Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
interia.pl

tytul artykulu:

"Chcesz zarobić? Postaw na Polskę!"


Inny cytat jako komentarz do powyzszego: "A robta co chceta" laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by KRAJAN
Wszystko co mialem zagrać juz zagrałem - dziś tylko dobawiłem nowe zdarzenia - i czekam do godz. 20.00
Polska - Dania - 1(-2,5) /4.50/ 2/10
Polska - Dania - 1(-1,5) /2.95/ 4/10

i dubel
Rosja -1,5 /2.70/ + Polska -2,5 /4.50/ 0,5/10

Dlaczego mam aż takie przekonanie co do Polaków?
Zakładam, że "żadne sraczki" nie bedą miały wpływu na poczynania zawodników na boisku.
1/ Dania nie gra żadnej rewelki na tych MŚ - ot po prostu solidna drużyna
2/ mieiąc temu pokonaliśmy Duńczyków na ich terenie 5-cioma golami - czemu dziś tego nie powtórzyć?
3/ Dania przegrała z Bratankami - Ci z kolei ze Sborną z którą myśmy również wymęczyli zwycięstwo - wniosek - napewno nie stoimy na straconej pozycji.

i 4/ Jak Duńczycy odskoczą cięzko nam będzie ich dojść - dlatego przy przegranej - tak kurs 2.65 jaki i 4.50 - nie będzie miał znaczenia - skoro będzie nie trafiony.

za nieco ponad 10h meczyk - obyśmy po nim byli zadowoleni
widzę że mnie uprzedziłeś mam jakieś nieodparte wrażenie że dzisiaj będzie przekonujące zwycięstwo polaków
jeżeli bedzie nam dane do przerwy utrzymywać wynik remisowy bądz minimalną przewagę to czuje że później odjedziemy duńczykom dość znacznie nie chcę być jakimś super optymistą ale wierzę w wygraną trzema czterema bramkami i over gram go cały czas jak odjedziemy duńczycy nie będa długo konstruowali akcji a przez to może być wiele nieporozumień i szansa na kontry
mój typ polska -2,5 kurs 4,5 bwin
polska win buk bet 24 kurs 2,95
over 57,5 kurs 2 buk unibet
a wszystko i tak zweryfikuje spotkanie o 20.00
gogogo POLSKA BIAŁO CZERWONI
caly czas czekam na polska win kurs 50

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Złe wiadomości napływają z Hamburga, gdzie polscy piłkarze ręczni rozegrają dzisiaj półfinałowe spotkanie mistrzostw świata z Danią (godz. 20:00).
W III programie Polskiego Radia, szef sztabu medycznego kadry dr Maciej Nowak poinformował, że w środę aż sześciu zawodników zmagało się z biegunką lub infekcją górnych dróg oddechowych, a także z gorączką. Kapitan naszej kadry Grzegorz Tkaczyk dostał zakaz opuszczania pokoju, nie brał udziału w wieczornym treningu.

Według sztabu medycznego cała szóstka ma być gotowa do gry w dzisiejszym spotkaniu. Nie wiadomo jednak jak to się odbije na ich przygotowaniu fizycznym.

http://sport.onet.pl/0,1257854,1477144,wiadomosc.html

Dołączył: Nov 2006
Posty: 4,649
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 4,649
dzis WIN Polski oraz Niemcow smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Na dzisiaj dubel
Polska+1,5
Francja+0,5
Kursy z sts po 1,8
Dużo było szumu w prasie po tym jak sędziowie przepchnęli gospodarzy do półfinału. Jeżeli dzsiaj nie oodwalą jakiegoś numeru to Francja defensywą zniszczy Niemców. Chorwaci rzucili tylko 18 bramek żabojadom a mają napewno silniejsza drużynę od Niemiec.
Jeżeli chodzi o Polskę to przewiduję ciężki mecz i wynik na styku więc handi będzie najlepszym rozwiązaniem.
Pozdrawiam Teo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
TEO jakby bylo tak pieknie jak piszesz to z gory bysmy wiedzieli, ze Francuzi zdobeda mistrza swiata

To czemu ta Francja defensywa nie zniszczyla ich w pierwszym meczu miedzy nimi?? Ze zagrali dwa dni temu dobrze w defensywie to nie znaczy, ze zagraja dzis podobnie. Niemcy maja swietny atak i z pewnoscia znajda sposob na zdobywanie bramek chozby rzutami z drugiej linii
Nie mowie, ze typ nie wejdzie (chodz gralem oderotnie) ale jak juz piszesz to napisz pozadne uzasadnienie bo ten twoj post to jakis nijaki.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
Uważam, że dzisiaj zwycięstwo odniosą ruscy, po minimalnej porażce z biało-czerwonymi będą chcieli się odnieść zwycięstwo, zwłaszcza że 7 ms. daje awans do IO.
Stawiam również na gospodarzy. Mecz z francuzami spacerkiem nie bedzie jednak uwazam jednak że po wyrównanym meczu wygraja niemcy. Co do meczu polska-dania baardzo bym chciał zobaczyc nasze orły w finale (najlepiej z niemcami...) jednak aby tak się stało trzeba pokonać wymagającą danie... Pozatym biało-czerwoni są nieobliczalni dlatego nie postawie kasy na win biało-czerwonych do tego jeszcze dramatyczne wieści z polskiego obozu
http://sport.onet.pl/0,1257854,1477144,wiadomosc.html


Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Może nie zgrali tak w pierwszym meczu bo on nie eliminował ich z dalszej części turniej HAGIi

Dołączył: Jan 2007
Posty: 42
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 42
Kuszące wydaje się być + 1,5 gola na Niemców w Sportingbecie po kursie 1,5.Po ty co widziałem w wykonaniu Francuzów w meczu z Tunezją wydaje mi się, że Francuzi powinni dziś ulec świetnie grającym w ataku Niemcom, którzy w 1/4 pokonali mistrzów świata Hiszpanów.Do tego dochodzi jeszcze własna publika,także warto zaryzykować.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Przestancie już z tym pier... o dramatycznych wieściach z polskiego obozu. Co kolejny post zaraz będzie wklejanie pierdoł z portali które muszą o czymś pisać. Panowie to są piłkarze ręczni a nie baletnice. Tu nie ma miejsce dla ciot ... to są twardzi goście i wiedzą że grają najważniejszy mecz w życiu takze skończmy ten temat już.
Nasi mają wyjść na parkiet i dać z siebei wszytsko i jeśli tak będzie będę z nich dumny.
Co do stawiania na Ruskich to przestrzegam przed faktem że nie wiadomo jak zagra i czy zagra kosharov po tym jak mu Lijek rozwalił łuk brwiowy w ostatniej minucie a bez niego Ruskich nie widzę...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by lleytonhewitt
Kuszące wydaje się być + 1,5 gola na Niemców w Sportingbecie po kursie 1,5.Po ty co widziałem w wykonaniu Francuzów w meczu z Tunezją wydaje mi się, że Francuzi powinni dziś ulec świetnie grającym w ataku Niemcom, którzy w 1/4 pokonali mistrzów świata Hiszpanów.Do tego dochodzi jeszcze własna publika,także warto zaryzykować.

Nie no twój argument jest przytłaczający ... przywołując mecz z Tunezją ... sorki nie powstrzymałem się.
Ludzie nie piszcie głupot...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by lleytonhewitt
Kuszące wydaje się być + 1,5 gola na Niemców w Sportingbecie po kursie 1,5.Po ty co widziałem w wykonaniu Francuzów w meczu z Tunezją wydaje mi się, że Francuzi powinni dziś ulec świetnie grającym w ataku Niemcom, którzy w 1/4 pokonali mistrzów świata Hiszpanów.Do tego dochodzi jeszcze własna publika,także warto zaryzykować.

no moze odniesc sie raczej do meczu Francuzow z Chorwatami

Dołączył: Jan 2007
Posty: 42
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 42
No dobra,z Chorwacja zagrali zdecydowanie lepiej,ale i tak nie przekonuje mnie ich gra, poza tym grali juz raz na tych mistrzostwacg i Niemcy wygrali 3 bramkami , a teraz jeszce + 1,5 handi na nich wiec biore

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
No dobra to już też poszło.

Nie będe odmienny i także skusiłem się na kurs 2.75 na Polske (betsson). Naprawdę dziwię się bukom, że wystawiły akurat takie kursy. Tak się zasanawiałem co się przyczyniło że "eksperci" tak ocenili szznase. Naprawdę większość argumentów jest po stronie Polski, a przynajmniej taki ejest moje zdanie.
1) W sparingu przed MŚ Polacy pokonali i to na ich terenie duńczyków 5 bramkami, więc jakaś przewaga psychologiczna jest.
2) Wszyscy mówili, że trafiliśmy do słabszej grupy, ale to Polska, Niemcy i Francja awansowały dalej a Islandia przegrała bardzo frajersko po dogrywce i tracąc bramkę na 2 sek przed końcem.
3) Leciwa drużyna Duńczyków na pewno będzie odczuwała trudy turnieju i do tego ciężkiej przeprawy z gejzerami. Jeżeli będa kryli systemem 6-0 to nie mają z nami szans, natomiast jeśli zagrają np 5-1, albo nawet wysoko 3-3 to nie wierze, że przy agresywnej grze wytrzymają kondycyjnie.
4) Mimo, że Dania ostatnio regularnie zdobywa brązowe medale na ME to praktycznie sukcesy w MŚ ma podobne do naszych, czyli niewielkie.
Warto także zauważyć, że Dania praktycznie w każdym meczu walczyła do końca o punkty wygrywając minimalnie lub przegrywając także 1 bramką z Węgrami czy 2 z Chorwacją. Polska mecze na styku praktycznie miała tylko 3 (Niemcy, Islandia, Rosja) Co także może wpłynąc na kondycje obu drużyn.
Chyba najwiekszym czynnikiem, który może pomagać duńczykom bedzie prawdopodobnie publika.
Aha i nie się z kimś, że wszystko zawdzięczami Szmalowi, fakt że Kasa gra wyśmienite zawody, ale to że jesteśmy chyba drużyną która rzuca najwięcej bramek też o czymś świadczy. Mamy, jak powiedział Lijewski, najlepszą drugą linie, trio Bielecki-Tkaczyk-Lijewski jeśli zagra dobrze to o wynik będe spokojny.
Pozdrawiam

Mój typ:
Polska - Dania 1

Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
addict
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 623
Panowie a co myslicie o takim zakladzie ?: Ile rzutów z 7. metra obroni Sławomir Szmal (POL)? Wiecej niz 1,5 kurs 2,10.

W meczu z Rosjanami nasz bramkarz swietnie spisywal sie w obronie rzutow karnych. Dzisiaj zapowiada sie ostra walka i napewno trochę kar i karnych się posypie. Wystarczy, że obroni dwa i wchodzi a kursik ładny.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Sebkos,czy zakład z bwin dot, 2 min oznacza,ze ma być 7 kar 2-minutowych,czy łaczna liczba minut karnych,wtedy byly by to 4 kary .Dla mnie to jest niejasne.
Ile minut karnych zaliczy Dania?Tak to brzmi dokładnie.
Odnosnie ew.nieobecności Tkaczyka,to na środku Wleklak wcale nie jest gorszy,w tej sytuacji dobre wydaja sie undery na Tkaczyka.
Jeszcze jedna kwestia-mozna doskonale znac sie na jakiejs dyscyplinie a być kiepskim typerem i na odwrót.
Ja postanowilem nie wchodzic w żadne ostrzejsze polemiki na tym forum,bo to mija sie z celem.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Germany (+1,5) - France 1 @ 1.55
Poland (+1,5) - Denmark 1 @ 1.65

Razem daje 2,56.

Ciągle szukam czegoś przeciw takiemu zagraniu i nie mogę nic znaleźć.. :-( Wydaje mi się to w miare bezpieczne, bo przy ewentualnych remisach jest nadal dobrze, nawet przy rzucie rozpaczy w ostatnich sekundach i wyniku jednobramkowym też jest ok..
To są przecież półfinały, zarówno gospodarze jak i nasza drużyna będą walczyły o zwycięstwo! Jak już ktoś wspomniał, wygraliśmy z Danią przed turniejem, na ich terenie. OK, sparing.. Ale pięcioma bramkami wygraliśmy..!
Niemcy z kolei już na tym turnieju grali z Francją i wygrali trzema bramkami..

Pomóżcie mi znaleźć coś przeciwko temu zakładowi, bo w "promocje" nie wierze.. :-)

Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
I jeszcze wtrące 3 groszę co do meczu Francja - Niemcy.

pierwszy typ jaki mi się nasunał w BAW to ile bramek rzucą Niemcy z karnych? powyżej 3,5. Francja pokazała w meczu z moimi faworytami jak się broni frown . Ekipa Chorwacji rzucziła raptem 18 bramek. Doskonale spisywał się Omayer, ale jeśli chodzi o karne to obronił 1/3. Myśle, że sędziowie dadzą troszkę więcej karnych gospodarzom widząć, że Ci sobie nie radzą z defensywą Francji i ta linia powinna pęknąc dosc łatwo.
Co więcej przewiduje rewanż Francuzów na Niemcach za mecz grupowy. Pewnie sędziowie będą pomagali jak mogą ekpie gospodarzy, ale tym razem nie wystarczy. Na początku uważałem, zę żabki są w słąbej formie, ale po meczu z Chorwacją stwierdzam, że poprostu awansowali dalej najmniejszym nakładem sił. Nie mieli problemów z pokonaniem wspaniałem Chorwackiej ekipy i powinni awansować do finału. Gospodarze w na MŚ w piłce noznej też szli jak burza i zatrzymali się na półfinale i tak też przewiduje teraz.
Moje typy:
Francja - Niemcy 1
Ile bramek strzelą Niemcy z karnych - powyżej 3,5

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
nawój ... dla mnie jeśli pisze ile minut kar to jest jasne że jeśli pisze 9 min to mają być 5 kar po 2 minuty. Jeśli 7 min to 4 kary po 2 minuty itd..

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja nie byłbym taki pewny.Buczki to niezle cwaniaczki.wczoraj np zagrałem sobie zakład(nordicbet),że do 10 min w meczu Dania -Polska bedzie powyżej 4.5 bramki-kurs 2.Dzisiaj mi dokleili w historii zakładów,że to Polska ma zdobyc over 4.5-wczoraj na 100% nie było słowa Poland.Moim zdaniem,powinni mi anulowac zakład.No ale wierze,że do 1o nasi jebną 6

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, burbon, rymoholik, $-man, Sensei), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1