Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Oct 2006
Posty: 190
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 190
Francja wygra. Ileż można mieć fuksa i wygrywać dzieki kibicom i sędziom. jeśli to by wystarczyło to gospodarz każdej imprezy byłby mistrzem a do rozstzrygniecia pozostawały by tyko pozostałe pozycje.
Niemcy sami przed turniejem twierdzili że to młody zesół i jego cel to 1/8 finału. zaszli dalej i chyba poprostu niestarczy sił.
Francja super mecz z Chorwacją gdzie każdy skazywał ich na pożarcie, grają bardz odobrze w obronie super broni ich bramkarz super Karabatic i ten młody Abalo ( niewiem czy tak sie to pisze ) raz na tych mistrzostwach z Niemcami przegrali, bo dali sobie na początku odskoczyć na 4-5 bramek teraz tego niepowtórzą i poprostu niema to ja ŚŁODKA ZEMSTA. FRANCJA 2.15 wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
W Expie już 3,20 na Polskę.

Polska - Dania 3.20 - 9.25 - 1.50

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
http://sport.onet.pl/0,1257854,1477144,wiadomosc.html

ups

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
15:00 Hiszpania - Chorwacja 1.95 9.25 2.15
17:25 Niemcy - Francja 2.10 9.25 2.00
17:30 Federacja Rosyjska - Islandia 2.65 10.50 1.65
20:00 Polska - Dania 2.90 9.25 1.60

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Betfair ok. 1.72 na Danię. Spoko będzie, mam nadzieję. grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Originally Posted by Adammm
http://sport.onet.pl/0,1257854,1477144,wiadomosc.html

ups
według mnie pic na wode zeby zmylic takie jest moje zdanie wedlug mnie mogli jeszcze dopisac ze szmal nie zagra to kurs był by 4.5 grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Hiszpania +1.5 -- 1.6 wygra powinna byla wygrac w grupie ale przegrala z chorwacja dzis wygraja tak jak polskaaaaaaaaaaa

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by grzesol
Bardzo proszę ludzi znających się dobrze na piłce ręcznej o wytypowanie faworyta w meczu Chorwacja-Hiszpania bo chciałbym zagrać grubiej na Chorwatów ale kieruję się tylko dobrą grą Chorwatów w fazach grupowych i przegraniu tylko 1 spotkania.Wydaje się jednak,że kurs 2 zł. warty zaryzykowania,a co wy o tym myślicie ??
Nie mam więcej pytań tongue Pomyśl jeszcze, bo te "grube" 5 zł możesz jeszcze zainwestować gdzie indziej wink

Za 20 minut zaczynamy. Na początek zwycięstwo Chorwatów. Liczę, że jednak mecz z Francją to wypadek przy pracy i dziś będą chcieli zapewnić sobie spokojnie możliwość walki o IO.

Co do Francuzów i opinii, że słabe występy w grupie miały na celu tylko spokojne przebrnięcie do ćwierćfinałów. Szczerze wątpię - czy ktoś, kto myśli logicznie celowo ma zamiar wpaść na najmocniejszą ekipę już w ćwierćfinale? Osobiście liczę, że zwycięstwo nad Chorwatami to tylko "wypadek przy pracy" i gram awans Niemców.

Na koniec o Polakach i rzekomych problemów zdrowotnych. Dla Naszych jest to mecz życia - jak wyjdą na plac gry, to wszystkie boleści wezmą w łeb, bo będzie przed nimi wizja godziny walki o finał Mistrzostw Świata.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
W Expie już 3,20 na Polskę.
No to mozna surować z Milenium,gdzie na zdunów 2.15
Nawoj

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
ja tam widze 2,90...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jest duża przesada w tym o czym informują media, portale internetowe w Polsce- uspokaja w rozmowie Andrzej Kraśnicki, prezes ZPRwP-Ręczna.pl

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
widac ze masz male pojecie ze takie rzeczy piszesz.... chyba chyba ze mowisz 20 zl... to masz racje ale ja wiecej na paliwo wydam.....wiec w milenium by bylo 6.00 na dunczykow to moze bym sie pofatygowal

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Pragnę zauważyć, że jak z Rosją nie zagrał Siódmak (właśnie podobne "przeziębienie") to prawie przegraliśmy z Rosją, a teraz może nie zagrać paru z podstawowego składu. I jescze przypomnę jak Gacek miał kontuzję przed meczem z Brazylią (siatkówka) i też wszyscu mówili, że spoko i nawet trener dał to sobie wmówić i drużyna zamiast grać obserwowała Gacka, który z trudem się poruszał. Na takim poziomie trzeba być w dobrej formie fizycznej żeby wytrzymać tak trudny mecz. Dla mnie Dania.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by kudzior

Tak bedzie przejrzysciej:

"Jest duża przesada w tym o czym informują media, portale internetowe w Polsce- uspokaja w rozmowie Andrzej Kraśnicki, prezes ZPRwP.
Jak udało nam się ustalić wszyscy zawodnicy Reprezentacji Polski będą gotowi do gry w dzisiejszym spotkaniu.
Polacy o 20:00 w półfinale Mistrzostw Świata zagrają z Duńczykami. Transmisja na żywo w Polsacie. "

wink

Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
Germany - France over 52,5 gole 1,85

Mysle nad postawieniem 2 przy tym zdarzeniu .... 53 gole to wcale nie tak dużo,ale jak wiadomo zalezy od formy dnia bramkarzy i zawodnikow.... co byscie stawiali przy tym spotkaniu ?


Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 28
Islandia - Rosja 2,1

Ruscy po porażce z biało-czerwonymi moim zdaniem zrobia wszystko żeby ograć Islandie. Nie będzie to mecz o pietruszke 7 daje awans do IO.
Chciałbym zobaczyć finał pol-ger:-)

Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
ogladajcie polsat sport
mowia ze polacy chorzy na 100%

Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 742
POlacy

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
Hehe ja slyszlaem ze na 83.32 % sa chorzy

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, betowiec, aker), 2,127 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,475
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1