Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Proszę moderatorów o usunięcie zbędnych tematów.
Nathjan ten dział nie służy do pogaduszek!!!!!!!!!!![/qb]
Wiem o tym! I nie Nathjan tylko nathan, Gabrysio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . I co sie tak wogóle rzucasz? Spokojnie, to tylko jeden mały pościk. Sorki, że tu musiałem tu to napisać, już spadam i więcej nie zaśmiecam.
A temat raczej nie jest zbędny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , no może post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam, życząc dużych wygranych. Pokój z Tobą kolego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: