Oryginalnie wysłał Gabriel_f:
[qb]Bogdan powiedz czy chcesz wygrać tak jak mówi Szakal zeby odjąc mi 100 czy mam podac typ #4 normalnie?
Sam wiesz ze edytowany post dotyczył tego ze naspiałem Nathjan a nie Nathan!!![/qb]
Gabriel regulamin to regulamin jak bysmy wszyscy nie przestrzegali regulaminów i prawa to był by boooooooo.................rde.......l na tym świecie masz -100 ale niech lepiej zadecyduje Condrad ok.jedno mam pytanie naco obstawiałeś wczoraj NHL.NBA,NBL,NFL DO TEJ PORY NIE KUMAM TYCH TYPÓW MALAKIJES PULAS I TWOIM ZDANIEM TO MA BYĆ UCZCIWE A PISAŁEŚ WCZEŚNIEJ ŻE POWINIENEM GRAĆ UCZCIWIE JA!!!!!!!!!!!!!!
NAPISZ NA KOGO STAWIASZ
1#
24th of April 2003 12:05am
San Francisco at Pittsburgh
typ: San Francisco (Rueter) 4/7 BET
Pittsburgh (D'Amico) 5/4 BET
W TYM KUPONIE NIEMA ZAZNACZONEGO ANI 1 , 2 , X
jaki to mecz NBA,NFL,NHL,MLB
#3
Milwaukee at Atlanta
27th of April 2003 12:05am
typ :Atlanta (H.Ramirez) 1/2 ->1,5
Milwaukee (W.Franklin) 6/4 TAK SAMO TUTAJ JAKI TO MECZ NBL,NHL,NBA,NFL
TU TEZ NIE PODAJESZ NA KOGO STAWIASZ JEDYNIE MASZ POGRUBIONY TEKST A WIEC NA KOGO STAWIASZ TYP ATLANTA I MILWAUKEE SZAKAL MA RACJE MOIM ZADANIEM NIECH TO ROZRTRZEYGNIE Condrad ON JEST TU SZEFEM A JAK MA BYĆ GRA TO NIECH BĘDZIE UCZCIWIE OK.