|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
Gratuluje gump zwycięstwa!!! (wyeliminowałeś mnie w ćwierćfinale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Gratulacje również dla "franka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688 |
Gratulacje dla PODWÓJNEGO zwycięzcy GUMPA.
I duże uznanie dla ANI ps. frank.
Wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Gratuluje gump <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 2 razy z rzędu - to robi wrażenie...
Gratulacje również dla FrAni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
:5gw: Gratulacje dla zwyciezcy!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Po raz pierwszy ktoś zwyciężył dwa razy pod rząd - brawo Gump! :5gw: Gratulacje też dla Franka za udział w finale! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Bedę w kontakcie w sprawie nagród/upominków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217 |
dziekuje calej plci meskiej za tak mile slowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Dzięki za wszystkie gratulacje.
No no Aniu, Tobie należą się jeszcze większe gratulacje. Chyba dobrze, że nie wiedziałem, że jest dziewczyną, bo miałbym jakieś skrupuły w tym pojedynku. Początek w finale miałaś bardzo dobry, ale i tak myślę, że dojście tak daleko jest bardzo dobrym wynikiem. Dzięki za finał. Może w kolejnej edycji uda się Tobie wygrać i może już pod mniej tajemniczym nickiem.
Dziękuje również pozostałym uczestnikom, z którymi miałem okazje zmierzyć się w tej edycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Czy ta Ania to znana tu specjalistka od prawa??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
gratulacje gump liczę na rewanż w przyszłej edycji słowa uznania dla finalistki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb]Dzięki za wszystkie gratulacje.
No no Aniu, Tobie należą się jeszcze większe gratulacje. Chyba dobrze, że nie wiedziałem, że jest dziewczyną, bo miałbym jakieś skrupuły w tym pojedynku. Początek w finale miałaś bardzo dobry, ale i tak myślę, że dojście tak daleko jest bardzo dobrym wynikiem. Dzięki za finał. Może w kolejnej edycji uda się Tobie wygrać i może już pod mniej tajemniczym nickiem.
Dziękuje również pozostałym uczestnikom, z którymi miałem okazje zmierzyć się w tej edycji.[/qb] Niewygodnie mi sie gralo bo caly czas zwracalam uwage, zeby sie nie odkryc. Skoro juz tak sie bawilam od poczatku to do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Musze przyznac, ze swietna zabawa i rzeczywiscie troche zle rozegralam koncowke ale przeciez chyba beda nastepne edycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie dokonca rozumiem slowa Conrada? Pozdrawiam FRania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217 |
do konca ma sie rozumiec (wzbogacam forum o nowe slowa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kiedyś udzielała się na forum pewna Ania, która była chyba absolwentką prawa. Myślałem, że to właśnie Ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Kiedyś udzielała się na forum pewna Ania, która była chyba absolwentką prawa. Myślałem, że to właśnie Ty.[/qb] Conrad jak dobrze pamietam to byla chyba Asia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oj, chyba tak. Moja winna....
Franiu, sprawdź proszę priva (klikając na 'twój profil').
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Gratulacje dla zwyciezcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A tak a propos kiedy zaczynamy następną edycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178 |
Gratulacje - z tych play offow robia sie male mistrzostwa polski a ty jestes miszczem drugi raz normanie the besciak.
Franiu tylko nie zmieniaj plci w rzeczywistosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Ja rowniez dolaczam sie do gratulacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam
Brawo gump, Brawo. Jeśli dobrze pamiętam Forest Gump też był długodystansowcem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jedyny kłopot z Tobą mieliby zwolennicy progresjii. Który to już raz z rzędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jeszcze raz gratulacje hpc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|