Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 27 1 2 3 4 5 6 26 27
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
MOże jestem niedoświadzony i z góry jestem przegrany możę ale narazie wierze że mogę na tym zarobić i staram się, możę w przyszłym miesiącu będę na -1000zł ale nigdy tak nie myśle

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
Originally Posted by Heart
Mark chcesz linki gdzie typuje? zapodam Ci


możesz podać ..........

Pograj sobie troche ...... tego nikt ci nie zabrania ..... tylko
pamietaj że jeszcze daleka droga przed tobą.




Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Originally Posted by $portowiec
...sami pesymiści wink

...raczej realiści

Dołączył: Jan 2007
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 13
Quote
Grając systemem 1-10 /10 gdzie 1j. = 100zł przy budżecie na gre 100 000 zł

osiagając zysk 30j miesiecznie co nie jest czyms niezwykłym mamy 3 tyś
jesli zaś po miesiacu będziemy dajmy na minusie 30 j to strata wyniesie 3 tys przy budżecie 100 000zł to nic i na chlebek zostaje..
A takie kiepskie miesiace zdazają się bardzo rzadko

Czy czegoś nie wiem czy przy 1j.=100 zł, 100 j.=10 000 (a nie 100)?
Jeżeli tak, to w ciągu dnia obracać średnio kwotą 1000 zł..., ciężka sprawa.

P.s. Też chętnie zobaczę link do Twojej gry, Heart smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Gdy zarobie na bukmacherce pierwszy milion to obiecuje opisac jak tego dokonalem smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by tysio111
Originally Posted by Heart
No to nie ma różniczy to żę jak na początku mojej przygody z bukhmaherką grałem tylko na MU,Chelsea,Liverpool,Barelone? Grałem Tylko na pewniaków, a teraz gram inaczej i zarabiam, gram sprawdzone info że np. w drugim zespole wystąpią same rezerwy itp i takie mecze właśnie gram i na tym zarabiam

Z czysto statystycznego punktu widzenia brak zawodnika czy nawet pewnej liczby zawodnikow (wiadomo - ograniczonej) z podstawowego skladu nie ma negatywnego wpływu na gre druzyny. Pisze tak tylko w nawiazaniu, nie jest to z mojej strony jakakolwiek ocena twojej gry Heart. Pozdrawiam
"tysio111"-statystykę zostaw raczej do analizowania innych elementów oceny gry a nie do tego czy brak"jednego czy nawet pewnej liczby zawodników/wiadomo-ograniczonej/z podstawowego składu nie ma wpływu na grę drużyny".Bo tu nie o to chodzi a o to co dzieje się z drużyną w momencie absencji/kontuzja,kartki/kluczowego zawodnika danej formacji a szczególnie już bramkarza,gdyż specyfika gry na tej pozycji powoduje szaloną wewnątrzklubową rywalizację a grać może tylko jeden...Dlatego zawodnik rezerwowy gdy dostaje swoją od losu szansę podlega niewyobrażalnemu stresowi chcąc udowodnić trenerowi,że nie jest gorszy od kolegi-rywala dziś nie grającego.A gra pod ogromnym ciśnieniem powoduje popełnianie szkolnych wprost błędów/przykład:gra Dudka w najważniejszych meczach Premiership z Man.Utd.po których Liverpool kupił Reinę/.A ponadto statystyką nie zmierzysz spadku morale w drużynie gdy nie występuje jej lider czy inny duchowy przywódca,najczęściej zawodnik z dużym stażem boiskowym potrafiący pokierować grą drużyny według przedmeczowych założeń trenera choćby w meczu wyjazdowym gdzie ze strachu nogi uginają się młodym zawodnikom słyszącym ryk miejscowych kibiców i nie tylko nie pamiętającym wtedy tego co było na odprawie przedmeczowej ale nawet swojego nazwiska.Tego nie ujmuje statystyka-uwierz mi bo wiem z autopsji...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
No ale brak kluczowych graczy pierwszego skłądu to duże osłabienie bo rozerwowi nie posiadają takich zdolności jak najlepsi piłkarze, bo niby czemu grzeją ławe? Jakoś mi takie mecze wchodzą więc nierozumiem czemu tak w to niewierzycie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by Heart
No ale brak kluczowych graczy pierwszego skłądu to duże osłabienie bo rozerwowi nie posiadają takich zdolności jak najlepsi piłkarze, bo niby czemu grzeją ławe? Jakoś mi takie mecze wchodzą więc nierozumiem czemu tak w to niewierzycie
"Heart"-ależ ja bronię Twego punktu widzenia i odpieram tezę kol.z numerem"111"w nicku o braku statystycznego wpływu........Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.Pzdr.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
sorry, na szybko czytałem

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Heart, a mozesz powiedziec ile masz lat i jak dlugo obstawiasz?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
No fakt niegram zbyt długo, ale już wam napisałęm o mojej kocepcjii na gre

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
"Zyc z bukmacherki" to ma wiele znaczen. Jak sie ma np 22 lata, studiuje i miesiecznie wpada 400 na piwo to jest spoko. Ale gdy sie wchodzi w dorosle zycie, w ktorym trzeba samodzielnie oplacic rachunki, utrzymac rodzine itd to wyglada to juz troche inaczej. Dlatego ciekawi mnie ile masz lat.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
Powiedzmy tyle żę mnie satysfakcjonuje 500-700zł na miesiąc, nie płace podadtków,mieszkania itp jesztem na utrzymaniu starych ;]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
No to tak, to z pewnoscia mozna zyc z bukmacherki smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
Logan ale przy moim budżecie na styczeń yeld wynosi ponad 300%

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
jeszcze z 10 miesiecy taki yeld i bede Ci placil 10 000 miesieczne za typy smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
Fakt raz miesiąc gorszy raz lepszy, ten jest najbardziej obfitszy w karierze bukchamchera wink Jakby ktoś chciał pogadać to gg : 497883

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Heart nie przesadzaj za czesto z takim yieldem, bo buki pojda z torbami i nie bedzie gdzie grac tongue ,a tak powaznie to nie za wczesnie na takie tematy z twojej strony pograj rok, dwa i wtedy sie okaze jaki zysk jestes w stanie generowac tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
No bo jak z 350 zrobiło się 1200zł na końcu miesiąca to jak mam mówic?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Jeszcze masz czas żeby to stracić. Kiedyś zrobiłem ze 100zł ponad 4000zł w jakiś tydzień a w nastepny tydzień ponad połowe straciłem więc to, że wygrałeś 600 złotych w miesiąc wcale nie znaczy, że w następnym nie stracisz. Pozdrawiam i życze żebyś jednak każdy miesiąc kończył na plusie.

Strona 4 z 27 1 2 3 4 5 6 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1