Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Mam okazję po raz drugi z rzędu zakładać temat z gratulacjami dla zwycięzcy Playoff i po raz drugi te gratulacje są dla :5gw: gumpa :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Gratuluję również drugiemu finaliście frankowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .

Jednak moje wczorajsze trochę przedwczesne gratulacje na gg były jak najbardziej słuszne i tak jak Ci zapowiadałem gump, zakładam ten temat.
W jakiś sposób przeszedłeś do historii tego prestiżowego konkursu wygrywając kilkanaście pojedynków z rzędu, broniąc tytułu i zwyciężając ponownie co się jeszcze chyba nikomu nie udało.
Czego mogę życzyć ?
Hattricka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Fred

Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
gratulacje gump

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
To robi wrażenie!
Drugie z rzędu. Co tu duzo gadac: brawo, wielkie gratulacje.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
gratuluje,
nie lada wyczyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Tylko nie spocznij na laurach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
* GRATULACJE *

Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
Gratuluje! A tak chcialam byc pierwsza kobieta, ktora zwyciezy w playoff. Udalo ci sie obronic honor pozostalych facetow.
Pozdrawiam Ania (franek to tylko takie pseudo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał franek:
[qb]Gratuluje! A tak chcialam byc pierwsza kobieta, ktora zwyciezy w playoff. Udalo ci sie obronic honor pozostalych facetow.
Pozdrawiam Ania (franek to tylko takie pseudo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
:eek: no ładna ładna konspiracja.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ania - niezły z Ciebie konspirator
pozdrawia Inspirator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
WOW !!!
Zwycięstwo drugi raz z rzędu. To robi wrażenie. Gratulacje gump <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
Gratulacje Gump za bezprecedensowy suksces. :5gw:

Franek (Aniu) dla Ciebie rowniez gratulacje jako drugiego finalisty.

pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 268
Gratuluje gump nie lada wyczynu.
Słowa uznania należą się również przeciwniczce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jednym słowem ciekawe rozstrzygnięcie playoffu. Oby więcej takich konkursów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Aniu gratuluję dojścia tak daleko i szkoda, że się nie udało, 3małem kciuki za Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A tak btw. to ładny nick =>FRANEK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
No coz gump, bylem bliski wyeliminowania Cie z playoffow, ale o wlos mnie pokonales. Wygrac 2 razy z rzedu? Hmmm :rolleyes: to jeszcze nikomu sie nie udalo. Tak wiec wielkie gratulacje i brawo za taktyke ktora niejednego potrafila wyprowadzic z rownowagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Dla Ani oczywiscie tez ogromne gratulacje za dojscie tak wysoko i wspaniala walke! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Gratuluję gump :5gw:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Quote
Oryginalnie wysłał franek:
[qb]Gratuluje! A tak chcialam byc pierwsza kobieta, ktora zwyciezy w playoff. Udalo ci sie obronic honor pozostalych facetow.
Pozdrawiam Ania (franek to tylko takie pseudo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

-----------

duze grabki tzn gratki dla gumpa

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
No no no to juz po raz drugi z rzedu gump wygrales Play Off
:3gw: GRATULACJE :3gw:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> GRATULACJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Gratulacje, nie lada wyczyn mhmhmhm brawo !

Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
szacunek dla Gumpa no i dla pani też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 106
J
member
member
J Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 106
Panowie czapki z głów!

A widzisz mówiłem Tobie że wygrasz...

pozdrawiam,

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Gratuluję

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 610 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1