|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Nie zabardzo sie z Toba zgadzam Polacy moga juz cos zaczac kalkulowac gdyz przed nimi graja Chorwaci z Hiszpanami po nas graja Grancuzi- a czy Ty nigdy nie slyszales o kombinowaniu w grupach chocby na mistrzostwach swiata w pilce noznej- po co sobie maja utrudniac zycie jak moze byc trochu latwiej ??? wg. mnie dojdzie dzis do takich sytuacji! Byl taki jeden, co kombinowal, Niemczyk sie nazywal, dzieki Niemu Polki nie pojechaly na IO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
gremlin Francja nie ma mozliwosci wyboru...moze sobie grac i jutro, ale matematyki nie oszuka. Zajmie 3 miejsce w grupie, tylko w przypadku porazki Polakow i swojego zwyciestwa. A tak bedzie 4. Dokladnie Francja to ma raczej kiepski wybor- pomylilo mi sie z lakka-ale inne druzyny moga- a ten taki jeden trener faktycznie przekombinowal!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Poszczególne warianty będą się klarowały w miarę jak będą się kończyły poszczególne mecze, kombinowanie i kalkulacje zawsze były są i będą na takich turniejach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Mnie interesuje tylko jedno mianowicie czy niemcy moga odpuscic mecz z islandia??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
nie, nie wierze w to, zeby gospodarze pozwolili sobie na odpuszczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Dokładnie, jak to ma niby wyglądać? Chorwaci pakują samobóje, ale co tam Hiszpania się nie daje i pakuje jeszcze więcej samobóji... Ja tego nie rozumiem... Gra się po to żeby wygrać ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
osobiście uważam,że w słowniku niemieckim nie ma słowa odpuszczac!i choc wolałbym żeby to islandia dziś wygrała to nie sądzę ,ze tak bedzie!niemcy niestety graja coraz lepiej a że to typowa druzyna turniejowa mogą jeszcze wiele ugrac na tych mistrzostwach.po cichu licze ,ze wczorajszy mecz z Francja im poprostu wyszedł a dziś znowu zagraja na swoim średnim poziomie...jednak może to byc złudne bo mam wrażenie ,że rosną w siłe niestety!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Panowie aż mi mroczki stają przed oczami jak czytam tyle roznych zalożeń i kalkulacji - ale dołożę swoje 2 grosze. 1/ nikt nie zalożył, że Niemcy moga dziś przegrać z Islandią - i co wtedy - wszystkie Wasze wywody o kant potłuc. Przecież nie wiele tracą czy wyjdą z 2 czy z 3 miejsca - czy ich rywalem będzie Hiszpania czy Dania - no ale gdyby Hiszpanom zaczcialo się dzis wygrać z Chorwacją - wtedy obraz się zmienia bardzo mocno - i koniecznie trzeba wygrać by nie trafić na Chorwację - myśle że to jedyna druzyna na ktora nikt nie zechce trafić - tak wiec licze że bedzie to mecz troszkę pod publikę?
2/ Co sie dzieje jak Sborna pokonuje Wegry - a wierzcie mi, że pokona - znowu wszystko się wywraca?
Nie wiem czy jest sens rozważac - wydaje mi się że mozna poczekać do rozwoju wypadkow w pierwszych dwoch spotkaniach - które już w dużej mierze rozświetlą
jszcze troszke sie pobawię w pseudoanalizy i spróbuję cos zapodać na pierwsze dwa mecze - ale nie wykluczam że ich nie zagram i będę probował live - w końcu od czego onio jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 550 |
witam
wszyscy kombinują (rozważają) możliwe scenariusze a ja Wam powiem jakie typy zagrałem:
over w meczu Francuzów za 1,85 (linia 57,5) w kolejnych meczach Tunezji w drugiej fazie padło kolejno 66, 63, 71 goli więc myślę że żabojady też im trochę napukają, wystarczy 35 przy 23 tunezyjczyków
wygrana Rosji za 1,9 wczoraj minimalna przegana z Danią a dzisiaj przed nimi mecz ostatniej szansy ( szanse około 70% wg mnie na wygraną)
wygrana Chorwatów za 2,15 myślę że Chorwaci nie odpuszczą pierwszego miejsca w grupie mimo że może to oznaczać spotkanie z Francją
no i handi na islandię 3,5 mecz z niemcami powinien być na styku więc nie widzę większej wygranej niemców niż 3 golami a kto wie może osobno puszczę underdoga na islandii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,306 Likes: 3 |
Co do meczu Polaków to mam przeczucie ze bedzie to bardzo wyrównany pojedynek a wynik bedzie na styku. Po pierwsze Polacy zagraja napewno psychicznie rozluznieni bo awans mamy w kieszeni. Po drugie Słowenia to nie Tunezja gdzie jest jeden wartosciowy grajek. Po trzecie kazda druzyna dostaje zadyszki. Po udanych wystepach przeciwko Gejzerom i Arabów mysle ze dzisiaj przyjdzie taki dzien. Reasumujac mysle ze mozna zaryzykowac zwyciestwo Słowenii w 1 polowie po ładnym kursie 4,0 Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034 |
Ja rowniez uwazam ze mecz Niemcy-Islandia bedzie wyrownany i zaciety, troche obawiam sie sedziowania jak zawsze pod gospodarzy, nie zdziwi mnie tutaj zwyciestwo Islandii. Niemcy za 1.29 kompletnie nie do grania. Drugi ciekawy mecz to Rosja-Wegry. Zwyciestwo Rosji daje im awans do polfinalu i mozliwosc grania o 7 m-ce. Te dwa mecze powinny byc zaciete i wyrownane a zadecyduje dyspozycja dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Pisalem że nie będe tykał drużyn "warzywnych" - ale pisać a robic duża rożnica - patrz przykład - wczoraj over Brazyli -  Zagramy mecz 2-óch Megaogorasów 13:00 zagrałbym Kangury /10.50/- ale jak oni mają wygrać - jak nie mogą rzucić 20-goli - no chyba 20-19  - dlatego sobie odpuszczę - ale spróbujemy +6,5 /1.95/ - dlaczego? Na tych MŚ Katar gra naprawdę beznadziejnie - porażki z podobnymi sobie ogórasami ponad 10-bramkami - Angola, Maroko - stąd wniosek że sa kompletnie nieprzygotowani do turnieju - 4 lata temu wygrali 5-golami - i dziś sadzę że może byc podonie albo jeszcze niżej. Stawkia oczywiście rozgrzewkowa - chodzil za mną over - ale 58,5 to sporo jak na jakość oby ofensyw
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Ja nie zgodze sie z Krajanem, stawiam dube; Katar i Egipt, maly kurs ale pewny, oraz Katar z handi (+7,5). Dwa ogorki Katar i Australia, ale Katar cos jednak pogrywa, pokonal Eskimosow, w mistrzostwach Azji gral wyrownanie w finale z Kuwejtem. Australia zdecydowany outsider, licze ze naftwocy beda chcieli na koniec szejkom zrobic choc maly prezent i dmuchna Australie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Witam, Widzę że temat się strasznie rozkręcił i pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy czytając poszczególne wypowiedzi była taka jak już wspomnial polskignom: "Byl taki jeden, co kombinowal, Niemczyk sie nazywal, dzieki Niemu Polki nie pojechaly na IO." A Propo naszych orzełków to będzie win. Bądźmy szczerzy, my "jeszcze" nie jesteśmy taką potagą jak Chorwacja, Francja czy inne drużyny, które na każdyvh mistrzostwach gra o najwyższe cele. Nasi gracze są w wspamiałej formie, mają dobrego trenera i musimy grać a nie kalkulować. Także w tym mecz win Polski, ale po takim kursie głupotą jest to brać. Dzisiaj radziłbym grać na livie, albo obstawiać po każdym meczu jak sytuacja będzie się wyjaśniała. Czytałem tu wiele kombinacji co do meczu Chorwacja - Hiszpania, a ja tu widzę tylko i wyłącznie 1 wynik - WYGRANA CHORWACJI. Po pierwsze to Chorwacji mają do wyrównania porachunki za poprzednie mistrzostwa i nie wierze, że odpuszczą mecz z Hiszpanią, już wczoraj było widać, że trener Chorwatów oszczedzał graczy. Po drugie to Chorwacja jest jak narazie jedyną nie pokonaną ekipą i jeśli wygrają z Hiszpanami będą bardzo silni psychicznie przed spotkaniem z Francją i uważam, że nikt im nie jest w stanie zagrozić w zdobyciu mistrzostwa. Po trzecie to Hiszpania nie prezentuje się tak rewelacyjnie na tych mistrzostwach, przegrana z Danią, męczarnie z Węgrami. Także jak narazie Mój Typ: Chorwacja - Hiszpania 1 A później się zobaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Niemcy - Islandia Bez dwoch zdan kurs jest adekwatny do sytuacji. Islandia nie jest w formie. Z kazdym nastepnym meczem graja coraz slabiej i wolniej. Nie przebija sie przez niemiecka defensywe.. Polska - Slowenia Gdyby ten mecz rozgrywany byl wczoraj, to handi +4,5 na Slowenie z pocalowaniem reki.. Niestety.. Dzis sie moze okazac, ze Slowenia jest tak rozbita, ze lezy i kwiczy.. i odda mecz bez walki?Czy bedzie grala o honor? Jak Wam sie wydaje? Bo, jezeli dzis zagraja na powaznie to przewiduje zwyciestwo Polakow 2/3/4 bramkami nie wiecej.. Rosja - Wegry Lepsze wrazenie sprawiaja Madziarze.Pewne jest to, ze w tym meczu beda sie bic  i czerwone kartki poleca  ciezki mecz, ale czuje, ze dla Wegrow.. od tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 49 |
witam,
a ja mam jeszcze inna koncepcje..
dzis napewno padnie remis w ktoryms z meczy
PS. gdzie jest opis tego rozpisu nawojowsiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37 |
Witam.Typowalem uklad po 2 rundzie i juz Francja mi sie nie zgadza,reszta niezle.Ktos napisal ze w jezyku niemieckim nie ma slowa odpuszczam.Bzdura ,bo na MS 74 to wlasnie RFN pokazala ze potrafi puscic baka i przegrala mega prestizowy mecz z NRD ,dzieki czemu trafila do grupy z Polska,Jugolami i Szwedami , a nie Brazil ,Holand i Argentyna.Dzis wygraja bo to daje im min 2 lokate i w 1/4 nie trafiaja na Chorwacje .A tej ostatniej zdecydowanie nie oplaca sie wygrac z Hiszpania.Rewanz za poprzednie MS?Bzdety , bo wtedy wygrali w grupie z Hiszpania ,a przegrali w finale.Prawdziwe rachunki moga wyrownywac w dalszej fazie.Hiszpania wygra bo stoi przed sciana niemiecka.Po wtopie bedzie patrzyla jak szczesliwa Dania rozbija Czechy i wchodzi na 2 miejsce aby grac z najslabsza w tej chwili druzyna naszej grupy ,czyli Islandia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Pojęcia o ręcznej to ja nie mam, ale przyznam że lubię sobie popatrzeć już od paru lat, jak są transmitowane czy to na DSF, czy też na PS, jakieś ME/MŚ. Dziś widzę, jak dla mnie 3 spotkania, które można, a co za tym idzie warto chyba na nie wyłożyć jakiś grosz...  Głównym 'zdarzeniem' spotkaniem... jest jak dla mnie: Hiszpania vs Chorwacja 1 @ 2 Guzik mnie obchodzi że wczoraj trener zdejmował graczy, żeby oszczędzać dziś na to spotkanie i jeszcze większy guzik :Grin: ... to że Hiszpanie męczli się z Węgrami (bardzo dobrze dysponowanymi na tych MŚ) no przegrana z Danią, może martwić, ale nie robię z tego żadnej tragedi. Mam jakoś dziwne przeczucie że mimo tych 'suchych' wyników na korzyść Chorwacji, to Hiszpanie znowu wyjdą z tego 'hitu' zwycięsko.. Niemcy oraz Polska - bez problemów... Niemcy - moblizacja x1000 , a Polacy? Każdy zawodnik wczoraj mówił że dla nich jest to b.ważne spotkanie, Słowenia wczoraj już poleciała, więc... Ciekawe... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2007
Posty: 37 |
I dalej , jesli Rosja jednak puknie Wegry ,a takie mecze niedzwiedzie wygrywaja ,to Dania przegrywajac z Czechami zajmuje 4 miejsce wybierajac Polske a nie Niemcy.Dlatego gralem dzisiaj ciag zdarzen:Niemcy ,Polska , Hiszpania , Rosja i Czechy.Po tych wynikach wszyscy beda zadowoleni , a przeciez chodzi o to aby sie cieszyc a nie smucic.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|