Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by blacky82
No to taki maly problem mam na kompie u mojej dziewczyny. jak wrzucam film w allplayerze czy innym playerze to dzwiek jest z winampa dzwiek smiga. tylko jak chce cos z internetu uslyszec np youtube czy smog czy co innego to za "wuja" nie ma dzwieku o co biega?

Help me Dr DiCk smile

http://www.speedyshare.com/966279559.html

Prawym/zapisz element doceloway jako...

Jak sciagniesz wiesz co robic smile
Po wszystkim zrob format.
Ale nie recze, ze bedzie dzialac na 100%

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Sorry restart nie format laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Poszukuje dobrego lapa do 3000 (lub 3k z hakiem). HELP MI!!! nówka, obowiązkowo na fakturę

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
odgdog przejrzyj oferty allegro. Oczywiście te wystawiane przez zwykłe sklepy. Tam na pewno znajdziesz coś ciekawego i dostaniesz fakturę.

Ja mam kolejny problem do rozwiązania i proszę o pomoc. Mam teraz Windowsa angielskiego. Wszystko jest ok, ale na gadu-gadu, niektórych stronach w filmach zamiast polskich znaków są "krzaczki"

Tutaj na forum wszystko działa poprawnie, ale jest to troszkę denerwujące.

Co mam zrobić w tej sytuacji?

Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by th0mas
odgdog przejrzyj oferty allegro. Oczywiście te wystawiane przez zwykłe sklepy. Tam na pewno znajdziesz coś ciekawego i dostaniesz fakturę.


Od rana siedze na allegro wink
Dzieki za taka rade tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
No nie ma za co tongue

Teraz Ty mi pomóż z moim problemem laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
zainstaluj polskiego windowsa tongue

A tak na poważnie, to pewnie właśnie coś z kodowaniem znaków. I przyczyną jest to, że masz angielskiego windowsa

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Originally Posted by odgdog
Poszukuje dobrego lapa do 3000 (lub 3k z hakiem). HELP MI!!! nówka, obowiązkowo na fakturę

Fujitsu Siemes [allegro.pl]

Fujitsu Siemens 1 [allegro.pl] Na tego nie dostaniesz faktury.

Widziałem, że w innym temacie ktoś pisał, że panorama mu się nie podoba. Moim zdaniem jest to coś rewelacyjnego. Pracuje się bardzo dobrze, a jeżeli od czasu do czasu lubić obejrzeć sobie jakiś dobry filmik na komputerze to panorama jest super.

Nad tymi pozycjami powinieneś się zastanowić co Ci podałem.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że teraz już bardziej Ci pomogłem.

HP Pavilion [allegro.pl]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Ajjj trochę źle napisany post.

Do oby Siemensów dostaniesz fakturę, a do HP niestety nie. Oczywiście rozglądasz się już za notebookami z prockami core duo?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Z tymi polskimi znakami już nieaktualne. Poradziłem sobie z tym problemem smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Chyba tak. Faktura jest konieczna

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Napisz do czego chcesz wykorzystywac tego laptopa.

Oczywiscie zakladam ze 15 lub 15,4 - matryca wystarczy (ostatnio zona kupila sobie IBM x40 z matryca 12 cali - super sprawa , miesci sie do torebki na upartego wink i waga 1,2 kg - dla kobiety full wypas)

Czy bedzie sluzyl raczej za stacjonarke czy raczej czesto przenoszony? W jakich warunkach bedzie pracowal?

Jak bardzo powinna byc wytrzymala obudowa? (jak wytrzymala to stare IBM sa najlepsze - ale to troche nie ten przedzial cenowy,a nowe to nie to samo, ewentualnie jakas Toshiba lub HP, kompletnie odpada Acerek, FS czy nawet ASUS, o wynalazkach nie wspominam)

1GB ramu na poczatek

Grafika? potrzebna czy odpuszczasz? ja bym sie grafika nie przejmowal, grac duzo chyba nie bedziesz, a do CADa, filmow czyinnych standardow kazda (prawie kazda) wystarczy. - Intel 950 albo Radeon X300/X600 - to raczej standard - i powienien spokojnie wystarczyc do wszystkiego

Dysk? 60 GB to raczej minimum, czy potrzebujesz wiecej?

DVD RW - jak czytnik to musi byc DVD RW

dodatkowe funkcje? moze konieczny jest czytnik kart SD - a moze jakis port konieczny z tych starych? bluetooth?

Koniecznie patrz na uklad USB - ja mam dwa , ale obok siebie i jak mam myszke to pendrivea nie podlacze i odwrotnie

Napisz choc ogolnie czego oczekujesz od laptopa, to zawsze cos sie znajdzie

Polecam skapiec.pl

Pozdrawiam
Maverick

PS> Dumny właściciel IBM R52 wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja mu polecam HP 7400nx EY508ES, ale chyba odpada, bo laptop z tego co wiem ma być codziennie przenoszony, a powyższy ma za dużą matrycę :] Chociaż dla mnie to by nie był problem. Co to za różnica czy niesiesz w torbie 12' (są drogie), czy 15,4'. A pracować jest zdecydowanie wygodniej na większej matrycy :]

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Jak masz 55 kg i jestes kobieta, to 1,2 kg czy 3,5 kg robi DUZA ROZNICE (a dolicz jeszcze ewnetualnie zasilacz + myszka)

A o roznicy miedzy 12' a 15,4' to mozna dyskutowac - zalezy czego oczekujesz od laptopa.

Co do tego HP - tez polecalbym HP lub Toshiba - jaki dokladnie model to juz trzeba poszukac - a do tego niech napisze cos wiecej o swoich wymaganiach.

Odradzam Acery - ale to chyba kazdy wie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
No dla kobiety to wiadomo, że jest różnica, ale odgdog nie jest kobietą :] Zresztą co ja się wypowiadam w nieswoim imieniu :] Odgdog najlepiej wie do czego mu potrzebny :]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Zbigniew
Ja mu polecam HP 7400nx EY508ES, ale chyba odpada, bo laptop z tego co wiem ma być codziennie przenoszony, a powyższy ma za dużą matrycę :] Chociaż dla mnie to by nie był problem. Co to za różnica czy niesiesz w torbie 12' (są drogie), czy 15,4'. A pracować jest zdecydowanie wygodniej na większej matrycy :]

dokłądnie Zbigniew, dokładnie.
Ja mam HP Pavilion zd7000 i jestem bardzo zadowolony.

ps. matryca `17 (panorama)

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Laptop raczej uniwersalny: przede wszystkim word, net, tlen, winamp i aplikacje "branzowe" oparte na html'u. Najciezszy program graficzny jaki odpale, to pewnie paint shop pro wink Pewnie jakies filmy. Cada w zyciu nie uzywalem i pewnie nie bede uzywal wink
komputer raczej bedzie przenoszony, wiec najlepiej bedzie 14'. 15 za duza, a na 12' mnie nie stac wink
Ram: najlepiej 1 GB
Twardy: chyba minimum to 80
Musi byc WiFi i Lan (ale to chyba standard)
USB: no pewnie bede korzystal z pen drive'a, myszki i moze klawiatury. Wiec dobrze, jak beda dobrze rozlozone
Bajery: czytniki kard, irda, bluetooth - zbedne

W tym laptopie HP, co pisał Zbigniew "crazy man" troche "odstrasza" mnie wielkość matrycy (ale to mniej), oraz to, ze ten ekran jest szklany (czy cus takiego) i strasznie sie odbija.
Ale chyba jednak jestem najlblizej tego HP. Mav, moze byc?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja też szukałem z matową matrycą i chyba tylko IMB Lenovo takie posiadają o ile dobrze pamiętam, ale tylko w nieciekawych modelach.

Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Ale IBM Lenowo to juz nie stare IBM - (choc stare IBM tez Lenovo produkowalo) - ja bym sie nie tykal tych nowych - podobno strasznie sie obudowa wyciera - ale tak tylko slyszalem od dwoch gosci zajmujacych sie laptopami IBM.

Ten HP jest bardzo "ladny" - cena jak najbardziej pasuje do wyposarzenia, a wiec warto. Glassa bym sie nie bal - jak nie bedziesz duzo pracowal na sloncu to nie bedzie ci bardzo przeszkadzac, a kolory sa jednak żywsze, ladniejsze.

Sam mam matowa matryce i jest dobra, nawet bardzo dobra, ale to jest IBM i placi sie za jakosc (niestety duzo). Kumpel ma glassa w Toshiba i kolory sa super, a do odbijania mozna sie przyzwyczaic i potem juz nie przeszkadza tak.

Co do roznicy miedzy 14 a 15 czy 15,4 to przy wadze jest to roznica doslownie 0,3 kg - wiec ledwie 10% calosci.

Ten HP wyglada spoko, mozesz go brac! tylko najpierw postaraj sie go obejrzec w sklepie.

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1