Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 20 1 2 3 19 20
#9304 08/10/2001 18:26
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Wiec od jutra jesli sikor i cala reszta macie ochote zmierzyc sie ze mna zapraszam.
Warunkiem dla innych poza sikorem jest iz ktos musi podliczac punktacje.Jesli taka osoba sie nie znajdzie osobiscie bede podliczal tylko sikora.I druga sprawa nawet jesli znajdzie sie osoba do podliczania to moj "ranking" i sikora ma byc podawany oddzielnie.Jak to ma wygladac mniej wiecej tak to bedzie wygladac
RAFTER-SIKOR NP 1-1 + data
a reszta chetnych ,poprostu poda swoja ksywe i kazdego dnia bedzie pisala ile ma trafien
np
Juan_carlos 9.10 - 1(trafione)
juan_carlos10.10--- (hybione) razem 1 punkt
po dwoch miesiacach wyjdzie kto jest najlepszy,na podstawie zdobytych punktow..
wiec zapraszam chetnych.
Piszcie kto chce wziac u dzial i co wy na to?

Bonus: Unibet
#9305 08/10/2001 18:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
bawię się
jeśli chodzi o podliczanie to myślę że uczestnicy mogą podliczać po kolei... to nie jest takie czasochłonne
skoro już jestem w przykadzie to chciałem zaznaczyć że jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło Hybić...
chybialem za to wiele razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#9306 08/10/2001 18:52
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Chociaż tenis nie jest "moją dziedziną" ale mogę spróbować zmierzyć się z Rafterem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,
myślę że taka rywalizacja wyjdzie z pożytkiem dla wszystkich typujących.
A co do punktacji to moim zdaniem należy podawać ją : typy trafione kontra typy nietrafione. W ten sposób widać jasno jak komu idzie - no i niech każdy poda swój wynik aktualny przy podaniu kolejnego typu.

#9307 08/10/2001 18:54
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
ok juan_carlos wiesz ty i sikor bedziecie w oddzielnym rankingu.Czyli w rankingu ze mna,bo ciebie tez uwazam za dobrego typera jezeli chodzi o tenis.Reszta tak jak wspomniales niech podlicza sie sama czyli kazdego dnia zestawienie plus data.I jeszcze jedno jezeli ktos nie poda typu jakiegos dnia to traktowane jest to jako nietrafienie.
my bedziemy robic to tak
RAFTER 1 + DATA
JUN_CARLOS 1+DATA
SIKOR 1+DATA
1 TO TRAFIONY JEDEN MECZ ,nastepnego dnia bedzie robione zestawienie wszystkich typujacych jesli oczywiscie ktos sie tego podejmie czyli ranking.Jesli takaosoba sie nieznajdzie bede podliczal tylko nas trzech.

#9308 08/10/2001 19:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Dlaczego nie podanie typu równa się z typem nietrafionym? Moim zdaniem trochę sięto mija z celem trafnego typowania, bo np. jeżeli w sobotę masz 4 mecze do wyboru, których nie jesteś pewny to lepiej nie grać niż podać błedny typ. W przypadku takiego punktowania jak proponujesz Rafter- jest to bez znaczenia bo zły typ to to samo co brak typu.

#9309 09/10/2001 00:20
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Kura widzisz jesli chodzi o punktacje,to jest ona uczciwa.Jesli niepodasz typu to tak jak mowisz rowna sie to tyle samo co bledny typ czyli zero.Pozatym jest to cos w rodzaju sprawdzenia pewnych rzeczy i zasady ktore podalem sa niepodwazalne i jesli ci to nieodpowiada to poprostu niebierz w tym udzialu.
A co do zasad to jeszcze kilka :
w przypadku gdy ktos wytypuje mecz ktory zostal odwolany ,lub przelozony to na drugi dzien w przypadku odwolania mozna podac dwa mecze a w przypadku przelozenia mecz sie liczy + nastepny mecz na dany dzien
I jeszcze jedno chcialbym aby niepodawano meczow z kursem PONIZEJ kursu 1.2.Kura A twoj tekst ktory dotyczy 4 meczy ktorych nie jestes pewny i dlatego wolal bys wytypowac innego dnia.Powiem ci tylko tyle ze prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie nigdy nie ma problemu z wytypowaniem meczu chocby byly one dosyc ciezkie teoretycznie.I dla tego wlasnie licze na takie dni bo wtedy wyjdzie kto zna sie na tenisie.Pozatym przewiduje nagrode za 3 pierwsze miejsca.(szczegoly podam w krotce)
I powtarzam ostatni raz zasady ktore podalem sa niepodwazalne ,a jesli komus niepasuja to dowidzenia.
ps (jezyk polski niejest moja mocna strona,ale to raczej wynika z szybkosci pisania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#9310 09/10/2001 00:25
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Kura zgadzam sie na punktacje bilans trafionych i nietrafionych,podawane kazdego dnia pierwsza liczba trafione druga wiadomo.

#9311 09/10/2001 13:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
mój typ na dzisiaj:
bjorkman vinck 1 1.32
dzisiaj jest sporo ciekawych meczów i będzie chyba bez sensacji bo po wczorajszych wyczynach faworytów bilans powinien wyjść na zero (mnie najbardziej ukąsił santoro)
potem jak zdążę to coś wpiszę w tenisie

#9312 09/10/2001 14:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moj typ to Shaugnessy-Serna 1 K1.25
Pozdrawiam

#9313 09/10/2001 15:06
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Mój typ :
Federer-Gambill 1 w profie za 1.5


Rafter czyli podliczanie wygląda tak : mecze trafione - mecze nietrafione , brak typu=mecz nietrafiony ?

#9314 09/10/2001 15:22
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
MOJ TYP NA 9.10

Voinea A. Knowle J. 1 1.60

#9315 09/10/2001 15:26
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Bardzo dobry pomysl Rafter. Z przyjemnoscia bedzie sie obserwowalo wasza rywalizacje, bo w koncu moze to byc zrodlem na prawde DOBRYCH typow. Mysle, ze uczestnikow bedzie wielu wiec ja ogranicze sie jedynie do obserwacji i analizy i typowania na ogolnym forum. Pozdrowienia

#9316 09/10/2001 17:10
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Wiedeń-hard
Koubek - Vanek 1 kurs 1,6 godz 18,20

#9317 09/10/2001 17:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Moja propozycja na dzis na dzisiaj:
A.Costa-Hipfl 1 1.57

#9318 09/10/2001 19:37
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
Witam.Cieszy mnie ze tyle osob probuje swoich sil zmierzyc sie zemna.Widze sikor ze i ty sie pojawiles co swiadczy iz masz zamiar zemna wygrac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ok powtorze tylko najwazniejsze zasady ktore mysle sa w porzadku:
1typujemy kazdego dnia,kazdy trafiony mecz to 1 punkt,nietrafiony 0,brak typu jakiegos dnia 0
2zasady do tenisa sa takie same jak w sts
3w przypadku przelozonego meczu-czekamy na jego dokonczenie ,typujac nastepny mecz
4 w przypadku meczu odwolanego ,nastepnego dnia mozna wytypowac dwa spotkania
5punktacja to bilans wygranych-przegranych
5po zakonczeniu wszystkich spotkan robimy bilans(kazdy robi to sam),ja bede robil to tylko za siebie,sikora i juana_carlosa
6 ranking jest uzupelniany kazdego kolejnego dnia oczywiscie po zakonczeniu wszystkich spotkan.Osobiscie bede robil ranking tylko do 3 pierwszych miejsc.Reszta niech zajmie sie ktos inny ktos kto ma wiecej czasu niz ja.
7nie mozna typowac meczu z kursem nizszym niz 1.2

widze juz pare typow,a raczej jeden ktory niewszedl(shaughnessy).
ok teraz moj typ ten jest dokladnie taki jaki dzis gram w rzeczywistosci,dlatego nie bede podawal swojego typu w dziale tenis,bede to robil tu.Oczywiscie jesli typ ktory podaje tu niebedzie puszczany na zywo ,to moj typ ktory bede gral w rzeczywistosci bedzie w dziale tenis(bede o tym informowal)

HAAS-GOLMARD typ 1 kurs 1.45

I jeszcze jedno ranking robimy po zakonczeniu wszystkich spotkan danego dnia.Przypominam ze zdarza sie iz pewne mecze rozgrywane sa o 3-4 rano wtedy ranking robimy dopiero po ich zakonczeniu.
Chcial bym aby ranking mial taka postac:
1) jakas ksywa 3-0 (bilans) jesli bilans bedzie taki sam to jest takie same miejsce).NP:
2)RAFTER 5-0 (WYBACZCIE MOJA NIESKROMNOSC)
ok pozdrawiam i rzycze hehe... poprostu postanowilem byc pierwszy w tym rankingu i bedzie wam ciezko mnie pokonac.Jak juz wspomnialem za 3 pierwsze miejsca jest nagroda.Juz widze pytanie-JAKA?.Powiem tylko tyle ze napewno bardzo przyjemna ale dowiecie sie o tym dopiero po zakonczeniu calej rywalizacji.I przypominam dzis mamy 9.10 gramy do 9.12

#9319 09/10/2001 19:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moj typ:
Kuerten-Ljubicic 1 1.3

Pomyk

#9320 09/10/2001 19:49
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
I jeszcze jedno w razie gdy ktos poda mecz np na poniedzialek a mecz jest we wtorek to w poniedzialek osoba taka zdobywa 0-1 punktow.
I jeszcze cos jesli chodzi o niewytypowanie meczu jakiegos dnia jest to traktowane jako nietrafienie czyli liczy sie do bilansu nietrafionych 0-(1).tak samo z pomylka daty meczu.JEST TO UCZCIWE BO gramy codziennie jesli ktos z jakis powodow sie pomyli lub niewytypuje to niestety leci mu bilans.

#9321 09/10/2001 20:00
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
OK po raz ostatni(sam juz w tym wszystkim sie pogubilem)
TAK WYGLADA PUNKTACJA
MECZ TRAFIONY 1 PUNKT(do bilansu trafionych),NIETRAFIONY 1(do bilansu nietrafionych)BRAK TYPU 1PUNKT(do bilansu nietrafionych) POMYLKA Z DATA MECZU 1PUNKT(do bilansu nietrafionych)
no... wlasnie tak... tak to wyglada

#9322 09/10/2001 20:07
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 201
Czesc Rafter
To w takim razie wyglada na to ze masz po dzisiejszym dniu 1-1 bo wg mnie Haas gra jutro

#9323 09/10/2001 20:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zaplatal sie w swoich zasadach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Strona 1 z 20 1 2 3 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1