|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Potrzebuję jakiegoś sklepu, gdzie można kupić szklankę/kufel do piwa związany ze sportem (najpewniej jakiegoś klubu - sport obojętnie), bo szukam i szukam, i coś w ten deseń znalazłem tylko na LegiaLive.pl, ale w Sklepie On-Line szklanki akurat nie oferują i trzeba się fatygować do Wawki, ale z drugiej strony nie ma żadnych szczegółów dotyczących artykułu - ceny chociażby ...
Pomoże ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Dear ... ,Thank you for contacting CDPoker.This is Dyan from the Support Team.Janusz, we would like to inform you that tokens for EPT Dortmund Qualifier and Dirty Dozen Jackpot Sit ‘N’ Go will be issued into your account after 72 hours.Please be advised that the tournament EPT Dortmund Qualifier is already full. We recommend you to be part of “$250,000 Qualifier Freeroll” kto chętny do przetłumaczenia  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
kto chętny do przetłumaczenia  ? drogi..., dziekujemy za kontakt z CDPOKER. Nazwyam sie/Jestem Dyan z obslugi klienta. Janusz, chcielibysmy poinformowac Ciebie o tym ze token do EPT Dortmund Qualifier and Dirty Dozen Jackpot Sit & Go beda wydane/wyemitowane/dodane do Twojego konto po 72 godzinach. Prosze byc zawiadomiony/poinformowany o tym ze turniej Dortmund Qualifier jest juz pelny [pewnie chodzi o brak miejsc]. My polecamy Panu wziecie udzialy w ualifier Freeroll ...to tak mniejweiecej -> wiecej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
kto chętny do przetłumaczenia  ? drogi..., dziekujemy za kontakt z CDPOKER. Nazwyam sie/Jestem Dyan z obslugi klienta. Janusz, chcielibysmy poinformowac Ciebie o tym ze token do EPT Dortmund Qualifier and Dirty Dozen Jackpot Sit & Go beda wydane/wyemitowane/dodane do Twojego konto po 72 godzinach. Prosze byc zawiadomiony/poinformowany o tym ze turniej Dortmund Qualifier jest juz pelny [pewnie chodzi o brak miejsc]. My polecamy Panu wziecie udzialy w ualifier Freeroll ...to tak mniejweiecej -> wiecej  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Lipniorz też jesteś Janusz ?  ..w takim wypadku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
szukam tekstu do piosenki mobb deepa : Mobb deep - Horror flick z albumy "blood money ( 2006 ). jak album wyszedl, to szukalem tego na google i w ogole i mnie to dziwilo, ze nie moglem znaleźć, bo zawsze udawalo mi sie kazda piosenke znaleźć(jej tekst) nawet gdy nie znalem tytulu. przed koncem roku znowu przeszukalem google, ale nic z tego. Ostatnio powrocilem do wyszukiwania i tez nie znalazlem. Wiec nie wiem co jest. Moze to zly tytuł ? Ja mam tak podpisany na płycie. a kumpel mowil ze to jakis undergroundowy kawałek jego, ale to bez sensu - przecież było to na tej nowej płycie - nie wiem, moze jakis bonus ? Nie rozumiem tego a piosenke mozna bez problemu odsluchac tu : http://www.nobodysmiling.com/hiphop/promotional_audio/85804.php JEsli ktos pomoze, to bede wdzięczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Lip iniorz też jesteś Janusz ?  ..w takim wypadku  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
A ja mam pytanie: dlaczego raz rozmrożonych rzeczy nie można ponownie zamrażać? i co się może stać jak jeszcze raz zamrożę, a potem to zjem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja znam 3 w wieku ~20 lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
A ja znam Rewińskiego i Dzięcioła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
A ja mam paszport polsatu. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Poszukuje linku do ściągnięcia jendego odcinka serialu 13 posterunek 13 posterunek - seria I (1997/1998) odcinek 11 "Brzytwiarz" Ktoś pomoże ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
ed2k://|file|13.posterunek.S01E11.PL.DVBRip.XviD-YAR.www!OSIOLEK!com.avi|183984128|B46E3164BEE0E9F013A5877F129F2180|/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Potrzebuję jakiegoś sklepu, gdzie można kupić szklankę/kufel do piwa związany ze sportem (najpewniej jakiegoś klubu - sport obojętnie), bo szukam i szukam, i coś w ten deseń znalazłem tylko na LegiaLive.pl, ale w Sklepie On-Line szklanki akurat nie oferują i trzeba się fatygować do Wawki, ale z drugiej strony nie ma żadnych szczegółów dotyczących artykułu - ceny chociażby ...
Pomoże ktoś? Ja mam szklanki Tyskiego z Zuzlowcami Unii Leszno  Szklanki do piwa of kors
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
ed2k://|file|13.posterunek.S01E11.PL.DVBRip.XviD-YAR.www!OSIOLEK!com.avi|183984128|B46E3164BEE0E9F013A5877F129F2180|/ Też to znalazłem, ale jak klikam link to od razu na bearshare mi przeskakuje, a tam niczego nie znajduje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
mam gdozien na znalezienie odp na te 3 pytania :/ nie mam ksiazki a jedynei 100mb plikow doc ,chyba 30dni ebde szukal... Pomocy mzoe ktos to jest tu bardziej obeznany zdazy udzielic odpowiedzi lub podac jakis link:/!!!!!! pytania :
1. Metody podejmowania i oceny decyzji menedżerskich.
2. Proces decyzyjny w strategii planowania i zarządania organizacją.
3. Czynniki determinujące wybór planowanych przedsięwzięć innowacyjnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
*mam godzine:/:( ratujcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Czy ktoś mógłby mi pokazać sposoby rozwiązywania tego typu wielomianów: w(x)= x^4 - x^3 - 24x^2 + 25x - 25 (x^4 - x do potęgi 4)
Zawsze mam zwis na tego typu zadaniach :/ (nie wiem co robić z wolnym wyrazem)
I jeszcze jedno pytanie: czy można stosować schemat Hornera do wielomianów o dowolnym stopniu???
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Ale napisz co trze zrobić z tym wielomnianem?? rozłożyć na czynniki podzielić przez coś, znaleść pierwiastki??
Schemat Hornera można stosować do wszelkiego stopnia wielomianów pod warunkiem że dzielisz ten wilomian przez dwumian x-a. pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|