|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894 |
Mam okazję po raz drugi z rzędu zakładać temat z gratulacjami dla zwycięzcy Playoff i po raz drugi te gratulacje są dla :5gw: gumpa :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Gratuluję również drugiemu finaliście frankowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
Jednak moje wczorajsze trochę przedwczesne gratulacje na gg były jak najbardziej słuszne i tak jak Ci zapowiadałem gump, zakładam ten temat. W jakiś sposób przeszedłeś do historii tego prestiżowego konkursu wygrywając kilkanaście pojedynków z rzędu, broniąc tytułu i zwyciężając ponownie co się jeszcze chyba nikomu nie udało. Czego mogę życzyć ? Hattricka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam Fred
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796 |
To robi wrażenie! Drugie z rzędu. Co tu duzo gadac: brawo, wielkie gratulacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 672 |
gratuluje, nie lada wyczyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438 |
Tylko nie spocznij na laurach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> * GRATULACJE *
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 217 |
Gratuluje! A tak chcialam byc pierwsza kobieta, ktora zwyciezy w playoff. Udalo ci sie obronic honor pozostalych facetow. Pozdrawiam Ania (franek to tylko takie pseudo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Oryginalnie wysłał franek: [qb]Gratuluje! A tak chcialam byc pierwsza kobieta, ktora zwyciezy w playoff. Udalo ci sie obronic honor pozostalych facetow. Pozdrawiam Ania (franek to tylko takie pseudo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] :eek: no ładna ładna konspiracja.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ania - niezły z Ciebie konspirator pozdrawia Inspirator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
WOW !!! Zwycięstwo drugi raz z rzędu. To robi wrażenie. Gratulacje gump <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285 |
Gratulacje Gump za bezprecedensowy suksces. :5gw:
Franek (Aniu) dla Ciebie rowniez gratulacje jako drugiego finalisty.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 268 |
Gratuluje gump nie lada wyczynu. Słowa uznania należą się również przeciwniczce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednym słowem ciekawe rozstrzygnięcie playoffu. Oby więcej takich konkursów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Aniu gratuluję dojścia tak daleko i szkoda, że się nie udało, 3małem kciuki za Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A tak btw. to ładny nick =>FRANEK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
No coz gump, bylem bliski wyeliminowania Cie z playoffow, ale o wlos mnie pokonales. Wygrac 2 razy z rzedu? Hmmm :rolleyes: to jeszcze nikomu sie nie udalo. Tak wiec wielkie gratulacje i brawo za taktyke ktora niejednego potrafila wyprowadzic z rownowagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dla Ani oczywiscie tez ogromne gratulacje za dojscie tak wysoko i wspaniala walke! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Oryginalnie wysłał franek: [qb]Gratuluje! A tak chcialam byc pierwsza kobieta, ktora zwyciezy w playoff. Udalo ci sie obronic honor pozostalych facetow. Pozdrawiam Ania (franek to tylko takie pseudo) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ----------- duze grabki tzn gratki dla gumpa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
No no no to juz po raz drugi z rzedu gump wygrales Play Off :3gw: GRATULACJE :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> GRATULACJE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Gratulacje, nie lada wyczyn mhmhmhm brawo !
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
szacunek dla Gumpa no i dla pani też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 106 |
Panowie czapki z głów!
A widzisz mówiłem Tobie że wygrasz...
pozdrawiam,
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka