Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Witam Acli. Od paru rund mam przeczucie (związane z Twoim pierwszym postem), a czy się sprawdziło to powiem Tobie po zakończeniu naszej rozgrywki. Czas coś zapodać.

#1
26.04.2003 16:00
Cheltenham - Blackpool
pn - Anglia - Division II
Kurs: 1.73
Typ: 1

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
#2
1860 Munich v Borussia Dortmund more bets
26th of April 2003 2:30pm
Win/Draw/Win
TYP 2 Borussia Dortmund @2.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
#2
Barcelona v Real Sociedad
27th of April 2003 7:30pm
REAL SOCIEDAD WIN 2/1
Spanish Liga Matches

#3
Manchester City v West Ham
27th of April 2003 2:00pm
WEST HAM WIN 7/4
Premiership Matches

Zobaczymy co z tego bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
#3
Roma v Milan - live on Eurosport more bets
26th of April 2003 7:30pm
Win/Draw/Win
Typ 1 Roma @2.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał bogdan ateny:
[qb][QUOTE]Re palio malaka oco chodzi w tym meczu jaki jest wynik mi se gamiso awrio pusty filakia palio malaka ......................[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

kalo re file. Then katalawenun tipota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> afto eine kalo prama

Xieretismous

P.S Co u ciebie? Nic sie nie odzywasz

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Proszę moderatorów o usunięcie zbędnych tematów.
Nathan ten dział nie służy do pogaduszek!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam nathan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Proszę moderatorów o usunięcie zbędnych tematów.
Nathjan ten dział nie służy do pogaduszek!!!!!!!!!!![/qb]
Wiem o tym! I nie Nathjan tylko nathan, Gabrysio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . I co sie tak wogóle rzucasz? Spokojnie, to tylko jeden mały pościk. Sorki, że tu musiałem tu to napisać, już spadam i więcej nie zaśmiecam.

A temat raczej nie jest zbędny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , no może post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam, życząc dużych wygranych. Pokój z Tobą kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.

Kupon #4
Wolfsburg v Bayern Munich more
26th of April 2003 2:30pm
German Bundesliga
TYP: Bayern Munich -1 3/1 BET

Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
hmm... gump, dziwnie brzmią Twoja słowa, mam nadzieję że się dowiem o co chodzi, niezależnie od tego czy odpadnę czy... odpadnę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3
27th of April 2003 7:30pm
Barcelona v Real Sociedad
Spanish Liga (Handicaps)
Typ: Real Sociedad +1 1.61

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]
1#
24th of April 2003 12:05am
San Francisco at Pittsburgh
typ: San Francisco (Rueter) 4/7 BET
Pittsburgh (D'Amico) 5/4 BET[/qb]
[qb]
Quote
ok chwilka wolna, wiec tak bogdan typowałem San Francisco po kursie 1,57 typ wszedł wiec jestem +57 [/qb]
Tak sie zaciekawilem bo kazdy ostatnio waly jakies kreci. Gdzie masz wyraznie napisane ze grasz na San Francisco w typie ktorym podales. jak dla mnie zapomniales najwazniejszej rzeczy - wlansie podac na kogo grasz.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
1#
24th of April 2003 12:05am
San Francisco at Pittsburgh
typ: San Francisco (Rueter) 4/7 BET
Pittsburgh (D'Amico) 5/4 BET

Kupon nr 1
mecz San Francisco at Pittsburgh
skopiowane z bluesq

San Francisco at Pittsburgh
San Francisco (Rueter) 4/7 BET
Pittsburgh (D'Amico) 5/4 BET

i dopisałem ze typ to San Francisco!!!!

Szakal o co Ci chodzi?? Zły dzień??
Juz mnie denerwuje to co na dniach zaczęło sie dziać na forum, Cyborg ze źle licze, ty jakieś głupie tematy na forum, brak słów!!!

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
#3
Milwaukee at Atlanta
27th of April 2003 12:05am
typ :Atlanta (H.Ramirez) 1/2 ->1,5
Milwaukee (W.Franklin) 6/4

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]
1#
24th of April 2003 12:05am
San Francisco at Pittsburgh
typ: San Francisco (Rueter) 4/7 BET
Pittsburgh (D'Amico) 5/4 BET[/qb]
[qb]
Quote
ok chwilka wolna, wiec tak bogdan typowałem San Francisco po kursie 1,57 typ wszedł wiec jestem +57 [/qb]
Tak sie zaciekawilem bo kazdy ostatnio waly jakies kreci. Gdzie masz wyraznie napisane ze grasz na San Francisco w typie ktorym podales. jak dla mnie zapomniales najwazniejszej rzeczy - wlansie podac na kogo grasz.[/qb]
Szakal masz racje ten problem powinien rozwiązać Condrad mnie tez się wydają dziwne typy gabriela dlatego pytałem jego wcześniej oco chodzi powinien tym sie zająć Condrad on jest od tego poczekajmy co powie on.moim zdaniem jak dajemy typ to piszemy typ1 lub typ2 typx i dana druzyna ale lepiej zostawmy to dla Condrada on to powinien rozpatrzeć i napisać tak bedzie lepiej.ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
O co Wam chodzi? O to, że wygrywam nie przegrywam? Wałki to wy kręcicie bo od kilku etapów podaje typy tak że:

#x
data
mecz
druzyna x
druzyna y
i przed nazwą drużyny piszę typ jesli na tą stawiam!!! Może jak pogrubiam to też nie odpowiada?? Spójrzcie czy gdzieś zrobiłem błąd typu, że podałem:

typ: druzynax
druzyna y

i ze zaliczyłem wygraną drużyny y. Sami widzicie jak jest a się czepiacie. Jedynie różni sie typ, że nie pogrubiłem! Ale znajdą się typy którym wszystko nie odpowiada, choćby to, że forum ma być do typowania a nie bluzgania.

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozstrzygnięcie sprawy!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Szakal o co Ci chodzi?? Zły dzień??
Juz mnie denerwuje to co na dniach zaczęło sie dziać na forum, Cyborg ze źle licze, ty jakieś głupie tematy na forum, brak słów!!![/qb]
Nie ma wyraz nie napisane na kogo stawiasz! Dla mnie proste i ewidentne! W innych typach podajesz tylko jeden typ wiec tez o czyms swiadczy.

A jako ze mnie denerwujesz teraz to BOGDAN_ATENY policz Gabrysiowi -100 bo wyedytował swojego posta a edytowac nie wolno. I kazdy taki post to -100.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
#4
Seville v Real Madrid
27th of April 2003 6:00pm
REAL MADRID WIN 10/11
Spanish Liga Matches
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Szakal przeciez nie edytowałem postu z typem!!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
regulamin to regulamin.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Bogdan powiedz czy chcesz wygrać tak jak mówi Szakal zeby odjąc mi 100 czy mam podac typ #4 normalnie?
Sam wiesz ze edytowany post dotyczył tego ze naspiałem Nathjan a nie Nathan!!!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
#4
Lokeren v Anderlecht more bets
27th of April 2003 7:00pm

draw 3.25

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, kamel, burbon, Lukasz111, ANZELMO, latajaca_holenderka, forty, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,742 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,524
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1