|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285 |
#4 13th of April 2003 9:05pm
Texas at Seattle
SEA MARINERS @ 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357 |
#5 13th of April 2003 9:05pm
Texas at Seattle
SEA MARINERS @ 1.50 ...dzieki bo zona mialczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Spoźniłem się na Oakland w play-off ale zmuszony jestem im kibicować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#4 Milwaukee at Arizona 13th of April 2003 9:35pm
typ : Milwaukee (Rusch) 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147 |
Witam.
Kupon #5
San Antonio at Phoenix more bets 14th of April 2003 2:05am Match winner TYP: San Antonio 8/13
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
No to się popisałem. Miałem grać Chicago za 8.00, przychodzę do domu, a oni już grają. Pozostaje mi pogratulować awansu, bo nie ma w ofercie już nic z odpowiednio wysokim kursie. 5 kupon już bez znaczenia...
#5 13.04.2003 0:00 Philadelphia - New Orleans 2 @ 3.00
Pozdro i gratki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
ostati typek, jak wejdzie to awansuje, jak nnie to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
#5 13.04.2003 0:00 Philadelphia - New Orleans typ: 1 kurs: 1.36 pozdrawiam
dzieki za gre
cichy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Anthrator
eh, myślałem że już w tym temacie nie będę musiał wysyłac typów po trafieniu dwóch pierwszych o kursach po 3,5. Tymczasem mój przeciwnik (Anthrator) pogratulował mi awansu i ... oddał 4 strzały w "okienko" o łącznym kursie 12,75.
Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować przeciwnikowi awansu i oddać trzy strzały rozpaczy, niestety wszystko musi wejść abym awansował:
#3 San Antonio at Phoenix 14th of April 2003 2:05am Match winner San Antonio @ 1.61
#4 Detroit at Memphis 13th of April 2003 11:35pm Match winner Detroit @ 2.00
#5 Boston at Miami 13th of April 2003 11:05pm Match winner Miami @ 2.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Witam Cie Lider i przepraszam ze tak pozno ale nie mialem wogole czasu i teraz ledwo na cokolwiek zdazylem ale po Twoich typach raczej nie powalcze juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> #1 14th of April 2003 1:05am Dallas at Edmonton 2 @ 2,37 #2 13th of April 2003 11:05pm New Orleans at Philadelphia 1 @ 3,0 #3 13th of April 2003 11:35pm Detroit at Memphis 1 @ 2,0 #4 14th of April 2003 2:05am San Antonio at Phoenix 1 @ 1,61 #5 14th of April 2003 1:05am Los Angeles(Brown) at San Francisco(Schmidt)1@2,2
pozdrawiam i gratuluje juz chyba awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sebol
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
#5 New Orleans at Philadelphia 13th of April 2003 11:05pm Match winner
New Orleans 3.00
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285 |
#5 14th of April 2003 2:05am
San Antonio at Phoenix
PHX SUNS +3.5 @ 1.83
pozdrawiam Vipek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
#5 Los Angeles at San Francisco 14th of April 2003 1:05am
typ San Francisco (Schmidt) 1.61
dzięki gump za pojedynek jeszcze nie gratuluję awansu dopóki piłka w grze.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
#5 14.04.2003 3:05 Phoenix(+3.5) - San Antonio Kurs: 1.83 Typ: 1
Dzięki Kura za grę; coś tak czuje, że to ja Tobie pogratuluje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Oryginalnie wysłał Arko: [qb]Anthrator
eh, myślałem że już w tym temacie nie będę musiał wysyłac typów po trafieniu dwóch pierwszych o kursach po 3,5. Tymczasem mój przeciwnik (Anthrator) pogratulował mi awansu i ... oddał 4 strzały w "okienko" o łącznym kursie 12,75.
Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować przeciwnikowi awansu i oddać trzy strzały rozpaczy, niestety wszystko musi wejść abym awansował:
#3 San Antonio at Phoenix 14th of April 2003 2:05am Match winner San Antonio @ 1.61
#4 Detroit at Memphis 13th of April 2003 11:35pm Match winner Detroit @ 2.00
#5 Boston at Miami 13th of April 2003 11:05pm Match winner Miami @ 2.20 [/qb] O kurcze :eek: dopiero spojrałem i widzę co moje typy namieszały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dzięki za grę,jednak opłaca sie grać odważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka