|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
[ Linked Image] Program zawodów:03.02.2007 - 10:45 - Sprint (M) (10 km)03.02.2007 - 14:15 - Sprint (K) (7,5 km)04.02.2007 - 11:15 - Bieg pościgowy (M) (12,5 km)04.02.2007 - 14:15 - Bieg pościgowy (K) (10 km)06.02.2007 - 14:15 - Bieg indywidualny (M) (20 km)07.02.2007 - 14:15 - Bieg indywidualny (K) (15 km)08.02.2007 - 14:15 - Sztafeta mieszana (2 x 6 km + 2 x 7,5 km)10.02.2007 - 10:45 - Sztafeta (M) (4 x 7,5 km)10.02.2007 - 14:15 - Bieg masowy (K) (12,5 km)11.02.2007 - 11:00 - Sztafeta (K) (4 x 6 km)11.02.2007 - 14:15 - Bieg masowy (M) (15 km)Międzynarodowa Unia Biathlonowa [ biathlonworld.com] Anterselva [ biathlon-antholz.it] Wyniki LIVE [biathlonresults.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Specjalna oferta w betsson.com na MŚ w biathlonie:
Jesli Tomasz Sikora zdobedzie medal w sprincie, betsson zwraca graczom za wszystkie przegrane kupony ( takze multi ) postawione na sprint mezczyzn. Maksymalnie do 100zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 181 |
Ja mam podobną, jeśli Pałka zdobędzie złoty medal w sprincie robie loda wszystkim chętnym.Maksymalnie 4 lody na godzine  . Niech sobie w dupe wsadzą takie oferty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523 |
buhahahah :):):) rewelacyjny komentarz juz dawno sie tak nie uśmialem. naprawde gratuluje poczucia humoru:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
dobry zalazek dyskusji o MŚ w biathlonie, najlepiej jakby dawano bonus w wysokosci 1000 zl i pewnie bez potrzeby obrocenia mozna go bylo wyplacic, co nie? Jak jestes dobry to i tak od bukow wyplacisz, a takie bonusy i tak nie decyduja o tym czy jetses na + czy na -.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
 Tutaj dyskutujemy tylko i wyłącznie o Mistrzostwach Świata i typach na nie, anie o promocjach bukmacherów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
Mam wielka prosbe, moglby ktos mna pokierowac jak trafic na tej stronce biatlonowej do wynikow kilku ostatnich zawodow ? bo szukam probuje, nie najlepiej znam angielski i nie moge znalezc. Albo jakby ktos wkleil gotowy link tez byloby fajnie  z Gory dzieki. http://www.biathlonworld.com/eng/news/default.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 7,777 |
Kruglov-Fischer-1 1.56:) warto zagarc ten typ rusek w mocnej formie a Sven ten sezon słaby i powoli musi myslec ozakonczeniu kariery:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Co do formy na mistrzostwa to zobaczymy w sprincie kto jak się przygotował. Ja osobiście sprint odpuszczam i czekam na biegi na dochodzenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
 Tutaj dyskutujemy tylko i wyłącznie o Mistrzostwach Świata i typach na nie, anie o promocjach bukmacherów. Tomo , szanuje Twoje robote , ale powiedz mi co w tym złego ze Banik zapodał co naszykowali ? gadamy o kursach szansach itp, wiec czemu nie o takich ofertach , co do Pana @@@@@@ to nie mam slow .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
W tym, że Banik napisał o promocji w swojej firmie nie było akurat nic złego, natomiast kolejne 2 posty były absolutnie nie na miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Jasne , wybacz , zle Cie zrozumiałem , natomiast dobrze zrozumiałem Pana @@cos tam ;_)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Niemcy - Norwegia /ilość medali/ @1.85 (Sportingbet)Bjoerndalen, Svendsen, Grubben i może Hanevold na Wilhelm, Henkel, Neuner, Glagow, Greisa, Fischera do tego w porywach Wolf i Roesch. Nawet jak Olek zainkasuje 5 krążków to i tak szanse powodzenia tego zakładu oceniam wysoko. Poza tym mamy 3 sztafety, gdzie Niemcy w każdej mają medal niemal jak w banku, a Norweżek w sztafecie kobiet na podium jakoś niebardzo widzę... P.S. Wiem, że przy tym zakładzie powinna być adnotacja (-1,5) Francja (+0,5) - Szwecja /ilość medali/ @1.85 (Sportingbet)Po szwedzkiej stronie mamy Olofsson, któa jest jedną z głównych faworytek we wszystkich konkurencjach żeńskich oraz w porywach może Ferry przy dużej dozie szczęścia złapie gdzieś jakiś brązik. Po stronie francuskiej jest aż 4 zawodników z realnymi szansami medalowymi: Bailly, Baverel-Robert, Poiree i Defrasne. Co prawda główne gwiazdy reprezentacji Francji w ostatnich tygodniach formą nie grzeszyły, ale nie zmienia to faktu, że wciąż stać ich na walkę o najwyższe cele i prędzej czy później myślę, że przynajmniej troje z tych zawodników znajdzie dla siebie jakieś medalowe miejsce. Do tego dochodzą 3 sztafety, w których Francja w każdej ma realne medalowe szanse, podczas gdy Szwecja może obejść się smakiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
EXP Men's 10km Sprint - Antholz-Anterselva (ITA) Most Hits shooting H2H 1. Christoph Sumann 2.85 2. Draw 2.70 3. Emil Hegle Svendsen 2.70
Ostatnie występy Ruhpolding/Pokljuka: Suman - 1sztaf - 2sp. - 1 doch / 2sp. - 1doch. - 0mas (20start) Svendsen - 2sztaf - 1sp. - 1doch / 1sp. - 4doch - ns (8start)
Z przebiegu ostatnich zawodów wychodzi prawie na równo - ale jak pokazują biegi z 4 strzelaniami (wiem że dziś sprint) Austriak wydaje się bardziej stabilny - pozatym ostatnio w wysmienitej formie biegowej (choc minęło 2 tygodnie) - i może probować walczyć o medale - a w takim przypadku musi strzelać bezbłędnie. Liczę troszkę po cichu że młody Svendsen może nie wytrzymać psychicznie i po prostu sie spalić co juz nieraz pokazywał. Kurs wysmienity - ja spróbuję za midle stake. Moj typ Sum=0 Sven=2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Pop. drobna korekta - w Ruhpolding nie był rozgrywany bieg na dochodzenie tylko masowy - ale w tym przyp. nie ma to najmniejszego znaczenia - w oby strzela się 4-krotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dzis naprawdę cięzko cos wybrać - raz przerwa, dwa MŚ troszkę inna specyfika, 3 pogoda - czekając na przebiegi sprintów - jeszcze jeden typek na ww. Austriaka: Iarochenko, D - Sumann, C 2 /1.85/ 2/10 Unibet
Obaj zaliczają się do wysmienitych strzelców - na trasie biegowej odrobinę szybszy wydaje się być Sumann - napewno glowną role bedzie tu odgrywalo strzelanie - ale jeśli obaj sie nie pomylą górą powinien być zwyciężca dwóch ostatnich biegów pucharu świata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
greis-svendsen 2 kurs 2,05 expekt biorąc pod uwagę ostatnie osiągnięcia to jeden lepszych typów jak dla mnie svendsen powienien to wygrać mając jedno pudlo więcej ostatnie starty greisa nie napawają optymizmem tak jakby forma przyszła na poczatek sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
Ja myśle ze Miki Greis skupił sie na przygotowaniach do Mś i dziś Jest jednym z Faworytow,pokazują to nawet buki swoimi kursami...Niemiec zawsze grożny dobrze strzela dobrze biega wiec Myśle ze mozna zaryzykowac : Greis zwyciesca lub podium
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|