Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
Przed chwilą to samo miałem w PLK,gdzie jeden z graczy zedytował post z typami,a pózniej że prowadzi ten konkurs powiedział ze mozna i zaraz poprawił regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
To po co są regulaminy???

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
#5
Recreativo Huelva v Villarreal more bets
27th of April 2003 5:00pm
draw 3.10

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Tylko, że ja nie edytowałem postaw z typami dobrze wiem o tym ja nathan i inni którzy czytali ten temat!!
A że Szakal ma okres to jego sprawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
#2
27.04.2003 15:00
Odense v Esbjerg
pn - Dania
Kurs: 2.75
Typ: 4 or more goals

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Bogdan powiedz czy chcesz wygrać tak jak mówi Szakal zeby odjąc mi 100 czy mam podac typ #4 normalnie?
Sam wiesz ze edytowany post dotyczył tego ze naspiałem Nathjan a nie Nathan!!![/qb]
Gabriel regulamin to regulamin jak bysmy wszyscy nie przestrzegali regulaminów i prawa to był by boooooooo.................rde.......l na tym świecie masz -100 ale niech lepiej zadecyduje Condrad ok.jedno mam pytanie naco obstawiałeś wczoraj NHL.NBA,NBL,NFL DO TEJ PORY NIE KUMAM TYCH TYPÓW MALAKIJES PULAS I TWOIM ZDANIEM TO MA BYĆ UCZCIWE A PISAŁEŚ WCZEŚNIEJ ŻE POWINIENEM GRAĆ UCZCIWIE JA!!!!!!!!!!!!!!
NAPISZ NA KOGO STAWIASZ

1#
24th of April 2003 12:05am

San Francisco at Pittsburgh
typ: San Francisco (Rueter) 4/7 BET
Pittsburgh (D'Amico) 5/4 BET
W TYM KUPONIE NIEMA ZAZNACZONEGO ANI 1 , 2 , X
jaki to mecz NBA,NFL,NHL,MLB

#3
Milwaukee at Atlanta
27th of April 2003 12:05am
typ :Atlanta (H.Ramirez) 1/2 ->1,5
Milwaukee (W.Franklin) 6/4 TAK SAMO TUTAJ JAKI TO MECZ NBL,NHL,NBA,NFL

TU TEZ NIE PODAJESZ NA KOGO STAWIASZ JEDYNIE MASZ POGRUBIONY TEKST A WIEC NA KOGO STAWIASZ TYP ATLANTA I MILWAUKEE SZAKAL MA RACJE MOIM ZADANIEM NIECH TO ROZRTRZEYGNIE Condrad ON JEST TU SZEFEM A JAK MA BYĆ GRA TO NIECH BĘDZIE UCZCIWIE OK.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
#4
27th of April 2003 5:00pm
Valencia v Alaves
Spanish Liga
Typ: Valencia 1.36

Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
moj typ zostal wczoraj przerwany
byl to typ #1 na Tranmere
i w momencie przerwania byl wynik dla mnie korzystny.
Jesli ten typ ma zwrot,to podaje rezerwowy typ za ten typ
#1
Mallorca v Deportivo La Coruna more bets
27th of April 2003 5:00pm
away wins 2.00

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
#4
Rayo Vallecano v Espanol more bets
27th of April 2003 5:00pm
Win/Draw/Win
Typ 1 Rayo Vallecano @2.25

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
No to jest MLB typ: San Francisco (Rueter) 4/7 BET

typ:Atlanta (H.Ramirez) 1/2 ->1,5

Jasno widac że typ to SF i ty to Atlanta nawet pogrubiłrm!!!!!!!
Chcesz to moge dac wszystko od nowa!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
Quote
Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]No to jest MLB typ: San Francisco (Rueter) 4/7 BET

typ:Atlanta (H.Ramirez) 1/2 ->1,5

Jasno widac że typ to SF i ty to Atlanta nawet pogrubiłrm!!!!!!!
Chcesz to moge dac wszystko od nowa!![/qb]
Gabriel niech lepiej to rostrzygnie Condrad , jak widze duzo udzi ma zastrzezenia co do ciebie on jest tu szefem ok. on decyduje ja niemam nic do powiedzenia lepiej niech on o tym wszystkim zaecyduje, Condrat jak czytasz to to daj zanac i swoje zdanie na ten temt to jest tylko gra i jak ma być gra to niech bedzie uczciwa gra a nie patata ok. Aco do ciebie Gabriel to masz -100 ZA USUNIECIE POSTA REGULAMIN TO REGULAMIN CHYBA WSZYSCY SĄ TAKIEGO ZDANIA ,JAK NIE TO NIECH DADZĄ ZNAC NA TYM TEMACIE.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.

Kupon #5
Arminia Bielefeld v Energie Cottbus more bets
27th of April 2003 4:30pm
Handicaps
TYP: Arminia Bielefeld -1 8/5

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Ok tak Wy ze mną? Moze Bogdan uświadomisz innych jak wyrażasz się na forum!!
Nawyzywałeś mnie co jest udekumentowane!!
Masz pecha bo byłem w Grecji i wiem co oznaczają zwroty typu malaka itp.
Conrad, Bogdan za każdym razem zwracając sie do mnie wyzywał mnie od najgorszych, sądząc że nie znamy greckiego. Uważam, ze jesli ktoś zachowuje sie wulgarnie w stosunku do drugiej osoby powinien byc usunięty z forum! To nie pierwsze problemy z Bogdanem.
Będę walczył o swoje gdyż to podchodzi pod kodeks cywilny i konstytucje!!!

"Re palio malaka oco chodzi w tym meczu jaki jest wynik mi se gamiso awrio pusty filakia palio malaka ......................"

"witam cie palio malaka....."

"NHL.NBA,NBL,NFL DO TEJ PORY NIE KUMAM TYCH TYPÓW MALAKIJES PULAS"

Art. 47.
Kazdy ma prawo do ochrony prawnej zycia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim zyciu osobistym.

Bogdan to Ci nie ujdzie na sucho!!

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
gabriel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ps. anthrator - a więc u ciebie bierzemy la corunę zamiast tranmere, bo bluesquare ma w regulaminie nieważność przerwanych meczów (vide - tranmere). niestety nie ma to chyba większego znaczenia bo przewaga twa jest dość znaczna. niemniej jednak spróbuję jeszcze powalczyć ostatnim typem.

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
O to cudowne wypowiedzi Bogdana przetłumaczone przez życzliwą koleżankę z Aten!!

Pozdrawiam i mam nadzieję, że werdykt będzie pozytywny- czyli uważam, ze za takie odzywki powinno usunąć sie Bogdana!!
:zobacz:

"mi se gamiso awrio pusty filakia palio malaka ...................... "

zebym cie nie w******..lil jutro ,pedale..calusy stary s****i..u


"MALAKIJES PULAS "

bwciskasz *******y!

"Re palio malaka oco chodzi w tym meczu jaki jest wynik mi se gamiso awrio pusty filakia palio malaka ......................"

ty stary s****ie.u o co chodzi.......................... zebym cie nie w******..il jutro peda.le,caluski stary s****..lu

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Na pierwszy rzut oka widac ze Bogdan to gówniarz, dyskwalifikacja jest jak najbardziej na miejscu wręcz pożądana i powinno sie rozwazyc blokade jego IP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 581
#5
Inter v Lazio - live on Eurosport more bets
27th of April 2003 7:30pm
Win/Draw/Win
Typ X Draw @3.20

A co do prawa to mamy demokracje i powiedz kolezance zeby poszła do szkoły i sie nauczyła greckiego bo jak widze to jej tłumaczenie odbiega bardzo daleko chyba za duzo przebywała z malakami w grecji.Kie gamo, gamo,gamo, ola,ola,ola,ola. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Gabriel vs Bogdan:
Gabriel - awans
Bogdan - dyskwalifikacja

Oby tak wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
No coz, ja proponuje:
Gabriel vs Bogdan
awans: Gabriel
bogdan - dyskwalifikacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

P.S Co ty bogdan znowu wymyslasz, typ jest pogrubiony wiec ma o czym gadac! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Gabriel vs Bogdan
awans: Gabriel
bogdan - dyskwalifikacja

Kultura musi być! Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 103
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 103
Gabriel vs Bogdan
awans: Gabriel
Bogdan - dyskwalifikacja

Bogdan powinien dostać zakaz brania udziału w konkursach

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, Lukasz111, alfa, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,569 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1