|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
MOże jestem niedoświadzony i z góry jestem przegrany możę ale narazie wierze że mogę na tym zarobić i staram się, możę w przyszłym miesiącu będę na -1000zł ale nigdy tak nie myśle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 863 |
Mark chcesz linki gdzie typuje? zapodam Ci możesz podać .......... Pograj sobie troche ...... tego nikt ci nie zabrania ..... tylko pamietaj że jeszcze daleka droga przed tobą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
...sami pesymiści  ...raczej realiści
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 13 |
Grając systemem 1-10 /10 gdzie 1j. = 100zł przy budżecie na gre 100 000 zł
osiagając zysk 30j miesiecznie co nie jest czyms niezwykłym mamy 3 tyś jesli zaś po miesiacu będziemy dajmy na minusie 30 j to strata wyniesie 3 tys przy budżecie 100 000zł to nic i na chlebek zostaje.. A takie kiepskie miesiace zdazają się bardzo rzadko Czy czegoś nie wiem czy przy 1j.=100 zł, 100 j.=10 000 (a nie 100)? Jeżeli tak, to w ciągu dnia obracać średnio kwotą 1000 zł..., ciężka sprawa. P.s. Też chętnie zobaczę link do Twojej gry, Heart 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Gdy zarobie na bukmacherce pierwszy milion to obiecuje opisac jak tego dokonalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
No to nie ma różniczy to żę jak na początku mojej przygody z bukhmaherką grałem tylko na MU,Chelsea,Liverpool,Barelone? Grałem Tylko na pewniaków, a teraz gram inaczej i zarabiam, gram sprawdzone info że np. w drugim zespole wystąpią same rezerwy itp i takie mecze właśnie gram i na tym zarabiam Z czysto statystycznego punktu widzenia brak zawodnika czy nawet pewnej liczby zawodnikow (wiadomo - ograniczonej) z podstawowego skladu nie ma negatywnego wpływu na gre druzyny. Pisze tak tylko w nawiazaniu, nie jest to z mojej strony jakakolwiek ocena twojej gry Heart. Pozdrawiam "tysio111"-statystykę zostaw raczej do analizowania innych elementów oceny gry a nie do tego czy brak"jednego czy nawet pewnej liczby zawodników/wiadomo-ograniczonej/z podstawowego składu nie ma wpływu na grę drużyny".Bo tu nie o to chodzi a o to co dzieje się z drużyną w momencie absencji/kontuzja,kartki/kluczowego zawodnika danej formacji a szczególnie już bramkarza,gdyż specyfika gry na tej pozycji powoduje szaloną wewnątrzklubową rywalizację a grać może tylko jeden...Dlatego zawodnik rezerwowy gdy dostaje swoją od losu szansę podlega niewyobrażalnemu stresowi chcąc udowodnić trenerowi,że nie jest gorszy od kolegi-rywala dziś nie grającego.A gra pod ogromnym ciśnieniem powoduje popełnianie szkolnych wprost błędów/przykład:gra Dudka w najważniejszych meczach Premiership z Man.Utd.po których Liverpool kupił Reinę/.A ponadto statystyką nie zmierzysz spadku morale w drużynie gdy nie występuje jej lider czy inny duchowy przywódca,najczęściej zawodnik z dużym stażem boiskowym potrafiący pokierować grą drużyny według przedmeczowych założeń trenera choćby w meczu wyjazdowym gdzie ze strachu nogi uginają się młodym zawodnikom słyszącym ryk miejscowych kibiców i nie tylko nie pamiętającym wtedy tego co było na odprawie przedmeczowej ale nawet swojego nazwiska.Tego nie ujmuje statystyka-uwierz mi bo wiem z autopsji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
No ale brak kluczowych graczy pierwszego skłądu to duże osłabienie bo rozerwowi nie posiadają takich zdolności jak najlepsi piłkarze, bo niby czemu grzeją ławe? Jakoś mi takie mecze wchodzą więc nierozumiem czemu tak w to niewierzycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
No ale brak kluczowych graczy pierwszego skłądu to duże osłabienie bo rozerwowi nie posiadają takich zdolności jak najlepsi piłkarze, bo niby czemu grzeją ławe? Jakoś mi takie mecze wchodzą więc nierozumiem czemu tak w to niewierzycie "Heart"-ależ ja bronię Twego punktu widzenia i odpieram tezę kol.z numerem"111"w nicku o braku statystycznego wpływu........Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
sorry, na szybko czytałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Heart, a mozesz powiedziec ile masz lat i jak dlugo obstawiasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
No fakt niegram zbyt długo, ale już wam napisałęm o mojej kocepcjii na gre
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
"Zyc z bukmacherki" to ma wiele znaczen. Jak sie ma np 22 lata, studiuje i miesiecznie wpada 400 na piwo to jest spoko. Ale gdy sie wchodzi w dorosle zycie, w ktorym trzeba samodzielnie oplacic rachunki, utrzymac rodzine itd to wyglada to juz troche inaczej. Dlatego ciekawi mnie ile masz lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
Powiedzmy tyle żę mnie satysfakcjonuje 500-700zł na miesiąc, nie płace podadtków,mieszkania itp jesztem na utrzymaniu starych ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
No to tak, to z pewnoscia mozna zyc z bukmacherki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
Logan ale przy moim budżecie na styczeń yeld wynosi ponad 300%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
jeszcze z 10 miesiecy taki yeld i bede Ci placil 10 000 miesieczne za typy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
Fakt raz miesiąc gorszy raz lepszy, ten jest najbardziej obfitszy w karierze bukchamchera  Jakby ktoś chciał pogadać to gg : 497883
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Heart nie przesadzaj za czesto z takim yieldem, bo buki pojda z torbami i nie bedzie gdzie grac  ,a tak powaznie to nie za wczesnie na takie tematy z twojej strony pograj rok, dwa i wtedy sie okaze jaki zysk jestes w stanie generowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 239 |
No bo jak z 350 zrobiło się 1200zł na końcu miesiąca to jak mam mówic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034 |
Jeszcze masz czas żeby to stracić. Kiedyś zrobiłem ze 100zł ponad 4000zł w jakiś tydzień a w nastepny tydzień ponad połowe straciłem więc to, że wygrałeś 600 złotych w miesiąc wcale nie znaczy, że w następnym nie stracisz. Pozdrawiam i życze żebyś jednak każdy miesiąc kończył na plusie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka