Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
3#
09 Nov 03 17:30
Bayern München v Borussia Dort. 1
1.60@
4#
09 Nov 03 17.00
Mallorca v Murcia 1
1.80@
5#
09 Nov 18.00
Ajaccio v AS Monaco 2
1.90@

Ja juz odlonilem swoje wszystkie karty, ale nie wiem dlaczego Ty tak dlugo czekasz niedlugo nie bedziesz mial czego postawic ale pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
#2
9.11.2003 17:00
Chelsea - Newcastle
pn - Anglia
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.71

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Kupon nr :3gw: 09.11.2003 godz.17.30

Bayern München v Borussia Dort. "1" 1.60

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
#3
9.11.2003 17:30
Bayern - Dortmund (0:1)A
pn - Niemcy
Typ: 1
Kurs: 2.0

Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 600
#3 09.11.2003 19.00
Barcelona-Betis 1 1.6
#4 09.11.2003 21.00
Marseille-Lyon 1 2.25
#5 09.11. 2003 20.35
Roma-Lazio 1 2.25

Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
Witam Slayer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Przykro mi ze nie dam rady dostosowac sie poziomem do Twojej gry w tej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

wszystkie zaklady Exact Score:

#2
09 Nov 03 19:00
Barcelona v Betis
2 : 1 @ 7.00

#3
09 Nov 03 19:00
Barcelona v Betis
2 : 2 @ 15.00

#4
09 Nov 03 21:00
FC Sevilla v Real Madrid
1 : 2 @ 7.50

#5
09 Nov 03 21:00
FC Sevilla v Real Madrid
1 : 3 @ 12.00

pozdrawiam i gratuluje przyzwoitego wyniku

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
#4
09 Nov 03 22:15
Colon v San Lorenzo
typ San Lorenzo @ 2.05

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
#5 09 Nov 03 20:00
Home Draw Away
Cobreloa v Univ. Conception
typ :Univ. Conception 3.50

p.s powodzenia w IV rundzie

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
#4
10.11.2003 0:05
Boston - Sacramento
Koszykówka - NBA
Typ: 2
Kurs: 1.71

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
#2
ATL Hawks (+7.5) v SEA Supersonics 1 1.91 10 Nov 03 03:05

#3
ATL Hawks v SEA Supersonics <186 1.91 10 Nov 03 03:05

#4
San Jose v Los Angeles 12 1.20 10 Nov 03 03:00

#5
BAL Ravens v STL Rams 2 1.32 10 Nov 03 02:30

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
#5
10.11.2003 3:05
Seattle(-7.5) - Atlanta
Koszykówka - NBA
Typ: 1
Kurs: 1.91

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Kupon nr :4gw: 10.11.2003 godz.10

China v Egypt " 1 " 1.01

Kupon nr :5gw: 10.11.2003 godz.10

Japan v Poland " 1 " 1.55

Jesli trafie obydwa mecze to z moich wyliczen wychodzi ,ze ja awansowalem , wprawdzie nie podoba mi sie twoja taktyka gdzie 2,3,4,5 kupon poslales o 2 w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mogłes powiedziec ,ze tak bedzie to inaczej bysmy zagrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ,aczkolwiek nie mam zadnych pretensji kazda taktyka jest dobra jesli prowadzi do sukcesu....Dziekuje za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Wojtek:
[qb]Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Kupon nr :4gw: 10.11.2003 godz.10

China v Egypt " 1 " 1.01

Kupon nr :5gw: 10.11.2003 godz.10

Japan v Poland " 1 " 1.55

Jesli trafie obydwa mecze to z moich wyliczen wychodzi ,ze ja awansowalem , wprawdzie nie podoba mi sie twoja taktyka gdzie 2,3,4,5 kupon poslales o 2 w nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mogłes powiedziec ,ze tak bedzie to inaczej bysmy zagrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ,aczkolwiek nie mam zadnych pretensji kazda taktyka jest dobra jesli prowadzi do sukcesu....Dziekuje za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dobieram taktyke do przeciwnikow i wynikow swoich typow. Trafilismy szybko po 1 typie, ale to ja prowadzilem. Na kolejny twoj ruch tzreba bylo czekac do soboty, dales pudlo, takze nie musialem sie wychylac. Mialem komfortowa sytuacje, i czekalem na twoje typy. Niestety sie nie pojawialy, takze dalem swoje i trafilem wszystko. Jest juz po 12stej i Japonia - Polska trwa. Abstra***ac od wyniku to jest rownoznaczne z -100, co juz i tak niczego zmienic nie moze. Takze twoja taktyka rowniez mi sie nie podobala, poniewaz ty podales typy duzo pozniej, aczkolwiek przy zlych obliczeniach nie mialy one juz wplywy na wynik, takze dobrze ze nie masz zadnych pretensji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Racja zle obliczylem ,bo sie spieszylem rano i nie mialem wogole czasu podobnie w calym poprzednim tygodniu. Gratulacje i zycze powodzenia w nastepnych rundach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1