Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ja osobiście gtam Wisłę. Na pewno w głowach koszykarek z Valencji będzie to że porażka nie eliminuje ich z dalszych rozgrywek. Mają jeszcze trzeci mecz u siebie.
Napewno Wisła jest w stanie dzisiaj to wygrać

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Ludziska co wyscie sie tak uwzieli na ten mecz Wisły z Valencia który jest dla mnie meczem no bet.
Sa tez warte zagrania inne mecze.
Mysle ze dzisiaj swoj awans powinny swietowac druzyny Fenerbahce i Samary gdyz ich rywalkami sa zdecydowanie najsłabsze zespoły z tego etapu rozgrywek.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Originally Posted by aker
Ludziska co wyscie sie tak uwzieli na ten mecz Wisły z Valencia który jest dla mnie meczem no bet.
Sa tez warte zagrania inne mecze.
Mysle ze dzisiaj swoj awans powinny swietowac druzyny Fenerbahce i Samary gdyz ich rywalkami sa zdecydowanie najsłabsze zespoły z tego etapu rozgrywek.
ja osobiscie zagralem na Valencienes wink Zespoł ostanimi czasy poczyna sobie calkiem dobrze zawalili poczatek fazy grupowej jednak pozniej szlo im cosraz lepiej
W Rosji dostali 10 pkt i napewno stac ich na zw u siebie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
No,ja bym sie obawiał zagrac na Fener i Samare - w pierwszym meczu Samara wygrała dzieki zejscia z parkietu 3 zawodniczek Valencienes(tych z pierwszej piatki), a Dexia ostatnio pogrywa odkad wrociła Kraayeveld -zreszta najlepsza w 1 meczu.Najlepiej zagrac,mysle +6,5 Dexie.Ale to tylko moje zdanie,roznie moze byc.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
no i Brno sprzedawczyki wygraly u siebie 80-47 ale po co na wyjezdzie wygrywac??? po to zeby u siebie zarobic na kibolach itp.
ale koles na mnie wjechal ze pisze totalne bzdury bo nie ma odpuszczania

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Wisla-Valencia 57:67 - roznica klas wyszla na jaw i odpuszczania nie bylo, co do Gambrinusa sam sie nacialem, ale sie zdarza. typ nietrafiony jest typem zlym, nie szukaj winnych wokol siebie, szukaj u siebie.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Originally Posted by polskignom
Wisla-Valencia 57:67 - roznica klas wyszla na jaw i odpuszczania nie bylo, co do Gambrinusa sam sie nacialem, ale sie zdarza. typ nietrafiony jest typem zlym, nie szukaj winnych wokol siebie, szukaj u siebie.
no wiem wiem ze moja wina ale po co koles mi napiał skoro sam wiesz ze odpuszczania przy graniu do 2 zw są!
A ze nie trafilem to wiem MOJ BŁAD wink

Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 33
Kolejny tak butny post zostanie nagrodzony ostrzeżeniem.

Last edited by tomo; 02/02/2007 20:26.
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz MKB Euroleasing - UMMC Jekaterinburg
Typ: 2
Kurs: 2.86
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10

W drugim spotkaniu play-off drużyna z Jekaitierinburga była już o krok od odpadnięcia z rozgrywek Euroligi (do przerwy przegrywały dwunastoma punktami). Jednak dzięki świetnej grze Batkovic oraz Ford rosyjska drużyna wyszła z ciężkich opresji i w dzisiejszym spotkaniu zagra o wszystko na Węgrzech z miejscowym Sopronem. Pomimo wcześniejszych spotkań oraz kursów wystawionych przez bukmacherów szanse oceniam 55%-45% dla gospodyń, za którymi przede wszystkim przemawia atut własnej hali. Jednak w takich spotkaniach, jak to dzisiejsze wszystko jest możliwe i żadnego wyniku wykluczyć nie można. Zespół rosyjski wygląda całkiem solidnie, a w szczególności musi imponować gra na tablicach co jest przede wszystkim zasługą wcześniej wspomnianej Ford. Dlatego też choć w dzisiejszym spotkaniu przyjezdne faworytkami nie są liczę na niespodziankę.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
J
JP2 Offline
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,163
Jekaterinburg +4,5 Wydawało mi sie bardzo Interesujaca propozycja i tak zagrałem "Rosjanki" tak łatwo nie popuszczą

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
O
member
member
O Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
witam mam pytanie dziwi mnie wysoki kurs 1,25 na spartAK moskwa w meczu z ga,brinus brno wg mnie rosjanki wygraja gladko jak sadzicie?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
Nie ma sie co az tak bardzo dziwic Gambrinus to bardzo mocny zespół a Spartak Moskwa nie jest az taka twierdza w której nie da sie zwyciezyc - vide WISEŁKA KRAKÓW

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
kosz Spartak Moscow Region – Gambrinus Brno
Typ: 2 (+9.5)
Kurs: 1.943
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Czeszki to zwyciężczynie ostatniej edycji Euroligi oraz finalistki dwóch poprzednich edycji. Dlatego też dziwi mnie stawianie Rosjanek w roli aż tak zdecydowanych faworytek dzisiejszego spotkania. Co prawda przyjezdne być może nie grają w tak imponujący sposób, jak chociażby rok temu, tym nie mniej dotarcie do tej fazy rozgrywek ma swoją wymowę. W ćwierćfinałach Euroligi kobiet nie ma już miejsca dla słabeuszy i dlatego też spodziewam się dzisiaj niezwykle twardego boju. Rosjanki choć w swoich szeregach mają mały "Dream team" są do ogrania, co pokazała choćby nasza Wisła Kraków. W związku z tym liczę, iż przyjezdne co najmniej nawiążą równorzędną walkę i jeśli już przegrają to nie dużą liczbą punktów. Dziewięc punktów handicapu na tym poziomie rozgrywek to naprawdę sporo.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Widzę że to urodzinowy bet także wszystkiego najlepszego smile
Przychylam się do betu na Czeszki i wierzę że Bobrovski coś wymyśli... Dodatkowo chciałbym zwrócić uwagę na bet na Wilno w Bourge. W grupie Litwinki wygrały 2 x we Francji co prawda ze słabszym Mondevile ale obecnie grają też lepiej niż wtedy.
8,5 pkt. przy w miarę równych ekipach to spory zapas.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 72
Originally Posted by Valverde
kosz Spartak Moscow Region – Gambrinus Brno
Typ: 2 (+9.5)
Kurs: 1.943
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Czeszki to zwyciężczynie ostatniej edycji Euroligi oraz finalistki dwóch poprzednich edycji. Dlatego też dziwi mnie stawianie Rosjanek w roli aż tak zdecydowanych faworytek dzisiejszego spotkania. Co prawda przyjezdne być może nie grają w tak imponujący sposób, jak chociażby rok temu, tym nie mniej dotarcie do tej fazy rozgrywek ma swoją wymowę. W ćwierćfinałach Euroligi kobiet nie ma już miejsca dla słabeuszy i dlatego też spodziewam się dzisiaj niezwykle twardego boju. Rosjanki choć w swoich szeregach mają mały "Dream team" są do ogrania, co pokazała choćby nasza Wisła Kraków. W związku z tym liczę, iż przyjezdne co najmniej nawiążą równorzędną walkę i jeśli już przegrają to nie dużą liczbą punktów. Dziewięc punktów handicapu na tym poziomie rozgrywek to naprawdę sporo.
gratuluje wyczucia tematu wysoka wygrana czeszek smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
Gambrinus Brno – Spartak Moscow Region typ 1 kurs w sts 1,70 - dosyc wysoki pomimo iz brno wygralo 73-58.
Trzeba jutro szybko leciec obstawic poki jest tak wysoki kurs.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by kudzior
Trzeba jutro szybko leciec obstawic poki jest tak wysoki kurs.

Hmm, kolega leci pod wpływemwłasnych przemyśleń czy też tego że stawialiśmy Czeszki i one win na wyjeździe smirk
Takie mi się pytanie nasuneło tylko...
Odradzam granie Czeszek ... będzie wojna a i Czeszki już przegrywały u siebie w tym sezonie - wg mnie no bet lub lekko Rosjanki wink

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
pamiętajmy , że nie liczy się bilans punktowy tylko zwycięstwo w meczu jako jeden punkt .

która drużyna wygra dwa mecze ta awansuje dalej.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,961
I dlatego Czeszki powalczą o wygrana na swoich śmieciech.Jeżeli miały by przegrac ten mecz to były by w trudnej sytuacji ponieważ drugi mecz w Moskwie juz nie bedzie taki łatwy.Moim zdaniem po takim kursie( 1,70 ) można śmiało grać na gospodynie.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038
nie zgodze sie, jak dla mnie spartak to prawdziwy dream-team, zdarzaja im sie wpadki typu mecz z wiselka ale jakos nie wierze zeby odpadly juz teraz,bibrzycka, penicherio, thompson, to zawodniczki o uznanej marce,nie wspominajac o znanych rosjankach
fakt, czeszki to doswiadczona druzyna, co roku grajaca o najwyzsze laury ale mysle ze po takim kursie warto zagrac na spartak, zwlaszcza ze o awansie decyduja dwa wygrane mecze a nie roznica punktow

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1