|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
-error]Włodar: w typie 18 sty 07 02:00 Rochus O. v Grosjean 2 2.00 nie podaŁeś buka z jakiego grasz zdarzenie ...  Sorka coz, szkoda ze głowna idea konkursu tj najwyższe ako, które zdobyłem, ma mniejsze znaczenie w ostatecznym rozrachunku niz literki wchodząca w skład nazwy buka  wcześniej byl nim tylko GB wiec pewnie dlatego - jako dla mnie oczywisty z pospiechu go pominalem. strzala
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
 straszni jesteście, z kilometra widać format daty z gamebookers, nawet zapis zawodników taki sam. widać, że była akcja kopiuj-wklej. a tu chłopaki zwycięstwo zabierają, bo dwóch liter nie napisał. jesteście gorsi niż urząd skarbowy. a regulamin jak nasz system podatkowy   pzdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Pamiętaj Llama, że urzędnicy skarbowi co? Też płacą podatki ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Ileż to razy ta bezduszna machina biurokratyczna pozbawiła nas marzen, popsuła plany na przyszlosc  Ale coz, widac, że II runda to za wysokie progi i podzieliłem los mojego Ivana. Tak bylo nam pisane  Od dziś T-error jest dla mnie uosobieniem Szeryfa z Nottingham, a Llama Robin Hooda ( bez łuku  ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Ty poeto  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
Dolna połówka
marlon/Boys_20[16] vs. 11,09 Zdzislaw422/ksu 11,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
Przepraszam przez pomyłke wysłalę a nienapisałem że po moich obliczeniach wychodzi że przeciwnicy Zdzislaw422/ksu maja AKO-7.36 bowiem #6 nietrafili.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Mój przeciwnik ksu zapodał bardzo dobry typ na "Clijsters K. win Australian Open".
Czy w takim razie mogę typować pojedyncze mecze Clijsters w tym turnieju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Masz rację marlon. Poprawię zaraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
witam, kiedy jest finał AO kobiet z którego dnia na który ? Należeć to będzie do II czy już do III rundy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Mam pytanko:Czy mozna grac spotkania na ilosc setow w meczu?
strzała --->
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Australian Open zakończy się z soboty na niedzielę finałem panów.
viva : Można.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942 |
Fro ten mecz jak liczymy:
#2 24.01.2007 03:30 1st set Davydenko - Haas 0:1.5 1 3.00 Fonbet
Żeby po meczu nie było że 1 albo liczymy, czeba by jasno okreslic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Słowo się rzekło już w temacie deblowym, zaliczymy to tak jak wypadnie na korcie. Bez względu czy Fonbet zrobi u siebie zwrot czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
No i Denko wała wykręcił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
-error]No i Denko wała wykręcił  To jest reklamacja? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Nie Duchu  Ja Denko ominąłem, ale za to wpadłem na zajebistą minę ... Harkleroad/Voskoboeva 0-6, 0-6 z Chang/Chuang czy jakoś tak  Chyba im ręce powiązali 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Mam pytanie czy moj rywal RaJ2005 mogl dac typ zastepczy kilkanascie minut po podaniu typu takiego samego jak ja wczesniej? Zreflektowal sie, ze ja zagralem pierwszy Murraya i podal kolejny typ zamiast tego. Czy bedzie mu sie to liczyc czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Mam pytanie czy moj rywal RaJ2005 mogl dac typ zastepczy kilkanascie minut po podaniu typu takiego samego jak ja wczesniej? Zreflektowal sie, ze ja zagralem pierwszy Murraya i podal kolejny typ zamiast tego. Czy bedzie mu sie to liczyc czy nie? tak dla ścisłości, typ zastępczy podałem kilka, a nie kilkanascie minut od podania pierwotnego typu... dokładnie 8 minut 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|