|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jesli powaznie chcecie zebym moderowal PK to ok Tutaj najwazniejsze jest to czy kandydat na moda tego chce, w koncu to on poswieca czas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Ludzie trochę samokrytyki...to jest temat o tym jak poprawić działanie forum, a nie konkurs "wybierzcie mnie modem". pzdr to ja napisze coś od siebie  wprawdzie Biszop z Sagatem dobrze spełniaja swoj obowiazek dbania o To i Owo, aczkolwiek wielu rzeczy nie rozumiem, np. tematów, które istnieją, albo istnieja podobne np. kilka tematów o ksiązkach, wg. mnie autor takiego tematu powinien od moda w tempie ekspresowym dostać priva z informacja ze jego temat został skasowany i aby poszukał tego, który juz istnieje, albo mod wysłałby mu link do istniejącego ...ale to jeszcze nic, bo powoli w To i Owo pojawiaja sie tematy z innych działów np. ten o strategiach AO, przecież od tego jest Kort Tenisowy ..grunt to takei tematu usówac jak najszybciej a założycieli informować o tym gdzie sie powinien zanjdowac, albo gdzie takis ie znajduje, aby nei robić bu.r.delu ...tak samo podczas kiedy dyskusja schodzi na wyzywanie się... posty kasowac a userów ostrzec provem, ze jak jeszcze raz to ostrzeżenie, chyba ze to jest kolejny raz, wtedy bez skropułów ...i tak ja to widzę  posty typu: "lol" "haha" ":D:D" także bym kasował, a ludzie wrzucający linki powinni dopisać stosowną informację, co sie dokładnie tam znajduje :| ...bo to czasem dość denerwujące :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Powazne kandydatury zawsze beda rozpatrzone:) Moja kandydatura na moderatora Stadionu Piłkarskiego została złożona przez innego moda i nawet miała poparcie. Jeśli nadal koledzy z działu bcn1899, Bzyku, Prem i Biszop chcą mnie za zielonego kolege przeszkód nie widze, ale decyzja należy do was. W każdym razie wybierzcie ludzi co wnoszą wiele dla tego działu: -Szczypior -valverde -Logan -micha$ -Maxi -Zabielany Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
jesli powaznie chcecie zebym moderowal PK to ok Tutaj najwazniejsze jest to czy kandydat na moda tego chce, w koncu to on poswieca czas. Nie, nie Sagat. Bo jesli napisze ze chce byc moderatorem, to tak jakbym sie o niego prosil, a to nie w moim stylu. Niech zdecyduja forumowicze i ludzie sprawujacy piecze na tym forum. To niezalezy tylko ode mnie. Jesli wszyscy beda ZA, wtedy podejme sie zadania i bede wykonywal je najlepiej jak tylko umiem. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A co do kandydatur jeszcze: Bezapelacyjnie Ignorator modem na SP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Ja sie tylko boje, zeby Ignorator nie zmniejszych ilosci wrzucanych analiz, ze wzgledu na obowiazki moda  W pelni popieram...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,817 Likes: 12 |
Uuu dla kolegi to myśle iz obowiązki zwykłego moda to znacznie za mało
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Uuu dla kolegi to myśle iz obowiązki zwykłego moda to znacznie za mało pewnie chciałby wskoczyć na stanowisko Super Administratora na które ja czekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
Zgłaszam swoją skromną osobę na kandydature na moderatora w stadionie, piłka nożna to moja główna dyscyplina typerska, w stadionie przeglądam każdy temat i wszystko śledzę na bierząco, choć czasem brakuje czasu ( studiuje na 2 kierunkach ) to jednak z niczym nie będzie mi to kolidowało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
To zostać_modem_MLS jeszcze nie jest modem ??? Ktoś do cholery pamieta tą wiewiórkę z "Epoki Lodowcowej"  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
To moze zrobic glosowanie na modow - okreslic czynne i bierne prawo wyborcze - dac prawo glosu osobom zarejestrowanym np 3 miesiace zeby nie bylo 'dosypywania glosow' - a potem przed zaakceptowaniem decyzje skonsultowac - decyzja i tak nalezy do wlasciciela forum. Ale czy znajdzie sie drugi taki Prem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
To jest dobry pomysł, ale niech każdy kandydat na moda przedstawi swój autorski program wyborczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Ja proponuję dwóch kandydatów na moda,przepraszam ,dwie kandytaki.Obie po studiach ,wysoka kultura i.t.p. i.t.d.A ,że nie mają postów na swoim koncie,no cóż....zakazałem . 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Ja te kandydatki moge przesłuchać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Uuu dla kolegi to myśle iz obowiązki zwykłego moda to znacznie za mało pewnie chciałby wskoczyć na stanowisko Super Administratora na które ja czekam  Nie, ja chce być zwykłym, zielonym moderatorem, bo to jest moje powołanie, a nie adminowanie. Do quasi najchętniej, teraz jeszcze jest w miarę spokojnie, ale rozpoczną się kolejne turnieje tenisowe to ten stan może ulec pogorszeniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Pomysł z wyborami nie przejdzie. I dobrze. Ludzie, podejmujący decyzję jako ogół nie są zdolni do racjonalnego myślenia. Już po konkursie oskarowym były kontrowersje i chyba wystarczy. Niech wyboru dokona komisja admin + moderatorzy we własnym gronie. Poza tym jak miałby wyglądać program wyborczy ? Przecież wiadomo, że ta funkcja wiąże się z dbaniem o porządek i kulturę. Każdy mod powinien do tych zasad się zastosować. Ja dalej podtrzymuję swoją możliwość i chęć wzięcia na barki odpowiedzialności za jeden (albo za kilka) z poniższych działów: Sports Insider Świat Bukmacherstwa Stadion Piłkarski Quasi Chat To i Owo Myślę, że wartościowymi kandydatami są Ignorator i Szczypior (SP) oraz Shane i Stoin (KT, ten drugi równiez QC). Na koniec kilka słów o TiO. Jest tutaj kilka dublujących się tematów. Pierwszy przykład: Polecam nutę i Poszukiwane piosenki. Można by te dwa tematy połączyć w jeden o nazwie Muzyka. Inny przykład: temat Szkoła, uczelnia itd. założony przez Biszopa oraz Potrzebujesz pomocy... autorstwa Rancorna. Również w typ przypadku utworzenie jednego tematu (np. Edukacja - pomoc ) i "podpięcie" wprowadziłoby trochę porządku. Ostatnia propozycja "przyklejenia", to temat związany z pracą, bezrobociem itd. Temat powracający jak bumerang. Parę ruchów i już dział robi się bardziej przejrzysty, ilość niepotrzebnych tematów spada i wszyscy są zadowoleni  To tyle ode mnie. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Zapomniałem. Temat o Australian Open powinien stąd zniknąć dawno temu. Niektórzy już zaczynają w nim typy podawać  Ja rozumiem, że temat ów luźno nawiązuje do AO ale nie znaczy to, że trzeba go od razu zakładać w TiO. Niech userzy trochę się wysilą i zrozumieją, że na forum są również inne działy, bardziej pasujące do tego typu tematów. Takie przykłady mógłbym mnożyć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Pelne poparcie dla slow Szewczenki. PS. Ja aspiruje do PK, a nie do KT  pzdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Ja jestem za tym, zeby zostac_modem_MLS został modem MLS, albo i czegos więcej jak się da. Powaznie. Przynajmniej na miesiąc okresu próbnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ee no co ty - musiał by wtedy nick zmieniać...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|