Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Potrzebuję jakiegoś sklepu, gdzie można kupić szklankę/kufel do piwa związany ze sportem (najpewniej jakiegoś klubu - sport obojętnie), bo szukam i szukam, i coś w ten deseń znalazłem tylko na LegiaLive.pl, ale w Sklepie On-Line szklanki akurat nie oferują i trzeba się fatygować do Wawki, ale z drugiej strony nie ma żadnych szczegółów dotyczących artykułu - ceny chociażby ...

Pomoże ktoś?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Dear ... ,Thank you for contacting CDPoker.This is Dyan from the Support Team.Janusz, we would like to inform you that tokens for EPT Dortmund Qualifier and Dirty Dozen Jackpot Sit ‘N’ Go will be issued into your account after 72 hours.Please be advised that the tournament EPT Dortmund Qualifier is already full. We recommend you to be part of “$250,000 Qualifier Freeroll”

kto chętny do przetłumaczeniagrin?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Lipiniorz
kto chętny do przetłumaczeniagrin?
drogi..., dziekujemy za kontakt z CDPOKER. Nazwyam sie/Jestem Dyan z obslugi klienta. Janusz, chcielibysmy poinformowac Ciebie o tym ze token do EPT Dortmund Qualifier and Dirty Dozen Jackpot Sit & Go beda wydane/wyemitowane/dodane do Twojego konto po 72 godzinach. Prosze byc zawiadomiony/poinformowany o tym ze turniej Dortmund Qualifier jest juz pelny [pewnie chodzi o brak miejsc]. My polecamy Panu wziecie udzialy w ualifier Freeroll

...to tak mniejweiecej -> wiecej piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Lipiniorz
kto chętny do przetłumaczeniagrin?
drogi..., dziekujemy za kontakt z CDPOKER. Nazwyam sie/Jestem Dyan z obslugi klienta. Janusz, chcielibysmy poinformowac Ciebie o tym ze token do EPT Dortmund Qualifier and Dirty Dozen Jackpot Sit & Go beda wydane/wyemitowane/dodane do Twojego konto po 72 godzinach. Prosze byc zawiadomiony/poinformowany o tym ze turniej Dortmund Qualifier jest juz pelny [pewnie chodzi o brak miejsc]. My polecamy Panu wziecie udzialy w ualifier Freeroll

...to tak mniejweiecej -> wiecej piwo

[Linked Image] piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Lipniorz też jesteś Janusz ? smile ..w takim wypadku piwo

Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
szukam tekstu do piosenki mobb deepa :
Mobb deep - Horror flick z albumy "blood money ( 2006 ). jak album wyszedl, to szukalem tego na google i w ogole i mnie to dziwilo, ze nie moglem znaleźć, bo zawsze udawalo mi sie kazda piosenke znaleźć(jej tekst) nawet gdy nie znalem tytulu. przed koncem roku znowu przeszukalem google, ale nic z tego. Ostatnio powrocilem do wyszukiwania i tez nie znalazlem. Wiec nie wiem co jest. Moze to zly tytuł ? Ja mam tak podpisany na płycie. a kumpel mowil ze to jakis undergroundowy kawałek jego, ale to bez sensu - przecież było to na tej nowej płycie - nie wiem, moze jakis bonus ? Nie rozumiem tego
a piosenke mozna bez problemu odsluchac tu :
http://www.nobodysmiling.com/hiphop/promotional_audio/85804.php

JEsli ktos pomoze, to bede wdzięczny smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by gnacik
Lipiniorz też jesteś Janusz ? smile ..w takim wypadku piwo
tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
A ja mam pytanie: dlaczego raz rozmrożonych rzeczy nie można ponownie zamrażać? i co się może stać jak jeszcze raz zamrożę, a potem to zjem?

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Originally Posted by gnacik
Lipniorz też jesteś Janusz ? smile ..w takim wypadku piwo

grinpiwo

mało spotykane imięcool

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja znam 3 w wieku ~20 lat.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
A ja znam Rewińskiego i Dzięcioła cool

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
A ja mam paszport polsatu. [Linked Image]

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Poszukuje linku do ściągnięcia jendego odcinka serialu 13 posterunek

13 posterunek - seria I (1997/1998) odcinek 11 "Brzytwiarz"


Ktoś pomoże ?? wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
ed2k://|file|13.posterunek.S01E11.PL.DVBRip.XviD-YAR.www!OSIOLEK!com.avi|183984128|B46E3164BEE0E9F013A5877F129F2180|/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Originally Posted by Radek_89
Potrzebuję jakiegoś sklepu, gdzie można kupić szklankę/kufel do piwa związany ze sportem (najpewniej jakiegoś klubu - sport obojętnie), bo szukam i szukam, i coś w ten deseń znalazłem tylko na LegiaLive.pl, ale w Sklepie On-Line szklanki akurat nie oferują i trzeba się fatygować do Wawki, ale z drugiej strony nie ma żadnych szczegółów dotyczących artykułu - ceny chociażby ...

Pomoże ktoś?

Ja mam szklanki Tyskiego z Zuzlowcami Unii Leszno tongue Szklanki do piwa of kors

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Originally Posted by micha$
ed2k://|file|13.posterunek.S01E11.PL.DVBRip.XviD-YAR.www!OSIOLEK!com.avi|183984128|B46E3164BEE0E9F013A5877F129F2180|/

Też to znalazłem, ale jak klikam link to od razu na bearshare mi przeskakuje, a tam niczego nie znajduje frown

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
mam gdozien na znalezienie odp na te 3 pytania :/ nie mam ksiazki a jedynei 100mb plikow doc ,chyba 30dni ebde szukal... Pomocy mzoe ktos to jest tu bardziej obeznany zdazy udzielic odpowiedzi lub podac jakis link:/!!!!!!
pytania :

1. Metody podejmowania i oceny decyzji menedżerskich.

2. Proces decyzyjny w strategii planowania i zarządania organizacją.

3. Czynniki determinujące wybór planowanych przedsięwzięć innowacyjnych.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
*mam godzine:/:( ratujcie

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Czy ktoś mógłby mi pokazać sposoby rozwiązywania tego typu wielomianów:

w(x)= x^4 - x^3 - 24x^2 + 25x - 25
(x^4 - x do potęgi 4)

Zawsze mam zwis na tego typu zadaniach :/ (nie wiem co robić z wolnym wyrazem)

I jeszcze jedno pytanie: czy można stosować schemat Hornera do wielomianów o dowolnym stopniu???

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ale napisz co trze zrobić z tym wielomnianem?? rozłożyć na czynniki podzielić przez coś, znaleść pierwiastki??

Schemat Hornera można stosować do wszelkiego stopnia wielomianów pod warunkiem że dzielisz ten wilomian przez dwumian x-a. pzdr

Strona 7 z 15 1 2 5 6 7 8 9 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1