pudło chociaż tercja jeszce trwa. Ja postawię na naszych, co by się lepiej oglądało w TV. NAPRZÓD POLSKA, POLSKA !!!!!

#3 23/01 19:30
902 Polska-Tunezja 1 2.35

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
oj fatalny falstart, a przeciwnik bezbłednie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
teraz chwila wyczekiwania, lecz przeciwnik nie chce zdradzać swoich typów więc musze poszukać szczęścia w jakiś wyzszych kursach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Handicap 0:1 4.t 23/21.30
#3 H12 Real.Mad.-Mallorca 0 (3.5)

No Królewscy grac grac i 1 brameczką wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Quote
Oryginalnie wysłał Samoś:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Witam Samoś!
Czas zaczac rywalizacje w drugiej rundzie.
#1
561 Podhale NT-Stocz.G 1.75 4.7 2.75 1.35 1.73
TYP 1
Hokej na lodzie 1.Polska-36.k. 24.01.2003 17.00[/qb]
Niechce cie smucic Krompa, ale to nie ty jestes moim przeciwnikem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jest im Mailman.

"Krompa, Twoje dwa ostatnie typy L.A.L - L.A.Clippers i Minnesota - Toronto odbywaja sie dopiero dzis to jest 20-01-03, a wiec masz za nie -200."

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Czlowieku. Zanim cos zacytujesz, przeczytaj dokladnie wszystkie posty dotyczace poruszanego tematu, bo mozesz wyjsc na "głup..", jak mój przeciwnik w poprzedniej rundzie.
W temacie: Kto zakwalifikował się do drugiej rundy?, napisałem:

[qb]Conrad
Administrator
Użytkownik # 2

wysłano 23-01-2003 01:25
--------------------------------------------------------------------------------
Krompa, czyli wziąłeś pod uwagę, że ostatnie dwa typy liczą się do Twojego bilansu jako -100 każdy, tak?
--------------------------------------------------------------------------------
Wiadomości: 3799 &#0124; Miejscowość: Konstancin/Bournemouth &#0124; Zarejestrowany: Lis 2000 &#0124; IP: Zalogowany

Krompa
Member
Użytkownik # 1294

wysłano 23-01-2003 07:27
--------------------------------------------------------------------------------
Dokladnie tak.
Dobra. Tak to wygladalo:
Mailman #1 2.00 pudlo -100
Krompa #1 2.90 trafiony +190
Krompa #2 1,75 pudlo -100 (+90)
Krompa #3 2.80 trafiony +180 (+270)
Mailman #2 2.00 trafiony +100 (0)
Mialman #3 1.44 pudlo -100 (-100)
Mailman #4 1.67 trafiony +67 (-33)
Mailman #5 1.59 pudlo -100 (-133)

W tym momencie mialem juz awans w kieszeni. NIe wiedzialem dlaczego Mailman oddal 5 typ bez walki. Napisalem to zreszta na Forum. Pozniej sie okazalo, ze myslal, ze nie trafilem trzeciego typu. Zle sprawdzil, albo co?
Wyjasnilem mu to zreszta w prywatnej wiadomosci i mam nadzieje,ze sprawa jest zamknieta.
Pozdrawiam
Krompa
[/qb][/QUOTE]

Chyba nie masz juz watpliwosci, ze to jednak ja bede Twoim rywalem w drugiej rundzie.
Postaraj sie lepiej niz Twoj przeciwnik, to zachowasz twarz. I sprawdzaj dokladnie rozstrzygniecia moich typow, bo on sie na tym przejechal.
Ale sie zdenerwowalem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> To jeszcze bardziej zmotywowalo mnie do gry. Walka bedzie ostra!

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Niestety Real tesz się nie spisał dlatego juz dzisiaj ostatnie typy i Gratuluje awansu do kolejnej rundy gregor84

NBA-23.1. 23.01.2003

951 Philadelp.-Dallas X (14)
952 Memphis-Sacramento X (14)

Co prawda w ofercie prof. ma napisane ze grać można do godziny 22, ale mecze rozpoczynają sie napewno później, mam nadzieje ze moja typy będa sie liczyć i że przynajmniej 1 z nich będzie celny hehe już nawet sam sie okłamuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Witam
Odnosnie mojego wczorajszego typu na mecz mechelen-anderlecht-fa+2-kurs w chwili gdy puszczalem ten typ byl 1.8
A propos-czy ktos mi moze w koncu powiedziec z kim rywalizuje???
Pozdrawiam
Geese

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

# 2 Profesjonal 01:30 23.01.2003 r.

Ja konsekwentnie na porażki Atlanty:))

922 Atlanta-Ottawa TYP: 2 Kurs: 1.93

Salutos
Goodman

Dołączył: Nov 2002
Posty: 354
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 354
Witam
#4 24.01.2003 17.00
562 KTH Krynica - GKS Tychy 2 1,6

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
Witam.

1# 25.01.2003 godz.16:00
603.Carlisle - Leyton "1" 2.45

Nie wyczekuje, poprostu interesujace mnie spotkania odbywaja sie w weekend, zreszta nie wiem nawet jakie sa Twoje wyniki bo jedyne czego nie grywam to tenis i nie moge znalesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Adas i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
Jeszcze dwa typki na sobote:

2# 25.01.2003 godz.20:00
136. LaLouviere - Lierse "2" 2.3

3# 25.01.2003 godz.22:15
163. S.Clara - Sp.Lizbona "2" 1.71

Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Witaj Tyler <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cholera stronka Profa nie laduje mi sie i musze podac
typy bez kursow i numerow pozycji. Poniewaz nie bedzie mnie
w ten weekend (egzaminy) mam prosbe abys to Ty wpisal kto awansuje.
Powodzenia!

#1 Werder - Arminia 1
#2 Leverkusen - Cottbus 1
#3 Valencia - Sevilla 1
#4 Bologna - Torino 1
#5 Aris - Panahaiki fa+2

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1