Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
j.w.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
Pojedynek:

Comstat - Vipek

zwyciezca: COMSTAT

Zycze powodzenia i dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Ceborg- Inspirator
Awans: Cyborg

Gratuluje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
djmuskla - franek
awans: franek
chyba nic nie pokręciłem - dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
salvador-tyler 2

kolejny weteran rozgromiony! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
dzięki za grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Witam

Pojedynek _Lider Ssebol
+258 +237

Awans _Lider

Dzięki za grę emocji trochę było.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.

gregor84 - kwasek
awans: kwasek

Dzięki za grę.
Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Code
        Aclî   cichy
-----------------------
#1     2.60 -    2.75 -
#2     2.20 +    2.70 -
#3     2.37 -    1.40 +
#4     1.44 +    1.06 +
#5     2.00 -    1.36 -
-----------------------

Strata -136      -254
awans - Aclî

Obaj niewypracowaliśmy zysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Muszę przyznać że pojedynek był bardzo ciekawy i do końca nie było wiadomo kto przejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niestety, jednak 13ka była bardziej pechowa dla Ciebie.... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Quote
Oryginalnie wysłał _Lider:
[qb]Witam

Pojedynek _Lider Ssebol
+258 +237

Awans _Lider

Dzięki za grę emocji trochę było.[/qb]
gratuluje awansu i zycze powodzenia w nastepnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
El Macho - Klopsikus

Awans: El macho

No i to ja jednak muszę gratulować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No to gratuluję, a wieczorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: trza będzie postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Kura - gump

awans: gump

Jeszcze raz dzięki Kura za grę. Widzę, że lubimy ten sam sport, choć typowanie go w naszym pojedynku wypadło średnio.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
gratulacje gump i życzę powodzenia i zwycięstwa po raz drugi co jeszcze nikomu się nie udało

niestety wczoraj na MLB minus porażka Oakland trochę mnie kosztowała ale dziś trzeba sie odbić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Quote
Oryginalnie wysłał franek:
[qb]djmuskla - franek
awans: franek
chyba nic nie pokręciłem - dzięki za pojedynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Witam

Nic nie pokręciłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Sczerze przyznam, że gdy Bologna strzeliła drugą bramkę przestałem śledzić wynik na żywo. Po godzinie sprawdzam wynik, a tu :eek: , co nie zmienia faktu, że twój finisz w przeciwieństwie do mojego był bardzo dobry. Gratuluję awansu i życzę powodzenia w dalszych bojach.

Pozdrawiam

Dołączył: May 2001
Posty: 948
Dołączył: May 2001
Posty: 948
tomy - Benek

awans Benek

Dzięki tomy za pojedynek!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Mariusz - Gabriel_f

Awans : JA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
nathan vs. qwasek

awans nathan

Pozdrawiam

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
z pary : SEFE - Vodzior

awans: SEFE

gratuluje awansu i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Arko : Anthrator

Awans Anthrator

Gratuluje udanego wyjścia z opresji. Powodzenia w dalszych rundach .

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Johny v. xeo

awans : xeo

Dziękuje za pojedynek

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Mariusz - Gabriel_f

Awans : JA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Dzięki za gre i życze powodzenia w następnej rundzie

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111, kamel), 1,340 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1