Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
#4 13th of April 2003 9:05pm

Texas at Seattle

SEA MARINERS @ 1.50

Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
#5 13th of April 2003 9:05pm

Texas at Seattle

SEA MARINERS @ 1.50
...dzieki bo zona mialczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
POWODZENIA

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Spoźniłem się na Oakland w play-off ale zmuszony jestem im kibicować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4 Milwaukee at Arizona
13th of April 2003 9:35pm

typ : Milwaukee (Rusch) 2.5

Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.

Kupon #5

San Antonio at Phoenix more bets
14th of April 2003 2:05am
Match winner
TYP: San Antonio 8/13

Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
No to się popisałem. Miałem grać Chicago za 8.00, przychodzę do domu, a oni już grają.
Pozostaje mi pogratulować awansu, bo nie ma w ofercie już nic z odpowiednio wysokim kursie.
5 kupon już bez znaczenia...

#5 13.04.2003 0:00
Philadelphia - New Orleans 2 @ 3.00

Pozdro i gratki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
ostati typek, jak wejdzie to awansuje, jak nnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#5 13.04.2003 0:00
Philadelphia - New Orleans
typ: 1
kurs: 1.36
pozdrawiam

dzieki za gre

cichy

Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Anthrator

eh, myślałem że już w tym temacie nie będę musiał wysyłac typów po trafieniu dwóch pierwszych o kursach po 3,5. Tymczasem mój przeciwnik (Anthrator) pogratulował mi awansu i ... oddał 4 strzały w "okienko" o łącznym kursie 12,75.

Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować przeciwnikowi awansu i oddać trzy strzały rozpaczy, niestety wszystko musi wejść abym awansował:

#3
San Antonio at Phoenix
14th of April 2003 2:05am
Match winner San Antonio @ 1.61

#4
Detroit at Memphis
13th of April 2003 11:35pm
Match winner Detroit @ 2.00

#5
Boston at Miami
13th of April 2003 11:05pm
Match winner Miami @ 2.20

Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Witam Cie Lider i przepraszam ze tak pozno ale nie mialem wogole czasu i teraz ledwo na cokolwiek zdazylem ale po Twoich typach raczej nie powalcze juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
#1 14th of April 2003 1:05am
Dallas at Edmonton 2 @ 2,37
#2 13th of April 2003 11:05pm
New Orleans at Philadelphia 1 @ 3,0
#3 13th of April 2003 11:35pm
Detroit at Memphis 1 @ 2,0
#4 14th of April 2003 2:05am
San Antonio at Phoenix 1 @ 1,61
#5 14th of April 2003 1:05am
Los Angeles(Brown) at San Francisco(Schmidt)1@2,2

pozdrawiam
i gratuluje juz chyba awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Sebol

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
#5
New Orleans at Philadelphia
13th of April 2003 11:05pm
Match winner

New Orleans 3.00

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
#5 14th of April 2003 2:05am

San Antonio at Phoenix

PHX SUNS +3.5 @ 1.83

pozdrawiam Vipek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
#5 Los Angeles at San Francisco
14th of April 2003 1:05am

typ San Francisco (Schmidt) 1.61

dzięki gump za pojedynek jeszcze nie gratuluję awansu dopóki piłka w grze.......

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
#5
14.04.2003 3:05
Phoenix(+3.5) - San Antonio
Kurs: 1.83
Typ: 1

Dzięki Kura za grę; coś tak czuje, że to ja Tobie pogratuluje

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Quote
Oryginalnie wysłał Arko:
[qb]Anthrator

eh, myślałem że już w tym temacie nie będę musiał wysyłac typów po trafieniu dwóch pierwszych o kursach po 3,5. Tymczasem mój przeciwnik (Anthrator) pogratulował mi awansu i ... oddał 4 strzały w "okienko" o łącznym kursie 12,75.

Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować przeciwnikowi awansu i oddać trzy strzały rozpaczy, niestety wszystko musi wejść abym awansował:

#3
San Antonio at Phoenix
14th of April 2003 2:05am
Match winner San Antonio @ 1.61

#4
Detroit at Memphis
13th of April 2003 11:35pm
Match winner Detroit @ 2.00

#5
Boston at Miami
13th of April 2003 11:05pm
Match winner Miami @ 2.20 [/qb]
O kurcze :eek: dopiero spojrałem i widzę co moje typy namieszały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dzięki za grę,jednak opłaca sie grać odważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,407 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1