|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Pojedynek:
Comstat - Vipek
zwyciezca: COMSTAT
Zycze powodzenia i dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Ceborg- Inspirator Awans: Cyborg
Gratuluje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217 |
djmuskla - franek awans: franek chyba nic nie pokręciłem - dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
salvador-tyler 2
kolejny weteran rozgromiony! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzięki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Witam
Pojedynek _Lider Ssebol +258 +237
Awans _Lider
Dzięki za grę emocji trochę było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147 |
Witam.
gregor84 - kwasek awans: kwasek
Dzięki za grę. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Aclî cichy
-----------------------
#1 2.60 - 2.75 -
#2 2.20 + 2.70 -
#3 2.37 - 1.40 +
#4 1.44 + 1.06 +
#5 2.00 - 1.36 -
-----------------------
Strata -136 -254 awans - AclîObaj niewypracowaliśmy zysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Muszę przyznać że pojedynek był bardzo ciekawy i do końca nie było wiadomo kto przejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niestety, jednak 13ka była bardziej pechowa dla Ciebie.... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Oryginalnie wysłał _Lider: [qb]Witam
Pojedynek _Lider Ssebol +258 +237
Awans _Lider
Dzięki za grę emocji trochę było.[/qb] gratuluje awansu i zycze powodzenia w nastepnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
El Macho - Klopsikus
Awans: El macho
No i to ja jednak muszę gratulować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No to gratuluję, a wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: trza będzie postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Kura - gump
awans: gump
Jeszcze raz dzięki Kura za grę. Widzę, że lubimy ten sam sport, choć typowanie go w naszym pojedynku wypadło średnio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
gratulacje gump i życzę powodzenia i zwycięstwa po raz drugi co jeszcze nikomu się nie udało
niestety wczoraj na MLB minus porażka Oakland trochę mnie kosztowała ale dziś trzeba sie odbić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Oryginalnie wysłał franek: [qb]djmuskla - franek awans: franek chyba nic nie pokręciłem - dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Witam Nic nie pokręciłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Sczerze przyznam, że gdy Bologna strzeliła drugą bramkę przestałem śledzić wynik na żywo. Po godzinie sprawdzam wynik, a tu :eek: , co nie zmienia faktu, że twój finisz w przeciwieństwie do mojego był bardzo dobry. Gratuluję awansu i życzę powodzenia w dalszych bojach. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 948 |
tomy - Benek
awans Benek
Dzięki tomy za pojedynek!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Mariusz - Gabriel_f
Awans : JA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
nathan vs. qwasek
awans nathan
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
z pary : SEFE - Vodzior
awans: SEFE
gratuluje awansu i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Arko : Anthrator
Awans Anthrator
Gratuluje udanego wyjścia z opresji. Powodzenia w dalszych rundach .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Johny v. xeo
awans : xeo
Dziękuje za pojedynek
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Oryginalnie wysłał Gabriel_f: [qb]Mariusz - Gabriel_f
Awans : JA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Dzięki za gre i życze powodzenia w następnej rundzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka