|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
#1 522 28.01.03 17.30 Tappara-Hameenlin. 1 2.4
Moze mi ktos powiedziec z kim teraz gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 277 |
Witam przeciwnika. :1gw: 28.01.03 18.00 slalom-Schladming M01 I.Kostelic Typ:miejsce1-3 Stawka:1.8
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Ech, skoro nie mozna Alborga to muszę zmienić typ #2
#2 011 Middlesbr.-Aston V. typ: 1 kurs: 1.98 28.01 godz 20.45 scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam Vipek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
2# 28.01.2003 19.00 Profesjonal U11 Timra-Leksand 1 2.4
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550 |
Witam
Nigdy nie gram niższych lig ale dziś spróbuje:)) Podobno pewniak:))
Poniedziałek Profesjonal 28-01-2003 r. 20:45
419 Mansfield-Wigan TYP: 2 KURS: 1.97
Salutos Goodman
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Wyglada na to ze nie mam przeciwnika w tej rundzie bo nie zglosil sie zwyciesca pojedynku omzig-neptus. Wnioskuje z tego ze przechodze do nastepnej rundy bez walki. Prosze o opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Oryginalnie wysłał komarek: [qb]Wyglada na to ze nie mam przeciwnika w tej rundzie bo nie zglosil sie zwyciesca pojedynku omzig-neptus. Wnioskuje z tego ze przechodze do nastepnej rundy bez walki. Prosze o opinie.[/qb] Przejdziesz jak nie poda swoich typów do końca tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906 |
Oryginalnie wysłał komarek: [qb]Wyglada na to ze nie mam przeciwnika w tej rundzie bo nie zglosil sie zwyciesca pojedynku omzig-neptus. Wnioskuje z tego ze przechodze do nastepnej rundy bez walki. Prosze o opinie.[/qb] teraz juz wiesz z kim grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
omzig Let's play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
A czy ktos bedzie tak uprzejmy i powie mi z kim rywalizuje Geese czyli moja skromna osoba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Arrow, gratuluję trafnych typów.
#1 29.01.03 19:30 906 Jugosławia - Portugalia 1 @ 1.63
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
no Orient - zaczynamy!!!!
#1 1.Anglia-25.k. 28.01.2003 21.00 015 Liverpool-Arsenal 0 (remis) kurs 2.9
#2 1.Francja-24.k. 29.01.2003 20.30 023 Lens-Lyon 1 kurs 2.4
#3 027 Paris SG-Lille 1 kurs 1.6
#4 *** PILKA RECZNA ***MS-Portugalia. 29.01.2003 19.30 906 Jugoslawia-Portug. 1 kurs 1.63
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
#3 026 Nantes-Monaco typ: 1 kurs: 2.4 29.01.2003 20.30 scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
#4 499 Sp.Moskwa-Czeljab. typ:1 kurs:2.1 29.01 g.17.00 scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 307 |
Krompa szczerze mowiac to nie rozumiem dlaczego Wam nie uznali Aalborga, no ale coz... #2 867 Jekaterinburg-Brno 1.78 15 2.05 1.59 1.78 30/15.00 TYP 1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
To ja rowniez z mojej ulubionej ligi:
#2 29.01.2003 20.30 028 Sedan-Strasbourg 1 2.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Witaj Smith .
Już środa więc pora na jakiś typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
#1 prof
026 Nantes-Monaco 2.4 2.8 2.85 1.35 1.46 - 29/18.00 typ 1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 265 |
No Franek :rolleyes: obaj mamy -100
Więc żeby to zmienić ...
:2gw: 29.01 - 20.45 016 Man.City - Fulham 1 1.81
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
Szkoda Aalborga, ale jeszcze powalcze. #1 499 Sp.Moskwa-Czeljab. 2.1 4.3 2.35 1.46 1.57 29/17.00 , hokej, 1.Rosja-29.1 TYP 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Cze hunter <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zamiast AAlborga...
#2
867 Jekaterinburg-Brno TYP:1 @1.78
Data:30.01.2003 godz.15.00 Profesjonal
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka