|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
Oryginalnie wysłał Arko: [qb]Arko : Anthrator
Awans Anthrator
Gratuluje udanego wyjścia z opresji. Powodzenia w dalszych rundach .[/qb] Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954 |
Oryginalnie wysłał klopsikus: [qb]El Macho - Klopsikus
Awans: El macho
No i to ja jednak muszę gratulować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No to gratuluję, a wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: trza będzie postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro[/qb] Dzieki klopsikus. Miałem trochę szczęścia, bo końcówka maxymalnie mi nie wyszła. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581 |
MARKI DZIEKUJE ZA GRE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ZAWALIŁO TOBIE NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka